Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:17, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Asiu, macham serdecznie w Nowym Roku, zdrowia i sił na wszystkie przemiany, które planujesz

Śnieg też mam, więc z przyjemnością obejrzałam przegląd wszystkich por roku na pięęęknym rondzie


Dziękuję Elu, fajnie że zaglądasz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:20, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

To mamy podejście do zimy podobne


Jeszcze niech choć styczeń przejdzie, w lutym już trochę lepiej. Dzień dłuższy a i coś tam można z końcem miesiąca zacząć, choćby wysiewy parapetowe
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 20:22, 08 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Dokładnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 20:28, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A póki co zamówiłam sobie róże. Różowe róże. Dobre co? . Przecież nie lubię różowych róż ha, ha. Ale, ale... mam na nie plan. Pójdą na rabatę wokół fontanny, do seslerii jesiennych, gaury, szałwia, lawendy. Tam te 3 szt Pissardii i właśnie ich bordo chcę przełamać trochę takim fajnym mocniejszym różem. Tak mi coś chodzi po głowie taki zestaw
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 20:35, 08 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Kochana ja , która nie przepadała za różowym kolorem w ogrodzie drugi sezon wybieram tylko takie.....coś mi się porobiło z gustami ostatnio, a ponieważ dużo mam żółtego i czerwonego bo tak mi kiedyś najbardziej leżało to mi teraz zgrzytają kolory
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:35, 08 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
A jakie róże zamówiłaś?
PS. Apetyt Ci rośnie w miarę jedzenia. Skoro pojawiły się róże w duecie z brązową trawką i wyszło zgrabnie, to nic dziwnego, że poszłaś za ciosem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ania111 20:36, 08 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)
A póki co zamówiłam sobie róże. Różowe róże. Dobre co? . Przecież nie lubię różowych róż ha, ha. Ale, ale... mam na nie plan. Pójdą na rabatę wokół fontanny, do seslerii jesiennych, gaury, szałwia, lawendy. Tam te 3 szt Pissardii i właśnie ich bordo chcę przełamać trochę takim fajnym mocniejszym różem. Tak mi coś chodzi po głowie taki zestaw


Ale fajne plany ,
i oczywiście zakupy ,
Też czekam może nie na luty
ale już na marzec ,
Oj ale bym sobie pokopała na działce hihihihi
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 20:42, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana ja , która nie przepadała za różowym kolorem w ogrodzie drugi sezon wybieram tylko takie.....coś mi się porobiło z gustami ostatnio, a ponieważ dużo mam żółtego i czerwonego bo tak mi kiedyś najbardziej leżało to mi teraz zgrzytają kolory


Niezbadane są nasze gusta
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:49, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A jakie róże zamówiłaś?
PS. Apetyt Ci rośnie w miarę jedzenia. Skoro pojawiły się róże w duecie z brązową trawką i wyszło zgrabnie, to nic dziwnego, że poszłaś za ciosem.



Po konsultacji z Andą postawiłam na Heidetraum, okrywowe. Zależało mi by radziły sobie też dobrze w lekkim cieniu bo częściowo dam je pod Pissardii, oczywiście nie tak zupełnie pod ale jednak nie będzie to patelnia. Zastąpię nimi kaliny compakta bo mi tam nie grają w tym zestawieniu. Porozrzucam je grupami na rabacie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:51, 08 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)


Ale fajne plany ,
i oczywiście zakupy ,
Też czekam może nie na luty
ale już na marzec ,
Oj ale bym sobie pokopała na działce hihihihi


Się okaże co z tego wyjdzie. Tak na czuja myślę, że może być fajnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies