Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:56, 10 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Kasya napisał(a)
U ciebie nie ma śniegu ?
Całkiem przyjemne widoczki
Te brązowe kepy trawy bardzo malownicze


Śnieg mam jeszcze
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MiluniaB 20:54, 10 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3391
Twoje różano pomarańczowo-fioletowo-brązowe zestawienia podziwiałam i wzdychałam do nich w sezonie. Wiele razy wracałam do tych zdjęć, bo wybitnie mi się podobały. Teraz znowu je przypomniałaś - super. Brązowe trawy dobrze, że się u Ciebie zachowały. Pamiętam czas na forum jak był na nie szał, potem minął i jakoś mało osób je zachowało. Nie rezygnuj z nich. W połączeniu z Twoimi różami dają fenomenalną kompozycję
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Mirka 20:56, 10 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)




Ech Asia jakie widoki na wieczór fajne. Co na różance masz za szałwię ?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 21:51, 10 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Milunia

A w życiu ,uwielbiam te brązy. Trzeba tylko wyważyć ich ilość nad czym pracuję na różance. Myślę, że to połączenie to dobry trop. Ten ubiegły sezon to pierwszy różanki więc wiadomo, coś tam trzeba jeszcze poprawić


Mirka

To Caradonna, chyba moja najbardziej ulubiona. Ma fajne ciemne łodyżki.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 22:14, 10 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)
Milunia

A w życiu ,uwielbiam te brązy. Trzeba tylko wyważyć ich ilość nad czym pracuję na różance. Myślę, że to połączenie to dobry trop. Ten ubiegły sezon to pierwszy różanki więc wiadomo, coś tam trzeba jeszcze poprawić


Mirka

To Caradonna, chyba moja najbardziej ulubiona. Ma fajne ciemne łodyżki.

Właśnie Caradonna . Jest dużo wyższa od tej co mam i muszę na wiosnę kupić.
Zrobiłam wiosną nową rabatę i tak mi ona pasuje ( chyba) aby tam dosadzić
Pokaże rabatę u siebie .
Zajrzysz?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 22:23, 10 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Mirka napisał(a)

Właśnie Caradonna . Jest dużo wyższa od tej co mam i muszę na wiosnę kupić.
Zrobiłam wiosną nową rabatę i tak mi ona pasuje ( chyba) aby tam dosadzić
Pokaże rabatę u siebie .
Zajrzysz?


Lecę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 23:07, 10 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Mirko Caradonna dla Ciebie

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 23:31, 10 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)
Mirko Caradonna dla Ciebie


Caradona fajnie też komponuje się z bodziszkami . Też mam na nie chęć tylko nie wiem czy na mojej pustyni dadzą radę.
Dzięki Asiu za zdjęcia
Dobrej nocy
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kokesz 00:12, 11 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6693
Margerytka40 napisał(a)



Uff Przeczytałam wątek od połowy do końca i trochę od początku, żeby zobaczyć jak było przed.
Podziwiam Cię za ten ogrom wykonanej pracy, planowanie i konsekwencję.
Zaczęłaś od planowania całego ogrodu, tak, jak się powinno to robić, zajęło to dużo czasu ale było warto. Faktycznie, potem to już idzie łatwiej, bo konsekwentnie do przodu, rabata po rabacie. Plamy kolorów i roślin na rabatach są obłędne
Zastanawiałam się, która rabata mi się podoba...którą zacytować...ale...podobają mi się wszystkie Asia, masz przepiękny ogród

Poproszę o nazwę bordowego carexa (czytałam, że brązowe trawki są passe ale ja też je mam i bardzo lubię)
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Margerytka40 09:08, 11 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Mirka
Też mam tam słońce. Tu na fotce to bodziszek wspaniały, daję tam radę

Hej Renia

Cieszy mnie, że podoba Ci się moja twórczość . Zaplanowanie całości na początku to konieczność choć wiadomo, mało to spektakularne i zajmuje trochę czasu. U mnie jeszcze dłużej to trwało bo działka nie była pusta, ogród jaki był, taki był ale był. Dobrze, że miałam fantastycznych doradców .
Warto poświęcić czas i siły i dokładnie pomierzyć i wyznaczyć rabaty. Pamiętam jak już po planowaniu na papierze i monitorze postanowiłam, że zobaczę jak to realnie się będzie prezentować. Kilometry sznurka, węże ogrodowe, kamienie, wiadra poszły w ruch. Pierwszy raz poczułam wtedy to piknięcie w sercu. Nabrałam wiary, że to jest to. Aż mi brakuje teraz tych emocji

Ta brązowa trawa niestety nn choć myślę, że to bronze form chyba
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies