Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

HanaK 13:00, 05 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Hej, masz piękny ogród, ale skoro chcesz coś zmienić, to po prostu deszcz Ci podarował dodatkowy czas na przemyślenia Ja też dziś ogrodowo uziemiona, leje od 11.00
Makusia napisał(a)


Asiu przybij piątkę Też tak mam- z jednej strony ekscytacja, z drugiej strony dół.
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Margerytka40 13:23, 05 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Makusia
Dobrze że nie tylko ja tak mam bo myślałam że to już choroba jaka i trza psychotropy łykać ,choć spojrzenie przez różowe okulary by się przydało

Haniu

Mnie tego czasu to chyba do wiosny będzie mało . Ale masz fajną skarpę .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:15, 05 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kochani mam prośbę . Chciałabym umieścić inspiracje z pinterest a nic mi się nie udaje (ja z tych niekumatych technicznie ) . Mojego syna starszego obecnie nie ma i nijak nie mogę tego załapać . Może ktoś byłyby tak miły i wytłumaczył jak blondynce ?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
asiak 22:23, 05 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Margerytka40 napisał(a)
Kochani mam prośbę . Chciałabym umieścić inspiracje z pinterest a nic mi się nie udaje (ja z tych niekumatych technicznie ) . Mojego syna starszego obecnie nie ma i nijak nie mogę tego załapać . Może ktoś byłyby tak miły i wytłumaczył jak blondynce ?


Ja to nawet poruszać się nie umiem po tym pintereście, taka kumata jestem
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Makusia 09:48, 06 paź 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asie- ja też nie bardzo pina jeszcze ogarniam, ale inspiracje umieszcza się tak samo, jak linkuje się strony, czyli:

tu gdzie piszesz posta, nad tym okienkiem masz coś jak "kula ziemska"- taka ikonkę. Klikasz ją: po url= wklejasz (bez spacji) link.
Musisz wykasować to http:// które znajdzie się na końcu wklejonego linka


Tam, gdzie masz "link text" wpisujesz, co chcesz- np. moja inspiracja

Gotowy link wygląda tak:

proszę

Ale możesz też po prostu- skopiować link i go wkleić w post
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 10:15, 06 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wieczorem będę próbować z tymi linkami bo jestem teraz w pracy .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 10:24, 06 paź 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Asiu, ja też ta z tych ciągle uczących się
Ja robiłam tak, że klikałam na zdjęcie znalezione w internecie prawym klawiszem, zmieniałam mu nazwę, na numer ..od 1... i przenosiłam do katalogu pt inspiracje
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
asiak 10:25, 06 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Margerytka40 napisał(a)
Wieczorem będę próbować z tymi linkami bo jestem teraz w pracy .


Ja tak samo...
Ale głupio mi, bo już raz próbowałam i mi nie wyszło
I jak znowu nie wyjdzie?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
HanaK 12:16, 06 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Asiu, a próbowałaś skopiować link z okna przeglądarki Pinteest, a potem wklej w Twoim wątku ? U mnie zadziałało, znalazłam fajny zestaw tulipanów i sobie wkleiłam link ku pamięci.
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Margerytka40 20:31, 06 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Próbuję z tymi linkami ale ja chyba za glupia na to jestem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies