Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 22:27, 23 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jak nazywa się ten dereń? Jest niesamowity! Kwiaty jak malowane.
____________________
Margerytka40 22:35, 23 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Jak nazywa się ten dereń? Jest niesamowity! Kwiaty jak malowane.


To dereń kousa,bardzo długo kwitnie . Na pewno z półtora miesiąca. Kwiaty są czyściutko białe,pod koniec różowieją. Póżniej ma owocki,takie malinki jakby.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 22:37, 23 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


To dereń kousa,bardzo długo kwitnie . Na pewno z półtora miesiąca. Kwiaty są czyściutko białe,pod koniec różowieją. Póżniej ma owocki,takie malinki jakby.

Dziękuję. Muszę kupić i gdzieś wcisnąć.
Widzę, że u Ciebie szał projektowania. Nie zazdroszczę mnóstwa pracy ale efekt na pewno powali!
____________________
06:19, 24 maj 2018
Margerytka40 napisał(a)


Bożenko dziękuję Ci bardzo że potrafisz dostrzec piękno w tych wykopach . Nie chcę już nudzić tymi moimi w bólach powstającymi rabatami. Pokażę jak już będzie co pokazywać . Robię dokumentację fotograficzną dla "przed"i "po" tak że nic Was nie ominie

Pòki co mój nieustanny zachwyt



Bardzo ładny? Pewnie stacjonarnie kupiłaś?
Margerytka40 07:40, 24 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Dziękuję. Muszę kupić i gdzieś wcisnąć.
Widzę, że u Ciebie szał projektowania. Nie zazdroszczę mnóstwa pracy ale efekt na pewno powali!


Ja go polecam bo jest śliczny i u mnie jak do tej pory bezproblemowy. Szał projektowania mówisz,oj masę miejsc mam jeszcze do zaplanowania i najchętniej chciałabym już mieć jasność co do całości. Dziewczyny mnie studzą ale mnie na prawdę lepij się pracuje jak wiem ,że tu to będzie to a tam to itd. Nie ważne że wezmę się za to dajmy na to za rok czy dwa . Jakiś taki ze mnie wizjoner-marzyciel.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:41, 24 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)


Bardzo ładny? Pewnie stacjonarnie kupiłaś?


Tak stacjonarnie.Jeśli chodzi o drzewa wolę zakupy na miejscu.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:52, 24 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pytanie do Asi-Makadamii

Asiu w jakim kształcie widziałabyś ten zbiornik dolny. Czy proste linie pasowałyby do tych moich kółek i łuków?. Myślę ,że ten murek mógłby być nieco wyższy niż obecny płotek sięgający do pasa,gdzieś na 150cm myŝlę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 08:57, 24 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jeżeli nie będzie zbyt długi (łączony z siedzeniem) to raczej prosty bym widziała.

O wysokości murku trudno wyrokować. Jakby miał zostać goły, to bym powiedziała że 150 cm to za wysoko. Ale skoro ma być obrośnięty hortensją, to boję się, że może być za mało.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 09:27, 24 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Jeżeli nie będzie zbyt długi (łączony z siedzeniem) to raczej prosty bym widziała.

O wysokości murku trudno wyrokować. Jakby miał zostać goły, to bym powiedziała że 150 cm to za wysoko. Ale skoro ma być obrośnięty hortensją, to boję się, że może być za mało.


No nic ,pewnie wszystko wyjdzie w trakcie ,jakieś rozeznanie mam. Zanim dojdzie do budowy może jeszcze wpadnie mi w oko jakaś inspiracja. Chcę żeby to wyglądało w miarę naturalnie,nie jak ścianka a raczej stary murek czy cóś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
kasja83 09:37, 25 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Bardzo podoba mi się ten dereń-taki jakiś egzotyczny się wydaje. Przyjaciółka ma u siebie w ogrodzie-na żywo jeszcze bardziej zachwyca.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies