Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

makadamia 10:26, 25 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)


No nic ,pewnie wszystko wyjdzie w trakcie ,jakieś rozeznanie mam. Zanim dojdzie do budowy może jeszcze wpadnie mi w oko jakaś inspiracja. Chcę żeby to wyglądało w miarę naturalnie,nie jak ścianka a raczej stary murek czy cóś


Może popatrz na ściankę w ogrodzie Tamaryszka? Ona zrobiła świetny kącik, tylko ściana to prawdziwa ściana, a nie niski murek. Ale popatrzeć, jak ją obsadziła - można
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 10:28, 25 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Dereń cudny, rondo apetyczne, a klona tego wielkiego to dasz radę w ogóle przesadzić? Nie za duży na takie manewry?


No nie wiem czy dam radę w sensie czy pacjent nie zejdzie bo technicznie spoko ,luzik już mi wsio rawno . Ale chciałabym spróbować co najwyżej sprawa sama się rozwiąże. Nie ryzykujesz ,dalej nie pojedziesz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:34, 25 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)


Może popatrz na ściankę w ogrodzie Tamaryszka? Ona zrobiła świetny kącik, tylko ściana to prawdziwa ściana, a nie niski murek. Ale popatrzeć, jak ją obsadziła - można


Oglądałam właśnie ostatnio Maję w tym ogrodzie,zerknê jeszcze wieczorem .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:35, 25 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zapomniałabym,pada nam jeden sumak na froncie i pewnie trzeba będzie go wyciąć a najprawdopodobniej wytniemy oba. Cóż broniłam ich ale same się nie obroniły. Nawet cichutko podejrzewam w myślach że może ktoś mu pomógł bo tylko ja chciałam je zostawić . Ale nic to będzie miejsce na nowe a przy okazji spokojnie przygotuję miejsce bez strachu że jak uszkodzę korzenie będą odrosty. Już myślę co by tam posadzić . Może być coś wielopniowego byle nie śś . Chodzi mi po głowie magnolia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 17:07, 25 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Margerytka40 napisał(a)



Zdjęcia nie oddają jego uroku to prawda. Jak pomyślę ,że trzy tak mi będą kwitły na rondzie to aż mi ślinka leci


No jak ładnie z korą
Dereń zachwyca, a jak zakwitną 3 to będzie wow!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
JoannaDe 18:03, 25 maj 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Ładnie się Asieńko u Ciebie robi. Trud włożony w ogród przynosi efekty.

Podziwiam nieustająco Twój upór.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Margerytka40 20:53, 25 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)

No jak ładnie z korą
Dereń zachwyca, a jak zakwitną 3 to będzie wow!


Dzięki Wiolu,no powiem Ci ,że rondo też mi się podoba. Jeszcze tylko kilka plamek czeka na roślinki ,głównie na bodziszki bo się rozmnażają i na białą jarzmiankę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:57, 25 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
JoannaDe napisał(a)
Ładnie się Asieńko u Ciebie robi. Trud włożony w ogród przynosi efekty.

Podziwiam nieustająco Twój upór.


Oj sama wiesz co to za trud ,no ale teraz to ja już nie mam wyjścia,dobrze że fotki można robić wybiórczo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:00, 25 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziś pojechaliśmy po korę i kora korą ale w końcu kupiłam do przewożenia przesadzanych roślin i nie tylko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
jolanka 21:26, 25 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Piękne te twoje zmiany
tego klona dużego to bym sie bala ruszać. Chyba, że jesienią najpierw polowę korzeni podkopać, a dopiero wiosna resztę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies