Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Makusia 10:51, 23 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ktoś jeszcze złe słowo na derenia powie? Co? No? Gdzie odważny?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
makadamia 11:23, 23 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Taaak, właśnie taka inspiracja może mnie skłonić do zmiany opinii.

Z tym, że tutaj też jest zbiorniczek, tylko na dnie są kamyczki. Woda - płytka, bo płytka - ale jest. A wcześniej pisałaś o takich suchych kamyczkach, bez zbiornika; tak, żeby woda od razu spływała w dół.

Całe pozostałe rozumowanie idzie w słusznym kierunku
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 11:59, 23 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Taaak, właśnie taka inspiracja może mnie skłonić do zmiany opinii.

Z tym, że tutaj też jest zbiorniczek, tylko na dnie są kamyczki. Woda - płytka, bo płytka - ale jest. A wcześniej pisałaś o takich suchych kamyczkach, bez zbiornika; tak, żeby woda od razu spływała w dół.

Całe pozostałe rozumowanie idzie w słusznym kierunku


Taki właśnie zbiorniczek z kamykami na dnie i płytką wodą byłby mnie zadowolił bardzo . Zastanawia mnie jaki musiałby być szeroki żeby woda się nie wychlapywała na zewnątrz. Zależy to na pewno z jakiej wysokości by spadała i od ciśnienia,wyższa matematyka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 14:19, 23 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Piękne te derenie .Ja ich nie mam. To pozachwycam się twoimi.
Duże kwiaty. Ślicznie wyglądają.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
yolka 20:09, 23 maj 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Twój nieustający zachwyt mnie także zachwycił. Jest po prostu zachwycający
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margerytka40 20:34, 23 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Piękne te derenie .Ja ich nie mam. To pozachwycam się twoimi.
Duże kwiaty. Ślicznie wyglądają.


W tym roku wyjątkowo duże kwiaty ma i albo to zasługa nawiezienia kompostu z obornikiem jak robiłam rabatę albo mokrego roku ubiegłego. Pewnie i jedno i drugie tak podziałało
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:37, 23 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
yolka napisał(a)
Twój nieustający zachwyt mnie także zachwycił. Jest po prostu zachwycający


Nie mam czym się zachwycać więc tylko on mi został,co zrobić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 21:10, 23 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Pomysł z murkiem bardzo mi się podoba. Fajny zakątek powstanie. Na hydraulice się nie wyznaję, więc o zasięgu rozbryzgu nic nie napiszę. Dereń robi za gwiazdę!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 21:48, 23 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pomysł z murkiem bardzo mi się podoba. Fajny zakątek powstanie. Na hydraulice się nie wyznaję, więc o zasięgu rozbryzgu nic nie napiszę. Dereń robi za gwiazdę!


Cieszę się ,że pomysł zyskuje aprobatę ,oby realizacja (kiedyś) była równie udana . Na razie dokształcam się w dziedzinie budowy czegoś takiego i kombinuję jakby tam jeszcze jakieś miejsce na posadzenie czterech liter zrobić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 21:55, 23 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Fajny pomysł z tym murkiem pod hortkę i wodą. To rozwiązanie z ostatniej Twojej inspiracji - cudne!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies