Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 15:34, 28 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
No jednego to mogłabyś zostawić


A gdzie twoim zdaniem ? Jakoś nie potrafię znaleźć miejsca gdzie go wcisnąć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 22:33, 28 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wstawiłam u siebie zdjęcia tych moich cisów. Też kupowałam je w pęczku jako 10-15 cm sadzonki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 22:36, 28 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No i coooooo? Jakoś dziwnie cicho na temat tego mojego planu

Walcie śmiało ,nie chodzi przecież żeby tylko dobre rzeczy pisać. Zniosę wszystko. Wstawiłam ten plan bo chcę poznać wasze zdanie,nawet jak jest do bani
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:47, 28 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Wstawiłam u siebie zdjęcia tych moich cisów. Też kupowałam je w pęczku jako 10-15 cm sadzonki.


Dobrze ,że napisałaś bo jakimś tafem uciekł mi Twój wątek z obserwowanych
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 22:54, 28 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18117
Hmmm, chciałabym coś napisać ale mam mały problem - chyba mam coś walnięte w mózgu bo nijak nie umiem sobie przełożyć tych rysowanych planów z lotu ptaka na rzeczywistość. Może daj fotę tego miejsca, w którym chciałabyś dać tego grujecznika?

Ps. widzę, że na rondzie bergenie już stoją, nie leżą
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 23:13, 28 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Hmmm, chciałabym coś napisać ale mam mały problem - chyba mam coś walnięte w mózgu bo nijak nie umiem sobie przełożyć tych rysowanych planów z lotu ptaka na rzeczywistość. Może daj fotę tego miejsca, w którym chciałabyś dać tego grujecznika?

Ps. widzę, że na rondzie bergenie już stoją, nie leżą


Kasiu ,zdjęcia póki co i tak chyba nic nie pomogą bo w tej chwili mam tam taki galimatias,że tylko ja wiem co ma zostać a co nie. Dziś zaczęłam tam zrywać darń korzystając z tego że na froncie trochę mi się zastój zrobił przerzuciłam się z pracami tutaj. Może jak uporam się z tą trawą zrobi się trochę bardziej przejrzyście
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 07:46, 29 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)


A gdzie twoim zdaniem ? Jakoś nie potrafię znaleźć miejsca gdzie go wcisnąć


tam, gdzie rośnie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 08:47, 29 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)


tam, gdzie rośnie


Nie ruszam na razie tych świerków ,się zobaczy . Szczerze to wolałabym albo trzy albo wcale ,jeden to tak nie wiadomo po co
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:53, 29 maj 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pytałam wczoraj Nawi i jej rabata ma głębokość ok 4,5m ,moja ma 6.Luzik . Nie chcę tych roślin upychać i zamierzam zostawić im tyle miejsca żeby spokojnie mogły dorosnąć do swoich rozmiarów kiedyś tam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 09:21, 29 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Matkobosko - gdzie ja się pcham, ze swoimi rabatkami szerokości 2 metrów
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies