Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:36, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
m_gocha napisał(a)
Asia! Czy ja pisałam, że podziwiam Cię kobieto?!!

Pozdrawiam


Miło mi , tylko nie mam pojęcia czym sobie zasłużyłam na ten podziw, czego się ostatnio nie dotknę to klapa. Może za mój ośli upór? Tego mam pod dostatkiem.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:47, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Margarete napisał(a)
Bodziszek Rosane cudny a on też woli cień niż słońce? Czy kupiłaś go w tej waszej szkółce nieopodal ? Jeśli tak to ja go też sobie muszę sprawić bo pięknie wygląda i Yolce znad jeziora muszę go pokazać u ciebie - bo ona jest fanką wszystkiego co kwitnienie na niebiesko.

Kolejne plany przesadzania ? Ty to masz siłę i determinację. Już takie zmiany u ciebie zaszły i wciąż kolejne "grube" roboty planujesz.
Pozdrawiam Asiu.


Bodziszki kupowałam w sklepie internetowym ale widziałam latem, że w Casto było dużo. U mnie one rosną na słońcu ale w nóżkach mają dość wilgotno. Chyba lubią trochę cięższą glebę. Też uwielbiam niebieski w ogrodzie
Małgosiu zmianom u mnie na razie nie ma końca, jeszcze dużo zostało do zrobienia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:22, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wpadam na chwilkę żeby napisać, że przyszły zamówione derenie i akcja zamiany w trakcie . Jeszcze dwie trzecie zostało, spieszę się żeby to dziś skończyć, najlepiej do 16.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 13:28, 16 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
Wpadam na chwilkę żeby napisać, że przyszły zamówione derenie i akcja zamiany w trakcie . Jeszcze dwie trzecie zostało, spieszę się żeby to dziś skończyć, najlepiej do 16.


Aśka wchodzę do Ciebie i widzę że robota wciąż nieprzerobiona... ale w takim tempie za moment wszystko będzie już na swoim miejscu i będziesz na fotkach podziwiać ile Ty siły miałaś by to wszystko zrobić... uściski
____________________
Z Pszenicznej...
eVka 13:47, 16 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Podziwiam naprawdę, nie chciałoby mi się chyba jedna wykopywać i wsadzać nowych. Brawo za upór!
____________________
yolka 14:40, 16 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Przybiegłam zobaczyć bodziszka, jest piękny
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margerytka40 15:45, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Skończyłam!!! 22 sztuki wykopane i tyle samo wsadzone



Piękny koralowy kolor pędów, te stare miały bardziej bordowe. Nareszcie jest tak, jak być powinno
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:52, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)


Aśka wchodzę do Ciebie i widzę że robota wciąż nieprzerobiona... ale w takim tempie za moment wszystko będzie już na swoim miejscu i będziesz na fotkach podziwiać ile Ty siły miałaś by to wszystko zrobić... uściski


No widzisz, robota kocha głupiego , daję sobie jeszcze dwa, trzy lata na grubsze prace, później mam nadzieję już kosmetyka zostanie. Obiecuję zrobić oficjalne otwarcie po
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:57, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Podziwiam naprawdę, nie chciałoby mi się chyba jedna wykopywać i wsadzać nowych. Brawo za upór!


A ja myślę, że by Ci się chciało, cieszę się, że teraz się zdecydowałam bo za rok pewnie bym już sama ich nie ruszyła z posad. Już nie było łatwo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:59, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
yolka napisał(a)
Przybiegłam zobaczyć bodziszka, jest piękny


Polecam , cały sezon się nim zachwycam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies