Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Gruszka_na_w... 20:38, 16 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Rozumiem Cię doskonale. Dobrze, że się uparłaś. Za rok już będzie efekt.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 21:01, 16 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Pracusiu fajna zmiana -te czerwone patyczki już zdobią ,a co dopiero jak się rozrosną .....

pomimo ,że mało się odzywam ,to na bieżąco zaglądam
bodziszek też śliczny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
21:39, 16 paź 2018
Kawał roboty zrobiłaś. Pewnie zmęczona ale zadowolona. Derenie ładnie się prezentują. Jak nisko je obetniesz wiosną?
Margerytka40 22:03, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Rozumiem Cię doskonale. Dobrze, że się uparłaś. Za rok już będzie efekt.


Zależy mi po równo na przebarwienia liści i na kolorowych pędach. To pierwsze choć stosunkowo krótkie jak pisałaś kiedyś to wyjątkowo ładne. U mnie ma się zgrać z białymi pniami brzóz i łanem śmiałka pod nimi. Żadne inne przebarwienia mnie nie interesują stąd ten upór
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:08, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Pracusiu fajna zmiana -te czerwone patyczki już zdobią ,a co dopiero jak się rozrosną .....

pomimo ,że mało się odzywam ,to na bieżąco zaglądam
bodziszek też śliczny


To tak jak ja , też staram się bywać w wątkach a nie zawsze coś piszę.
To mikruski jeszcze ale przez ten kolor nie można ich nie zauważyć.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:16, 16 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)
Kawał roboty zrobiłaś. Pewnie zmęczona ale zadowolona. Derenie ładnie się prezentują. Jak nisko je obetniesz wiosną?


Trochę się umordowałam, to fakt ale to takie fajne zmęczenie. Zimą zawsze tęsknię za takim uczuciem zmęczenia i satysfakcji jednocześnie. Myślę, że nie będę ich ciąć jeszcze wiosną. Kiedyś Pszczółka radziła by zostawić je w spokoju ze dwa sezony żeby porządnie zbudowały bryłę korzeniową.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 08:14, 17 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Margerytka40 napisał(a)
Skończyłam!!! 22 sztuki wykopane i tyle samo wsadzone



Piękny koralowy kolor pędów, te stare miały bardziej bordowe. Nareszcie jest tak, jak być powinno
pracusiu !
Ciekawe czy M zauważy
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 09:03, 17 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


A ja myślę, że by Ci się chciało, cieszę się, że teraz się zdecydowałam bo za rok pewnie bym już sama ich nie ruszyła z posad. Już nie było łatwo

Może i tak super, że skończyłaś! Miziuchy dla piesków, fajne są
____________________
Margerytka40 09:50, 17 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
pracusiu !
Ciekawe czy M zauważy


Nie da się nie zauważyć bo w miejsce krzaczorów tylko patyczki wsadzone ale na razie nic nawet nie wspomniał . W zasadzie to mam wolną rękę i raczej nie muszę pytać czy zrobić tak czy siak pod warunkiem że zbytnio go nie eksploatuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:52, 17 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Może i tak super, że skończyłaś! Miziuchy dla piesków, fajne są


Jak miałam być niezadowolona to wolałam naprawić tę pomyłkę. Piechy merdają
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies