Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Magleska 12:07, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
działasz Kobieto
zaczynam sobie Twój wąteczek czytać od początku
niesamowite zmiany robisz ....ja na wiosnę zaczynam też poprawki w niektórych miejscach robić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
makadamia 12:27, 22 paź 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Melduję, że nieustająco kibicuję
Zmiana dereni faktycznie znacząca

A do roboty to mój eM ma dokładnie takie samo podejście. Tylko przeciwko wycinaniu drzew protestuje stanowczo
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
anka_ 12:50, 22 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Margerytka40 napisał(a)
Miskant Little Miss

Asiu to zeszłoroczna fotka. Mogłabyś mi pokazać jak wygląda teraz, bo nie mogę go namierzyć.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Margerytka40 13:55, 22 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anka_ napisał(a)

Asiu to zeszłoroczna fotka. Mogłabyś mi pokazać jak wygląda teraz, bo nie mogę go namierzyć.


Nie namierzysz go u mnie Aniu bo w ferworze walki ogrodowej niestety chyba go uśmierciłam. Przesądza był do przechowalnika jak wiosną robiłam roszady na rondzie i nie widzę go. Szkoda, bo fajny był, chyba kupię jeszcze raz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:02, 22 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Melduję, że nieustająco kibicuję
Zmiana dereni faktycznie znacząca

A do roboty to mój eM ma dokładnie takie samo podejście. Tylko przeciwko wycinaniu drzew protestuje stanowczo


Ty możesz czuć się u mnie jak u siebie, przecież wiesz i wpadaj, kibicuj. Trochę mam dylemat dokąd pociągnąć te tuje, tam pamiętasz miało być przejście do warzywnika i coś mi nie pasuje ale to w wolnej chwili pokażę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:11, 22 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
działasz Kobieto
zaczynam sobie Twój wąteczek czytać od początku
niesamowite zmiany robisz ....ja na wiosnę zaczynam też poprawki w niektórych miejscach robić


O matko, nie czytaj tych wywodów, szkoda czasu.Wieki trwało nim w ogóle zmiany się zaczęły i pełno tam rozważań o niczym. Tyle ciekawszych wątków na forum.
Wczoraj była u mnie moja mama a dość długo nie widziała mojego ogrodu, pierwsze słowa to"o Boże! ". Mówi samo za siebie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 14:21, 22 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


O matko, nie czytaj tych wywodów, szkoda czasu.Wieki trwało nim w ogóle zmiany się zaczęły i pełno tam rozważań o niczym. Tyle ciekawszych wątków na forum.
Wczoraj była u mnie moja mama a dość długo nie widziała mojego ogrodu, pierwsze słowa to"o Boże! ". Mówi samo za siebie

To musiało być bardzo miłe tyle pracy, świetne efekty!
____________________
Margerytka40 14:43, 22 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

To musiało być bardzo miłe tyle pracy, świetne efekty!


Tyle, że to było raczej z przerażenia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:58, 22 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Udało się dziś skończyć. Żywopłot na całej linii oddzielającej ogród od części warzywnej posadzony. Jeszcze zostało posadzić szmaragdy, które zasłoną betonowy płot sąsiadki


Teraz płotek z bali do usunięcia i trzeba zrobić porządek ze starą jabłonką.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 18:34, 22 paź 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Sadzisz, sadzisz, sadzisz cudnie się dzieje, kibicuję i zmiany podziwiam, ja sadzę ale maliny i owocowe dla odmiany buziaki Asiu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies