Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

jankosia 23:37, 16 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
O matko kobieto! Przepraszam, ale nie jestem w stanie nadrobić. Próbowałam, ale nie jestem też w stanie się połapać gdzie co i jak Najważniejsze, że ty i twoje pomocne koleżanki wiedzą, bo mózg przeciętnego człowieka mógłby eksplodować A ta jabłonka będzie przy planowanej ściance czy idzie do wycięcia? Czasami widuję takie fajne realizacje, gdzie stare, często brzydko cięte, wykrzywione drzewo stamowi bardzo fajny element ekspresyjny w stonowanej konwencji nowoczesnych ogrodowych wnętrz. I widuję to coraz częściej. Ale jak na złość, grzebię teraz w pintereście i grzebię i znaleźć fajnego przykładu nie mogę :/
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
m_gocha 23:50, 16 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
O! to na fotki cisów i ja się ustawiam w kolejce szalona kobieto!
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Mala_Mi 13:04, 17 lis 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ufff... ale się dzieje
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
17:39, 17 lis 2018
Margerytka40 napisał(a)
.

Te ciski to sadzoneczki może 20 cm, takie bidy choć chyba mają zadatki na fajne poduchy. Trochę już się ściemniało jak kopałam i nie wybrzydzałam tylko kopałam jak leci.


Też jesienią kupiłam kilka doniczek na poduchy, taką zwykłą Bakate i dziś dołowałam, mało bym o nich zapomniała.
Margerytka40 20:54, 17 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jankosia napisał(a)
O matko kobieto! Przepraszam, ale nie jestem w stanie nadrobić. Próbowałam, ale nie jestem też w stanie się połapać gdzie co i jak Najważniejsze, że ty i twoje pomocne koleżanki wiedzą, bo mózg przeciętnego człowieka mógłby eksplodować A ta jabłonka będzie przy planowanej ściance czy idzie do wycięcia? Czasami widuję takie fajne realizacje, gdzie stare, często brzydko cięte, wykrzywione drzewo stamowi bardzo fajny element ekspresyjny w stonowanej konwencji nowoczesnych ogrodowych wnętrz. I widuję to coraz częściej. Ale jak na złość, grzebię teraz w pintereście i grzebię i znaleźć fajnego przykładu nie mogę :/


Chyba wiem o co Ci chodzi, sama kiedyś myślałam o pozostawienie jabłonki i wykorzystaniu jej coś na ten deseń ale zapadła decyzja, że wycinamy ją. I tak nic by z niej już nie było, stara bardzo i chora. Pewnie jeszcze kilka lat i sama by pożegnała się z tym światem. Dziś M skończył jej wycinanie.
Trochę się u mnie dzieje . Wiosna i jesień to najfajniejsze pory na ogród. Latem robota nigdy mi nie idzie bo i większości nie da się robić w upały i suszę. Jesień była długa i ciepła więc całkiem sporo podgoniłam. Oczywiście to i tak kropla w morzu i masa jeszcze tej roboty przede mną ale ogólny rozrachunek tego sezonu chyba całkiem na plusie. Jeszcze dwa, trzy sezony i zrobię otwarcie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:00, 17 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
m_gocha napisał(a)
O! to na fotki cisów i ja się ustawiam w kolejce szalona kobieto!

, jutro pewnie je obfocę bo dziś ciemnicą wyszłam i wróciłam. W zasadzie to nie wiele jest do pokazania. Ot maleństwa jeszcze i pewnie ze trzy, cztery lata upłyną nim zaczną jakoś wyglądać ale na duże szkoda mi kasy, wolę poczekać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:04, 17 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mala_Mi napisał(a)
Ufff... ale się dzieje


Czasem zastanawiam się czy mi nie odbiło, wywracam ogród do góry nogami
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:07, 17 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)


Też jesienią kupiłam kilka doniczek na poduchy, taką zwykłą Bakate i dziś dołowałam, mało bym o nich zapomniała.


Oj, szkoda by było. Dobrze, że przypomniałaś sobie. Mój M nie może pojąć co ja będę robić z tą ilością. Jaka ilość? Raptem parę sztuk
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 21:25, 17 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Jakoś nie mam ochoty na zamykanie sezonu, ostatnio bardzo mnie nosi, jakaś wena przed zimą czy co

Asiu, czuję to samo Dzisiaj sadząc choiny i byliny tak jakoś smutno mi było, że to już prawie koniec.
Ale w marcu już można zrywać darń
____________________
Margerytka40 21:55, 17 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Asiu, czuję to samo Dzisiaj sadząc choiny i byliny tak jakoś smutno mi było, że to już prawie koniec.
Ale w marcu już można zrywać darń


Miejmy nadzieję że zima szybko się skończy. Może i cieszyłabym się z niej gdybym miała z grubsza zrobiony ogród ale teraz jak jeszcze mam tyle planów do realizacji to ten zimowy czas to jak przerwa w życiorysie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies