Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:52, 08 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Nieźle Was zasypało. Prezent od Mikołaja bardzo udany. Też chętnie bym taki przygarnęła.

Edit: Świetnie wyglądają te trawiaste nasadzenia. Nawet dereń się postarał o rumieńce.


Tak wiele to tego śniegu nie ma ale dobre i to . Trawy bezustannie mi się podobają, nawet teraz robią dobrą robotę. Tak sobie myślę, że najgorszy okres, kiedy ich nie ma czyli wiosną, ich brak rekompensują cebulowe na które wtedy bardziej zwracamy uwagę.
Grubaśnych dereni już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że przybiorą szybko i ich kolor będzie dawał po oczach w takich jak teraz okolicznościach przyrody.
Tak w ogóle to mega bardzo jestem zadowolona jak na razie z wyborów roślinnych które poczyniłam głównie dzięki Wam i już najchętniej dalej realizowałabym plany, już mi się tęskni za kopaniem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:55, 08 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Mariposa napisał(a)


Wygląda, jakby śniegu było co najmniej po kolana
Zimowy ogród śliczny! Ale trawy muszą być, to fakt!

Co do traw to niezaprzeczalne, mus je mieć. U Ciebie też wciśniesz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:59, 08 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
AnnaCh napisał(a)
Mikołaj się spisał
Pięknie pobieliło, u mnie podobnie, ale niestety jutro będzie się topić i znowu ciapa. Ogólnie sezon zimowy w łódzkim nadrabia zaległości wodne za lato, to dobrze dla naszych posadzonych jesienią roślinek


Tak, dobrze że trochę tych opadów jest. Jak padał ciągle deszcz ostatnio to u mnie w pracy wszyscy pukali się w głowę jak wyrażałam swoją radość z tego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 21:26, 08 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Margerytka40 napisał(a)


Tak, dobrze że trochę tych opadów jest. Jak padał ciągle deszcz ostatnio to u mnie w pracy wszyscy pukali się w głowę jak wyrażałam swoją radość z tego


Dziwacy jacyś! Mnie tez się serce raduje na widok jakichkolwiek opadów.
Staram się to pogodzić z moją duszą na ramieniu w sytuacjach, kiedy muszę jechać samochodem podczas śnieżycy, czy gołoledzi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 21:46, 08 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Świetne prezenty

Zaśnieżony ogród i trawy tonące pod śniegiem prezentują się doskonale
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 22:26, 08 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Dziwacy jacyś! Mnie tez się serce raduje na widok jakichkolwiek opadów.
Staram się to pogodzić z moją duszą na ramieniu w sytuacjach, kiedy muszę jechać samochodem podczas śnieżycy, czy gołoledzi.


Fakt drogi niebezpieczne teraz i między innymi za to nie lubię zimy, no i jeszcze za to, że trzeba naubierać na siebie ciuchów tony, i za ciemność za oknem rano jak wstaję, i za to moje ciągłe niewyspanie choć śpię dłużej niż latem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:28, 08 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Anda napisał(a)
Świetne prezenty

Zaśnieżony ogród i trawy tonące pod śniegiem prezentują się doskonale


Niech jeszcze trawy zmężnieją będzie fajnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
marba 23:52, 08 sty 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Margerytka40 napisał(a)


Tak, dobrze że trochę tych opadów jest. Jak padał ciągle deszcz ostatnio to u mnie w pracy wszyscy pukali się w głowę jak wyrażałam swoją radość z tego

Mnie też mało co cieszy tak jak deszcz. Oczywiście jest tak od kiedy mam ogród.
Macham zimowo, Asieńko.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
m_gocha 00:30, 09 sty 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Prezenty Mikołajowe mmmmmm... Chyba musiałaś być grzeczna cały rok
Rabata trawiasta superowa nawet o tej wydawałoby się nieciekawej ogrodowo porze roku
Macham cieplutko (chociaż u mnie teraz -12 stopni)
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Wiolka5_7 09:08, 09 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20650
Fajne prezenty
Ogród przykryty śniegiem ślicznie wygląda
Super wyglądają te twoje plamy....a hakone z poduchami z cisa ...mniam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies