Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

Nett 14:28, 09 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Myślałam jeszcze o kulach pniu z propozycji Toszki i o tym czymś wyższym przy rynnie. Tylko nie wiem co pod samym oknem.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
makadamia 14:37, 09 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
A ja myślałam o tej kolumnowej pod rynnę

I zamiast strażników wymyśliłam pergolę na różę.



Przy takiej dużej kolumnowej dwa stożki to za dużo by było, więc pod oknem dałam np.: miskanta, a stożki za słupek ogrodzeniowy.

Z tym, że wiesz Anetko, że to takie sobie... cipcianie, te moje rysunki, a nie konkretny projekt jak robi Toszka, że wiadomo dokładnie, co, gdzie i jaką odmianę

Odnośnie drzew - rozumiem przesyt. Tylko znowu - na zdjęciu widzę las u sąsiada i patelnię u Ciebie - brak mi równowagi, jakiegoś płynnego przejścia, dlatego znowu stawiam Ci drzewko
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Nett 15:11, 09 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
makadamia napisał(a)
A ja myślałam o tej kolumnowej pod rynnę

I zamiast strażników wymyśliłam pergolę na różę.



Przy takiej dużej kolumnowej dwa stożki to za dużo by było, więc pod oknem dałam np.: miskanta, a stożki za słupek ogrodzeniowy.

Z tym, że wiesz Anetko, że to takie sobie... cipcianie, te moje rysunki, a nie konkretny projekt jak robi Toszka, że wiadomo dokładnie, co, gdzie i jaką odmianę


Odnośnie drzew - rozumiem przesyt. Tylko znowu - na zdjęciu widzę las u sąsiada i patelnię u Ciebie - brak mi równowagi, jakiegoś płynnego przejścia, dlatego znowu stawiam Ci drzewko


A drzewko tam gdzie pokazujesz, to ja też myślałam, nawet kilka- ciut mniejszych, w szpalerze. Poszukam zdjęć tamtej strony to ocenisz czy byłoby ok.
Nad miskantem na rabacie pod oknem też myślałam. Albo od strony schodów albo przy rynnie. Ja bardzo lubię trawy, choć zdaję sobie sprawę, że są kłopotliwe, to i tak chciałabym je u siebie mieć. Teraz mam na tej rabacie żwirowej rozplenicę giganta i wszyscy ją sobie pokazują jak przechodzą , no a ja dumna jestem No ale to nie jedyny powód. Po prostu je lubię.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 15:24, 09 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
I zgodnie z obietnicą - wzdłuż płotu

____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 15:33, 09 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Nie mogłam się powstrzymać żeby nie pokazać
Róże Lacre, trzeci wypust


I Chopin


Z bliska każda roślinka piękna, a w całości efektu ni ma
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
anbu 21:12, 09 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ależ tu planowanie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Nett 22:12, 09 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Wypatrzyłam właśnie w ogrodzie lindsay80 frontową rabatę pod oknem. Śliczna. Może coś podobnego u mnie? Trawy, miłorząb na pniu, buksy, tylko zamiast niskich trawek może szałwie lub lawendy? Co o tym myślicie?

Jeju nie wiem teraz czy zadziała link..
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4999-tu-ma-byc-ogrod?page=1135#post_7

To w ogóle taki ogród, którego styl bardzo mi odpowiada. W co takiego chciałabym pójść w swoim.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Toszka 22:21, 09 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
A widzisz jak cudownie wyglądają te wąskie kolumnowe drzewa?
Widoku nie przesłaniają

I wiesz co mnie ucieszyło? Zaczynasz odnajdywać swój styl!!!!!
O!!!!
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Nett 22:38, 09 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Toszka napisał(a)
A widzisz jak cudownie wyglądają te wąskie kolumnowe drzewa?
Widoku nie przesłaniają

I wiesz co mnie ucieszyło? Zaczynasz odnajdywać swój styl!!!!!
O!!!!


Hip hip
A wiesz co Toszko jest w tym najlepsze? Pokazałam to mężowi i powiedział, że jego zdaniem to też nasz styl, pasuje do naszego domu, bardzo mu się podoba, a to oznacza.... że będzie pomagał. Super, super, super!

____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Toszka 22:44, 09 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
to nie pozostaje nic innegojak w/w wątek przeczytać od deski do deski i z nabytą wiedzą merytoryczną wejść w kooperację z właścicielką wątku
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies