Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Elinkowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Toszka 11:21, 29 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
to nie u Anuli było, a u Makusi
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Elinka 11:32, 29 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Ide szukac. Wiesz jakbysmy postanowily co bedzie zywoplotem na smietnikowej moglabym pomyslec o wzbogaceniu ziemi chociaz jakims obornikiem gotowym w workach bo na te swieze qpy i komposty raczej nie mam szans narazie.
A inaczej pod cisy inaczej pod choiny inaczej pod ....... Chyba.
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 11:42, 29 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Bylam zobaczylam i utwierdzam sie w przekonaniu ze gdzies chce go miec tylk po pierwsze ńie wiem gdzie po drugie nie wierze ze choiny posadzone co 90 -100 cm dadza tak gesta sciane toc to chyba jedna przy drugiej musi rosnac.
Wiem, wiem niedowiarek jestem.
Toszka a moze na szambowej w narozniku od drogi szmaragdy kilka szt ok 5 metrow biezocych potem 3 szt cyprysow ivonee byloby symetrycznie do drugiej sciany naroznika i potem znow 5 metrow biezacych choin i przed lub w nich te 3 platany szczepione kuliste.
Mogloby byc czy znowy bladze i dostane po łapach?
____________________
elinkowy-ogrod
Toszka 12:04, 29 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wystrzegaj się nadmiernej symetrii, bo pasiak wyjdzie. Sadzenie żółtych tuj musi mieć uzasadnienie w posadzonej przed nimi rabacie. Inaczej wyjdzie kolorystyczny misz-masz.

Qpa z worków może być, byle nie granulowana, bo taka to tylko nawóz.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Elinka 13:50, 29 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
O rany, to ja nie mam takiej wyobrazni jak Ty mowis ze symetrycznie zle. Kurcze to ja musz eodmowic te 3 zoltki bo z miesiac temu zostaly zamowione tylko czekaja az kopac beda ... O matko czmu to takie trudne.albo ja glupia.
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 16:03, 29 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Toszka wklejam zdjecie galazi swierka ale tam nic nie widac, pod kora cos korzenie na wierzchu , moze jednak za sucho, zobacz
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 16:25, 29 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
U anbe wkleilam wiaza , moglabys tez zerknac, dzieki.
A tak wogole jak Ci tam , lepiej
____________________
elinkowy-ogrod
Mazan 17:10, 29 wrz 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Elinko, wszystkie fotki pokazują jakieś białe punkciki. Zrób im porządne powiększenie, proszę.


Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
Elinka 12:47, 30 wrz 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Toszko i jak zobaczylas cos w tych swierkach , o ja nic. Moze niepotrzebnie sie doszukuje problemu igy laca ale moze tak ma byc.
____________________
elinkowy-ogrod
Toszka 12:52, 30 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
W dużym zbliżeniu porób zdjęcia gałązek... dla mnie łyse gałązki wyglądają na (po)ochojnikowe. Ale z takiej odleglości nic nie można powiedzieć, prócz tego, że to nie jest normalne. Przyczyn może być kilka. Zdjęcia rób igieł, szyszek i wszelkich zgrubień.

Jedną rzecz na ten moment na pewno można powiedzieć patrząc po długości i nieproporcjonalności gałązek - iglak był przenawożony
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies