Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

antracyt 19:25, 30 sie 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11530
Bardzo przyjemne popołudnie
Cieszę się, że mogłam poznać przemiłych Gospodarzy, zwiedzić piękny ogród i zjeść pyszne czekoladowe ciasteczka Fajnie było spotkać forumowe ( i nie tylko) Panie i Panów, zarówno te znane jak i nowe twarze
Zdjęć właściwie nie robiłam, bo światło takie sobie, jak na warunki mojego telefonu, a szkoda
Andrzeju, dzięki za oprowadzanie i znoszenie gradu pytań ze stoickim spokojem Wasz ogród o tej porze to królestwo floksów i wrzosów, oraz żółwika

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
violaskom 20:07, 30 sie 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Andrzej dziękuję bardzo za przemiłe popołudnie i możliwość zobaczenia z bliska Waszego ogrodu. Nie ma takiego zdjęcia, które w całości oddałoby piękno tego miejsca. Do teraz brak mi słów. Stworzyliście piękne, bajkowe miejsce. Jeśli istnieje raj, to myślę, że tak wygląda! Piękne stare drzewa, mnogość nasadzeń w połączeniu ze starą cegłą robią niesamowite wrażenie. Żal mi tylko, że przekwitły przetaczniki i nie mogłam ich zobaczyć kwitnących. Mogę sobie tylko wyobrazić jak cudnie muszą wyglądać posadzone w takiej ilości. Jeszcze raz dzięki za spotkanie, poznanie nowych forumowiczów i Twojej fajnej rodziny.





____________________
Viola Ogród kwiatowy
Helen 21:01, 30 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Dziewczyny napisały wszystko, co chciałam przekazać i za co chciałam podziękować
Niesamowity ogród, bardzo dobre nasadzenia, ogrom włożonej pracy, niezwykła pasja i nieustanne zaangażowanie. Taki masz ogród, cudowne połączenie lasu, parku, drzew użytkowych i ogrodu trochę bylinowego. Wszystko bardzo przemyślane, wyważone i pozytywne w odbiorze
Fajne, że pogoda nam dopisała i mieliśmy możliwość spędzenia czasu w Waszym ogrodzie. Dziękuję za zaproszenie i za roślinki
Do zobaczenia
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 21:19, 30 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Ja również dziękuję za możliwość zobaczenia Twojego przepięknego ogrodu, poznania Ciebie i Twoich bliskich oraz nowych, zakręconych ogrodowomaniaków
Do teraz nie mogę dojść do siebie szczególnie, że skończyłam oglądać fotki od wiosny tego roku do teraz Świetnie skomponowane nasadzenia, duże plamy roślin robią niesamowite wrażenie wylewania się ich na ścieżki. Oszczędność gatunkowa, o której kiedyś na forum wspominałeś, to tylko na plus u mnie niestety a może stety kokoszkowanie na razie zwycięża
Ogólnie mam ogrodowego doła...no jak można mieć tak pięknie, no jak

Dziękuję za pyszne ciasta, jestem "słodki pamper", były rewelacyjne poproszę przepis na szarlotkę i zawijaski
I za cudną hostę, dzienks
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 21:42, 30 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688










____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:11, 30 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688






____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:15, 30 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Piękne te wyspy w trawniku...







____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:17, 30 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688






____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:18, 30 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688




____________________
Renata Osiedlowy ogródek
sylwia_slomc... 22:35, 30 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Niesamowite miejsce, fajnie, że dziewczyny pokazują innym okiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies