Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

TeresaK 13:00, 13 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Kasiu, na Ogrodowisko trafiłam pod koniec 2014 r. Nie uwierzysz, ale Twojemu wątkowi towarzyszyłam od samego początku. Pamiętam jak czekałaś na projekt Danusi, jak go otrzymałaś, jak zaczęłaś kupować rośliny, jak sadziłaś je i jak powstawał Twój wyjątkowy ogród pod najprawdziwszą górkę. Pamiętam ogromny dźwig, który górował nad płotem. Trudno jest czytać wątki które mają kilkaset stron, chociaż tak bardzo by się chciało. Twój wątek śledziłam na bieżąco i wtedy dużo się nauczyłam. Cieszę się, że do mnie zajrzałaś. Liczę na Twoje podpowiedzi .
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 13:16, 13 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
I ja związałam moje miskanty ML. Wyglądają jak zbożowe snopki przed młócką. Miałam nawet pomocnika


____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Zielona 13:49, 13 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Takie gęste ML??? Wow! Piękne fryzury im sprezentowałaś. I wiązanie ze źdźbeł pięknie się prezentuje. Ja poszłam na łatwiznę. Najtańszy sznurek, żadnego kamuflażu - byle szybko

PS Wczorajsze sadzenie krokusów kupionych we wrześniu /taaa.... szybko się zabrałam/ chyba przypłacę przeziębieniem... A wydawało się, że słoneczny dzień był idealnym na spóźnione prace. Siedzę pod kocem
jolanka 14:02, 13 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Pięknie zaczynasz tworzenie swojego ogrodu Pozdrawiam serdecznie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Bogdzia 17:51, 13 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przeczytałam cały wątek. Ładnie zaczęłas. Doradzac nie bede bo juz masz pomocników a ja planuje sadzac i przesadzającna papierze nie potrafię ale gdybys rh sadziła to chętnie podpowiem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
TeresaK 19:44, 13 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Zielona - Martuś to prawda, ML urosły jak szalone. Chyba dlatego, że wyściółkowałam je końskim obornikiem. Kiedy zaczęły kwitnąć miałam wątpliwości czy to na pewno ML, bo czytałam gdzieś, że one u nas nie kwitną. Ale w Bylinowym Raju zapewniali mnie, że to na pewno ML. Będę je chciała wiosną podzielić i posadzić na planowane rabaty. Tylko jak trafić w dobry moment z ich dzieleniem
Mam nadzieję, że kocyk pomógł i czujesz się dobrze. Żadne przeziębienie Cię nie dopadło

Jolanka - bardzo dziękuję za miłe słowa. Szybciutko, na ile czas pozwolił, zajrzałam do Twojego ogrodu i widzę, że też działasz i masz już wspaniałe efekty. Będzie nam raźniej

Bogdzia - dziękuję, że zajrzalaś i znalazłaś czas, żeby przeczytać mój wątek. Jak tylko dokładnie będę wiedziała, gdzie widzę swoje Rh będę pytać
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 19:49, 13 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Dziewczyny, nie uwierzycie, ale nie wytrzymałam i poszłam poprowadzić linie rabat według nowego pomysłu. Niestety zastała mnie "ciemność" i nie zrobiłam zdjęć. Ale jak tylko to będzie możliwe to nadrobię
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
anulajda 20:08, 13 lis 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
TeresaK napisał(a)
Dziewczyny, nie uwierzycie, ale nie wytrzymałam i poszłam poprowadzić linie rabat według nowego pomysłu. Niestety zastała mnie "ciemność" i nie zrobiłam zdjęć. Ale jak tylko to będzie możliwe to nadrobię

Szalona kobieto przyszłam się przywitać do Ciebie ale masz fajnych doradców z super pomysłami.Jak Ty już teraz niewytrzymujesz to co będzie się działo wiosną
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
TeresaK 20:18, 13 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Aniu, żałuję że tak długo ociągałam się z założeniem wątku. Myślałam, że tylko podglądając Wasze ogrody dam sobie radę. Okazuje się jednak, że "rozmowa" z Wami to największa wartość i szansa, że popełnię mniej błędów. Do Ciebie będę uśmiechać się min. w sprawie bluszczu

Aaaa... i muszę podzielić takie żurawki. Liczę na Ciebie


____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
kasja83 10:32, 14 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
TeresaK napisał(a)
I ja związałam moje miskanty ML. Wyglądają jak zbożowe snopki przed młócką. Miałam nawet pomocnika



Bardzo pięknie!!!Gęste je w ogóle masz...dorodne snopiska.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies