Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

AnnaCh 13:55, 15 lis 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć Tereska
Przybiegłam od którejś z dziewczyn się przywitać
Przeczytałam wątek, bardzo fajnie działasz, widać, że masz plan w głowie i wiesz co chcesz (w przeciwieństwie do mnie, co od dwóch sezonów jedną rabatę robie ).
Będę kibicować, bo na doradzaniu, to ja się nie znam za bardzo. Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
TeresaK 14:32, 15 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Mirello i Asiu - dziękuję. Bardzo cieszą mnie te pierwsze zimowe fotki i miło mi, że Wam się podobają.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Dominika11 14:46, 15 lis 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj Teresko
Przyszłam do Ciebie z innego wątku
zapowiada się ciekawy ogród, będę zaglądać i kibicować
fotki super

Czy masz berneńskiego pieska ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
TeresaK 15:07, 15 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
AnnaCh napisał(a)
Cześć Tereska
Przybiegłam od którejś z dziewczyn się przywitać
Przeczytałam wątek, bardzo fajnie działasz, widać, że masz plan w głowie i wiesz co chcesz (w przeciwieństwie do mnie, co od dwóch sezonów jedną rabatę robie ).
Będę kibicować, bo na doradzaniu, to ja się nie znam za bardzo. Pozdrawiam.

Aniu, nie wierzę, że jedną rabatę robisz dwa sezony. Ale obiecuję sprawdzę i na wiosnę ruszymy razem
Też będę kibicować
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 15:10, 15 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Dominika11 napisał(a)
Witaj Teresko
Przyszłam do Ciebie z innego wątku
zapowiada się ciekawy ogród, będę zaglądać i kibicować
fotki super

Czy masz berneńskiego pieska ???


Dominiko dziękuję. Wiecie, że takie miłe słowa motywują do działania.

A Ayra - to faktycznie nasz berneński skarb
Zwierzaków u nas "multum"
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Gruszka_na_w... 19:29, 15 lis 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Swoje miskanty ścinam w marcu. W kwietniu widać już pojedyncze kiełki. Wtedy można je wykopać i dzielić. Drugi sposób to podział kępy w trakcie sezonu aż do września. Do ścinania traw polecam piłę sadowniczą tzw. lisi ogon, ewentualnie w wersji wypasionej piłę spalinową lub nożyce do żywopłotu. Pierwszy raz widzę kwitnące ML. Pięknie Ci wyszła brzozowa rabata.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zielona 19:49, 15 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Planowanie: Jak mantrę powtarzać będę: daj sobie czas!

Zimowe zdjęcia - świetne. Ja dzieliłam miskanty wiosną po ścięciu. Używałam do podziału ręcznej piły z brzeszczotem do metalu
Gruszka_na_w... 21:02, 15 lis 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Marta
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zielona 21:04, 15 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
... no jakoś sobie trzeba radzić Szło idealnie!
TeresaK 22:39, 15 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Swoje miskanty ścinam w marcu. W kwietniu widać już pojedyncze kiełki. Wtedy można je wykopać i dzielić. Drugi sposób to podział kępy w trakcie sezonu aż do września. Do ścinania traw polecam piłę sadowniczą tzw. lisi ogon, ewentualnie w wersji wypasionej piłę spalinową lub nożyce do żywopłotu. Pierwszy raz widzę kwitnące ML. Pięknie Ci wyszła brzozowa rabata.

Widzę, że czeka mnie niełatwe zajęcie. Wiesz Gruszeczka, ja do końca nie wierzę, czy to na pewno ML. Różnie to w tych szkółkach bywa. Ale z drugiej strony czytałam na wątkach, że Dziewczynom kwitły ML. Może taki był rok.
Bardzo dziękuję za zauważenie mojej brzozowej. Zaczynam wierzyć, że dam radę
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies