Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

Zielona 19:50, 09 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Hahahahahaha! Rozbawiłaś mnie
Sezon ogórkowy w ogrodach zawsze generuje tematy zastępcze. Moim konikiem są wnętrza, więc je męczę
Zdrówka życzę!
TeresaK 19:57, 09 gru 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Rozbawiłam... A miałam cichą nadzieję, że mnie pocieszysz, że nie może być ze mną aż tak źle . Wiem Martuś, że wnętrza to Twój konik. Podziwiam cichutko.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Zielona 20:19, 09 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Rozbawiłaś mnie rozgrzeszeniem siebie ze szperania na forum bo jest mi to tak bardzo bliskie. Też staram się znajdować czas w tzw. "międzyczasie" Kończy się to niestety zbyt długim przeglądaniem Ogrodowiska. To jest niestety regularny nałóg. Warto robić sobie czasem detoks

...pocieszyć Cię? Hmmm... jeśli to po prostu przeziębienie i chwilowa niemoc, to zawsze powtarzam sobie w takich sytuacjach: "Obym tylko takie problemy miała".
TeresaK 20:24, 09 gru 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Dziękuję... zrozumiałam Martuś.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Zielona 20:25, 09 gru 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Mam nadzieję, że pozytywnie?????
TeresaK 20:30, 09 gru 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Oczywiście , , Nie może być inaczej.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
kasja83 08:07, 12 gru 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
TeresaK napisał(a)
Dokładnie Iwonko Ale nie na długo . Trochę się rozchorowałam i leżąc na nowo biegam po ogrodach szukając inspiracji. Linie rabat mam zaplanowane , mimo że Asia nie wierzy w mojego eMa (żartuję). A ja żyję nasadzeniami. Tak bardzo mi się podobają obrazy malowane roślinami. Nie mogę się napatrzeć, jak oglądam te Wasze ogrody.

A taki sezon, że ja też biegam po ogrodach, a i wnętrza też męczę-urabiam eMa na kolejne rewolucje
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
MirellaB 10:43, 12 gru 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Wiersz, który wkleiłaś u Danusi ściska mnie za serce. Czytam go wiele razy i płaczę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
14:01, 12 gru 2016
zdrówka Kochana
TeresaK 16:49, 12 gru 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Kasiu - trzeba wykorzystać ten czas, bo wiosną trudno będzie spacerować po innych ogrodach, kiedy każdą wolną chwilę będziemy poświęcać naszym.
Wnętrza - przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to może być aż taki fascynujący temat. Moje "gniazdko" miało być ładne, ciepłe, czyste, przytulne, łatwe do utrzymania porządku i czystości. Nawet przez moment nie zastanawiałam się nad stylem. Ale chylę czoła przed osobami dla których wnętrza to pasja. Zresztą każdy kto posiada pasję zasługuje na największe uznanie Trzymam kciuki za kolejną rewolucję

Mirellko - Jestem między innymi "kociarą". Kiedy po 17 latach odeszła moja kotka, nie było mi łatwo pogodzić się z tą stratą. I wtedy znalazłam na stronach internetowych "Tęczowy most", który mnie również wzruszył i uspokoił. Zachowałam go do dziś.

Miłko- dziękuję bardzo, czuję się znacznie lepiej
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies