Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 21:57, 15 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
A to dzisiaj podejrzane



Stonsi w miniaturze







A tutaj ekipa sziruje granit przy pomniku Smoleńskim. Tak jest co miesiąc pewnie od zniczy.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mala_Mi 22:00, 15 wrz 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ten papirus w oczku super wygląda... chyba tez się pokusze, trzeba tylko znaleźć sadzonki.
Woda u mnie zielona była pomimo chodzącej pompy i lampy..... bo się pompa zatkała.. wpadły brudy do środka pompy w wirnik i owszem woda leciała, ale nieczystości się zostawały i przepływ był malutki.. tak mi się skojarzyło. Sprawdź może pompę i wirnik w środku. W tym roku tak walczę z woda że chyba niezadługo doktorat z oczka zrobię

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
pestka56 15:34, 16 wrz 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
No, to powiem ci, że nie wiem co z tymi twoimi Rhapsody. Ja bym je uciapała, jak przekwitną teraz, nisko, okopczykowała liśćmi i kompostem, i zobaczymy co wiosną pokażą. Swoje też tak ciachnę, bo jeszcze nie odchorowały do końca tego zeszłorocznego Chwastoxu.

Wczoraj wpadłam na momencik do tego znajomego od stawu. Wodę ma jak kryształ. Mogłam popatrzeć na dno na środku, bo zrobił sprytny kamienny „mostek” z do przechodzenia przez środek.

On też ma Rhapsody, ale puszczoną na pnącą i ona kwitnie dość wysoko, ale pękami kwiatów.
____________________
Kasia
Dorota123 20:49, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)




.



Uwielbiam zbiorniki wodne w ogrodzie, ładne to miejsce można patrzeć i patrzeć i nie znudzi się.
Nie dotarłam dziś do L, jak się zastanowiłam to nie ma tam w pobliżu przystanku żeby dojechać, a nie byłam swoim samochodem. Na piechotę za daleko nie dałabym rady.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 21:30, 16 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Dorota123 napisał(a)
Uwielbiam zbiorniki wodne w ogrodzie, ładne to miejsce można patrzeć i patrzeć i nie znudzi się.
Nie dotarłam dziś do L, jak się zastanowiłam to nie ma tam w pobliżu przystanku żeby dojechać, a nie byłam swoim samochodem. Na piechotę za daleko nie dałabym rady.




Fotka zrobiona rankiem.

Dorotka a ja byłam i nakupilam wrzosow 3,45 zł. Ładne. Cebulek od groma i te 2 kg i po 10, 8 szt. Ale już nie kupuje. Czekam na paczkę z Benex zamówiłam w połowie sierpnia i ani słuchu jak jutro napiszę do nich.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ania111 16:48, 19 wrz 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Przecudowny ogród ,
Piękny , przemyslany ,

Pozwól ,ze wrócę do 1 stronki i będę się nim delektować ,

... i wiele pomysłów chciałaby reaplikować do swojego ogródeczka
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElzbietaFranka 17:19, 19 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Ania111 napisał(a)
Przecudowny ogród ,
Piękny , przemyslany ,

Pozwól ,ze wrócę do 1 stronki i będę się nim delektować ,

... i wiele pomysłów chciałaby reaplikować do swojego ogródeczka





Aniu dziękuję że ci się podoba

Przyjechałam coś porobić a tu na ulewę trafiłam i pewnie guzik z tej roboty i też się ochłodziło może jutro podziałami.
A to fotki przed opadami.










____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 19:22, 19 wrz 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Zobacz u mnie jaki grad padał
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 20:04, 19 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Mirka napisał(a)
Zobacz u mnie jaki grad padał



Mirka tak pomyślałam jak u ciebie musi lać. patrzyłam przez okno na piętrze i Było widać na horyzoncie jak porządnie leje.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 20:56, 19 wrz 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ela przepraszam już piszę o Naparstnicy.
Wysiałam ją kilka lat temu a teraz mi się już sama sieje.Pilnuję tylko sadzonek wiosną żeby nie wypielić potem przesadzam gdzie mi pasuje.Nieraz ze starej kępy puszcza kwiaty.
Nie wiem jaką ty masz naparstnicę jakąś odmianową?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies