Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 22:50, 05 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Agatorek napisał(a)
Ela, ten Twój busz jest cudowny




Agnieszka cieszę się że ci się podoba. Kilka lat i będziesz miała taki sam. Rośliny rosną i u mnie przyszedł czas że tnę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Alija 22:41, 06 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
ElzbietaFranka napisał(a)
Moja księżniczka Madame Amised polecam każdemu te róże jest przepiękna pod każdym względem. Zapachu,liści, samego kwiatu, zdrowotności. Zobaczcie ile ma pąków będą kwitły. Kwitnie ciut później ale za to jak.

Po prawej Novalis też piękna





Elu! Pięknie wszystko kwitnie, róże, jeżówki, lilie, kolorowo, bujnie.
Rzeczywiście cudna ta róża, bardzo lubię właśnie białe. Novalis też ładna. U mnie niestety już nie mam miejsca do sadzenia, a tyle różnych roślin jeszcze by się chciało mieć u siebie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ElzbietaFranka 23:42, 06 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Alicja żebyś ty wiedziała ile mnie się podoba róż? Teraz pojadę i będę czyścić róże. Mocno ucierpiały przez te codzienne ulewy.
Teraz będę rozmnażać swoje róże jakim sposobem jeszcze nie wiem.

Dzisiaj przyszła paczka

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaBawaria 08:42, 07 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ale mnogosc lilii u ciebie babmus to tez silnie rosnacy czy ten grzeczny?
____________________
Zapraszam na kawe
Mirka 12:14, 07 lip 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)
Alicja żebyś ty wiedziała ile mnie się podoba róż? Teraz pojadę i będę czyścić róże. Mocno ucierpiały przez te codzienne ulewy.
Teraz będę rozmnażać swoje róże jakim sposobem jeszcze nie wiem.

Dzisiaj przyszła paczka


Co to za kwiaty Elu kupiłaś bo nie rozpoznaję?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Makao_J 17:01, 07 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Jakaś szałwia?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ElzbietaFranka 18:05, 07 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Makao_J napisał(a)
Jakaś szałwia?




To nie szałwia to kocimiętka Purrsian blue i kocimietka Cat's pujanas - ta druga wg mnie jest ładniejsza. Jeszcze kupiłam ciemierniki białe. Bardzo ładne sadzonki w Albamar.

Widziałam u Danusi kocimiętkę właśnie są niskie obydwie. Jak zajrzysz do Danusi na foty panorama tam jest jedna fotka przeze mnie zrobiona z tą kocimiętka u mnie nie mam jej w tym telefonie. Ale jak popatrzysz po dacie ok 21 czerwca są fotki i u mnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 19:07, 07 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Piękne kocimiętki. Ta druga ma chyba takie bardziej zwarte kwiatostany. Danusia ma u siebie różne cudeńka. Dobrze, że masz niedaleko i możesz oglądać jej ogród w różnych porach roku.
Mi już przeszło trochę kupowanie nowych roślin, choć jak oglądałam róże, to nie ukrywam, że lista powstała. Pytanie tylko czy ją zrealizuję.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Roocika 22:08, 07 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
A ja taką ostatnio w szkółce widziałam i się jej przyglądałam ale tak jakaś taka leżąca była
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ElzbietaFranka 23:12, 07 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Roocika napisał(a)
A ja taką ostatnio w szkółce widziałam i się jej przyglądałam ale tak jakaś taka leżąca była




Asiu te niskie są bardzo ładne, gęste i dużo niższe.
Mam piękne kocimiętki,ale jak mają warunki to potrafią sporo wyrosnąć. Wzrost to.nie przeszkadza bo też ładnie wyglądają gorzej jak deszcz leje to są ciężkie i pokładają się.

Dzisiaj byłam zobaczyć co się dzieje bo taki skwar przede wszystkim pomidory podlać. Właściwie 2 dni i znowu sucho. Przyjechałam po południu to pomidory zwiędnięty. Zaraz posłałam i po 2 godzinach wróciły do normy.

Jutro jadę po południu na kilka dni to trochę ichedorze róże bardzo zmasakrowane po deszczu i tawuły trzeba przyciąć bo wyrosły. Barwinek przyciąć i opryskać nie chce go widzieć na dzialce.

Trochę fotek

Róża Sanny Skay z tych późniejszych pierwszy kwiat







Stipy nędzne powyrastsly pojedyncze źdźbła, muszę wydłubać tu suche przy ziemi może się rozrosną albo po przesadzac

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies