Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 12:20, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nie da rady, w żadnym ustawieniu asymetrycznym te brzozy dobrze z boku nie wyglądają. Z przodu ok ale z perspektywy domu beznadziejnie. Sadzę jak żołnierze równo Iwonko pomogłaś mi bardzo
____________________
Iwonka 14:30, 19 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Myślę, że szereg będzie dobry Dopiero po zdjęciach wrzuconych dzisiaj zorientowałam się, że dalej masz gaik brzozowy
Szereg na tle sosen a potem spontaniczny lasek. Jest dobrze No i widok z domu uratowany! Pofociłam dziś moje brzozy, wrzucę wieczorem.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 16:07, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
Myślę, że szereg będzie dobry Dopiero po zdjęciach wrzuconych dzisiaj zorientowałam się, że dalej masz gaik brzozowy
Szereg na tle sosen a potem spontaniczny lasek. Jest dobrze No i widok z domu uratowany! Pofociłam dziś moje brzozy, wrzucę wieczorem.

Tak, jednak szereg będzie ok, zaraz je posadzę Widok uratowany Mina sąsiadów widzących mnie i córkę latające z brzozami w stu układach, bezcenna

Ciekawa jestem Twoich brzózek.
____________________
eVka 19:24, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Fotek nie zrobiłam bo nie zdążyłam, tak szybko się ciemno robi teraz a chciałam jeszcze przed zmrokiem trawę skosić.
Powiem wam, że zachwycona jestem z nowego placyku paleniskowego, wyszło super. Wprawdzie zabrakło kilka woreczków kamieni ale w poniedziałek dokupię
Brzózek nie posadziłam, z rana wsadzę. Za to przejrzałam moje wszystkie kompostowniki i jestem zachwycona. Przerobilo się mnóstwo zieleniny na piękną ziemię kompostową. Dwie wielkie góry. A jeszcze dwa całe kompostowniki się przerabiają. Ile kasy w kieszeni
____________________
Magleska 19:29, 19 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Popracowałaś ja też tak szybko ciemno się robi i też mnie ciemność zastała

Ciekawi mnie ten placyk bardzo ....i brzózki doczytałam ,że w szeregu będą i fajnie
Fotki będą jutro mam nadzieję bo jutro leniuchuję ,więc będę zaglądać
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 19:57, 19 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia bylam dzisiaj u mnie w sklepie po obornik bydlecy w granulkach i powiem ci ze kupilam jedna na próbę rozplenice Hameln zobaczymy jak cos moze w nastepnym roku jeszcze dwie dokupie ale to moze ciekawo czy pioropusze bedą ma mam dwie niepamietam jakiej odmiany ale 4 letnie i nigdy nie mialy kotkow chyba za zimne zimy u mnie czy co
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:00, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Popracowałaś ja też tak szybko ciemno się robi i też mnie ciemność zastała

Ciekawi mnie ten placyk bardzo ....i brzózki doczytałam ,że w szeregu będą i fajnie
Fotki będą jutro mam nadzieję bo jutro leniuchuję ,więc będę zaglądać
Buziaki

Oj ta ciemność i wilgoć wieczorem nie jest fajna ale i tak cieszmy się z tak ciepłego października
Popracowałyśmy obie !

Fotki będą z rana, obiecuję Jutro jeszcze będę rozmawiać z teściem, żeby mi ładne okorowane pieńki załatwił na placyk. Potrzebuję sztuk 8.
Placyk się trochę powiększył, wyszedł 3x3 m
Buziole!!!
____________________
eVka 20:02, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia bylam dzisiaj u mnie w sklepie po obornik bydlecy w granulkach i powiem ci ze kupilam jedna na próbę rozplenice Hameln zobaczymy jak cos moze w nastepnym roku jeszcze dwie dokupie ale to moze ciekawo czy pioropusze bedą ma mam dwie niepamietam jakiej odmiany ale 4 letnie i nigdy nie mialy kotkow chyba za zimne zimy u mnie czy co

Rozplenica Hameln jest extra, one późno mają kotki u mnie, koło września. Hmm a jesteś pewna, że masz rozplenice? Dziwne, że nie kwitną. Chyba zima nie ma znaczenie co do kwitnienia.
____________________
Kasiolaaa 20:05, 19 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
oczywiscie ze to rozplenice jak kupilam je byly piekne kotki a od 4 sezonow piekne duze liscie a kotkow brak
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:08, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
oczywiscie ze to rozplenice jak kupilam je byly piekne kotki a od 4 sezonow piekne duze liscie a kotkow brak

Hmmm, nie wiem rzeczywiście ciekawe czemu nie kwitną.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies