Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

AnnaCh 20:58, 19 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Piękne zdobycze
Ciągle myślę o drzewku na moim tarasowym ząbku i nie wiem czy się ostatecznie nie skończy na doorenbosie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 21:02, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Piękne zdobycze
Ciągle myślę o drzewku na moim tarasowym ząbku i nie wiem czy się ostatecznie nie skończy na doorenbosie

Dzięki, Doorenbosy zawsze i wszędzie aczkolwiek tam bym chyba dała coś bardziej kolumnowego
____________________
Wiolka5_7 21:11, 19 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
Wszyscy sadzą Doorenbosy......ja też chcę !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:40, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Wszyscy sadzą Doorenbosy......ja też chcę !

Przypomniała mi się reklama : 'Wszyscy mają Mambę. Mam i ja!'
Polecam Ci Doorenbosy serdecznie. Mam już ich ok. 13 sztuk w ogrodzie. Miejsce masz
____________________
Wiolka5_7 22:24, 19 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
effka napisał(a)

Przypomniała mi się reklama : 'Wszyscy mają Mambę. Mam i ja!'
Polecam Ci Doorenbosy serdecznie. Mam już ich ok. 13 sztuk w ogrodzie. Miejsce masz


O kurczę nie wiedziałam,że masz tyle sztuk,super !
I jak to jest z ich śmieceniem ,czy śmiecą jak te zwykłe ?

Naprawdę kuszą mnie te brzózki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwonka 22:41, 19 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
effka napisał(a)

Oj ta ciemność i wilgoć wieczorem nie jest fajna ale i tak cieszmy się z tak ciepłego października

Ja się tak cieszę z tego października, że prawie codziennie pod wieczór i nawet zupełnie po ciemku siedzę w ogrodzie. Z herbatą, owinięta kocem. Co chwila w nowych miejscówkach. eMuś nie może się nadziwić, że latem w ciepłe wieczory zmykałam do domu a teraz jak wariat w chłodzie przesiaduję
Ale taka magia jest w powietrzu, że korzystam na maksa.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 23:32, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


O kurczę nie wiedziałam,że masz tyle sztuk,super !
I jak to jest z ich śmieceniem ,czy śmiecą jak te zwykłe ?

Naprawdę kuszą mnie te brzózki

Na razie są małe więc nie rzucają się w oczy, największe, te zeszłoroczne trzy sztuki mam tutaj



Na razie nie śmiecą o listki jeszcze trzymają się na galazkach. Śmiecić nie będą bo mają duże liście o wiele większe od pospolitych brzóz no i rosną dużo mniejsze.

Najwięcej bo 9 sztuk mam na wjazdowej. Taki lasek Brzozów-sosnowy kiedyś tam będzie
____________________
eVka 23:54, 19 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)

Ja się tak cieszę z tego października, że prawie codziennie pod wieczór i nawet zupełnie po ciemku siedzę w ogrodzie. Z herbatą, owinięta kocem. Co chwila w nowych miejscówkach. eMuś nie może się nadziwić, że latem w ciepłe wieczory zmykałam do domu a teraz jak wariat w chłodzie przesiaduję
Ale taka magia jest w powietrzu, że korzystam na maksa.

Klimatycznie jest mega Mi tylko brakuje światła w ogrodzie, mam tylko latarnie na tarasie ale w innych częściach ogrodu mega ciemno i to mi jednak przeszkadza. Nie lubię w ciemnościach siedzieć. Koniecznie kiedyś muszę zainstalować oświetlenie ogrodowe

Dzisiaj też z eMkiem siedzieliśmy w ogrodzie wieczorem przy gorącej herbatce, bardzo miło!
____________________
Wiolka5_7 07:40, 20 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
effka napisał(a)

Na razie są małe więc nie rzucają się w oczy, największe, te zeszłoroczne trzy sztuki mam tutaj



Na razie nie śmiecą o listki jeszcze trzymają się na galazkach. Śmiecić nie będą bo mają duże liście o wiele większe od pospolitych brzóz no i rosną dużo mniejsze.

Najwięcej bo 9 sztuk mam na wjazdowej. Taki lasek Brzozów-sosnowy kiedyś tam będzie


Jakie wielkie masz już te brzozy, cudne

Kurczę miałam kupować glediczję i teraz mam dylemat... może ze 3 brzózki by mi weszły
chyba z bukami i grabami by się nie pogryzły ? i chyba szybciej by urosły niż glediczja, hmmmm.....

I brzozy by mi do dereni pasowały
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 07:56, 20 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunciu a co to za trawka przed berberysami ? jakas podobna do tej co kupilam ale moja jest tak mala jak dloń
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies