Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:01, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
alis napisał(a)


Super wszystko wygląda, żadnych niedoróbek nie widzę

Ehehe cieszę się, że się podoba! Buziaczki, dawno Cie nie widziałam!!!
____________________
eVka 13:58, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zaraz będzie obiadek

____________________
Kasiolaaa 14:36, 20 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia ty to zdolniacha jestes tak cudowny ogrod stworzylas kocham i uwielbiam a na tych lezaczkach to by sie polezalo do tego drink z parasolką haha i kielbaska z ogniska mmm jeden fakt mnie by irytowal to ten piekny dom ze jak bym tak lezala delektujac sie a niedaj Boze opalała sie to te okna na twoja posesje i oczy sąsiada hihiiii
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 17:20, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Super wyszło bardzo mi się podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 18:46, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia ty to zdolniacha jestes tak cudowny ogrod stworzylas kocham i uwielbiam a na tych lezaczkach to by sie polezalo do tego drink z parasolką haha i kielbaska z ogniska mmm jeden fakt mnie by irytowal to ten piekny dom ze jak bym tak lezala delektujac sie a niedaj Boze opalała sie to te okna na twoja posesje i oczy sąsiada hihiiii

Kasiula, bosko było, rodzinka przyjechała i ale popołudnie piekliśmy kiełbaski a potem ziemniaczki Mniam!
Buziam Cię za te słowa, naprawdę, to dla mnie bardzo ważne, że ogród się podoba
Niestety ten dom doprowadza mnie do szału, nie da się normalnego zdjęcia zrobić nawet, bo on zawsze w kadr wchodzi. Trudno, trzeba zaakceptować. Drzewa za kilka lat urosną i będzie komfortowo
____________________
eVka 18:50, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Super wyszło bardzo mi się podoba

Jestem bardzo zadowolona z efektu, niby nic takiego a cieszy i radocha dla całej rodziny! Myślę, czy by z jednej strony jakoś fajnie tego paleniska nie obsadzić Może jakieś trawska wysokie hmmm np trzcinniki KF?
Dzięki kochana ♥
____________________
Wiolka5_7 18:53, 20 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
effka napisał(a)

To kupuj brzozy, są piękne, na pewno będziesz zadowolona
Ja jeszcze glediczję nie odpuściłem, jest na mojej długiej liście drzew w opcji wycięcia trawnika, chociaż Emek dzisiaj zapowiedział, że za ok. 2-3 lata kopiemy spory basen taki na równi z trawnikiem, więc może być krucho z miejscem na nowe rabaty Coś wymyślę

Dzięki


W tym tyg. może skoczę do szkółki obejrzeć

Ja raczej glediczji już nie posadzę,bo miejsca brak, eh....
To nie wiedziałam,że też masz ją w planie

O fajny taki basen w trawniku...chociaż nowe rabaty fajniejsze
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 19:01, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


W tym tyg. może skoczę do szkółki obejrzeć

Ja raczej glediczji już nie posadzę,bo miejsca brak, eh....
To nie wiedziałam,że też masz ją w planie

O fajny taki basen w trawniku...chociaż nowe rabaty fajniejsze

Ciekawa jestem jakie egzemplarze wypatrzysz Jak byś zobaczyła moją listę drzew, zdziwiłabyś się chyba naprawdę zacznę działka obok obsadzać
Nowe rabaty sto razy fajniejsze i tańsze niż jakiś tam basen, z którego pewnie skorzystam kilka razy w sezonie.... Ale tyle dobrego, że od razu zapowiedziałam, że nie zamierzam nic przy nim robić (a roboty jest full przy codziennej pielęgnacji dużego basenu).
____________________
Wiolka5_7 19:20, 20 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
effka napisał(a)

Ciekawa jestem jakie egzemplarze wypatrzysz Jak byś zobaczyła moją listę drzew, zdziwiłabyś się chyba naprawdę zacznę działka obok obsadzać
Nowe rabaty sto razy fajniejsze i tańsze niż jakiś tam basen, z którego pewnie skorzystam kilka razy w sezonie.... Ale tyle dobrego, że od razu zapowiedziałam, że nie zamierzam nic przy nim robić (a roboty jest full przy codziennej pielęgnacji dużego basenu).


Ja też
No ciekawa ta lista,bo drzew już masz dużo
Ta działka obok byłaby jak znalazł

Mój eM też miał fazę na basen ,ale wybiłam mu z głowy zresztą miejsca brak,bo w przyszłości jest plan na taras
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 19:35, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja też
No ciekawa ta lista,bo drzew już masz dużo
Ta działka obok byłaby jak znalazł

Mój eM też miał fazę na basen ,ale wybiłam mu z głowy zresztą miejsca brak,bo w przyszłości jest plan na taras

Mam sporo ale drzew nigdy za dużo, cień w lecie na wagę złota.
A takie mam na liście (oczywiście nie wszystkie kupię )

tulipanowiec Edward Gursztyn,
ambrowiec Gumball,
platan Alphens Glob,
buk dawyck purple
Gladiczja sunburst
Sumak octowiec Tiger Eye
Klony palmowe

Z tym basenem to się już ciągnie od dwóch lat, więc pewnie za dwa lata się pojawi... Miejsca brak, ogród by się o prawie połowę zmniejszył bo to taki basen 6.5x3.6m

Fajnie, że masz taras w planach Uwielbiam swoje tarasy, kawki o porankui posiadówki że znajomymi
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies