Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 10:07, 19 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Fajnie
W styczniu zamówiłam trochę trawek bo mały tetris robię na nowych rabatach...
A tak to też więcej zakupów nie planuję...


Fajnie
Ciekawe ile wytrzymamy z tą nasza obietnica niekupowania
____________________
Wiolka5_7 13:00, 19 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
effka napisał(a)

Fajnie
Ciekawe ile wytrzymamy z tą nasza obietnica niekupowania

No fajnie
Ja póki co to posadzę te zakupy jak mi przyślą w marcu a dalej się zobaczy...
Chociaż w tym roku tak jak Ty nie planuję wiekszych rewolucji i zakupów ,
do ogrodu ,bo eM wymyślił robienie tynku strukturalnego na elewacji wiosną,więc większe wydatki się szukują.. no i będzie trzeba pilnować tych roślin co posadzone,żeby mi nie zdeptali
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 15:21, 19 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

No fajnie
Ja póki co to posadzę te zakupy jak mi przyślą w marcu a dalej się zobaczy...
Chociaż w tym roku tak jak Ty nie planuję wiekszych rewolucji i zakupów ,
do ogrodu ,bo eM wymyślił robienie tynku strukturalnego na elewacji wiosną,więc większe wydatki się szukują.. no i będzie trzeba pilnować tych roślin co posadzone,żeby mi nie zdeptali

Oj u mnie też będzie robiona elewacja na budynku rodziców, aż się boję o rabaty przyległe... wprawdzie tak naprawdę tylko jedna większa jest w bezpośrednim sąsiedztwie ale jednak, reszta to małe fragmenty rabat przy budynku.
u mnie tez budżet na minusie na ten rok (piec gazowy, łazienka) więc raczej ogrodowe szaleństwa pójdą w odstawkę. Szkoda
____________________
Wiolka5_7 16:19, 19 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
effka napisał(a)

Oj u mnie też będzie robiona elewacja na budynku rodziców, aż się boję o rabaty przyległe... wprawdzie tak naprawdę tylko jedna większa jest w bezpośrednim sąsiedztwie ale jednak, reszta to małe fragmenty rabat przy budynku.
u mnie tez budżet na minusie na ten rok (piec gazowy, łazienka) więc raczej ogrodowe szaleństwa pójdą w odstawkę. Szkoda


To podobne akcje będą u Ciebie
Ja w sumie mam zrobione 3/4 ogrodu,więc poczekam...posieję tylko trawkę na wjazdowej i będę pielęgnować resztę...
U Ciebie Effcia ogród też obsadzony...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwonka 07:08, 20 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Witaj Effcia w nowym sezonie, Fajnie, że Wiola cię wybudziła Mam nadzieję, że uda nam się pogoda na weekend, chociaż na razie nieciekawie prognozy wyglądają. Ja już poczułam ten power, ale codziennie coś mnie stopuje. Wczoraj udało się borówki wykopać, staruszki 19 -letnie, dziś muszę wsadzić w nowe miejsce, a tu mokro. Chociaż deszcz bardzo potrzebny!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 15:48, 20 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


To podobne akcje będą u Ciebie
Ja w sumie mam zrobione 3/4 ogrodu,więc poczekam...posieję tylko trawkę na wjazdowej i będę pielęgnować resztę...
U Ciebie Effcia ogród też obsadzony...

u mnie w zasadzie zostały drobne korekty. Oczywiście jak to ogrodowiskowa maniaczka z wielu rabat jestem niezadowolona i sporo bym zmieniła ale na dzień dzisiejszy zostaje bez zmian, powolutku będę robić korekty ale to bardziej plan na 2021
____________________
eVka 15:51, 20 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
Witaj Effcia w nowym sezonie, Fajnie, że Wiola cię wybudziła Mam nadzieję, że uda nam się pogoda na weekend, chociaż na razie nieciekawie prognozy wyglądają. Ja już poczułam ten power, ale codziennie coś mnie stopuje. Wczoraj udało się borówki wykopać, staruszki 19 -letnie, dziś muszę wsadzić w nowe miejsce, a tu mokro. Chociaż deszcz bardzo potrzebny!

Iwonko kochana witaj wiosennie. U nas dzisiaj we Wrocławiu pełna ciepła wiosna - odczuwalana temp. wg mnie z 13 stopni i pełne słonko a ja w robo...
Na weekend zapowiadają ciepełko ale deszczowo więc lipa jeśli chodzi o cięcie traw...
Fajnie, że już hasasz po ogrodzie, mnie straszliwie już ciągnie w ziemię ale w tygodniu popołudniami jak już ogarnę obiad robi się ciemno i zostaje tylko weekend.
Udanej owocnej roboty!!!
____________________
Wiolka5_7 16:19, 20 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
effka napisał(a)

u mnie w zasadzie zostały drobne korekty. Oczywiście jak to ogrodowiskowa maniaczka z wielu rabat jestem niezadowolona i sporo bym zmieniła ale na dzień dzisiejszy zostaje bez zmian, powolutku będę robić korekty ale to bardziej plan na 2021

Grunt,że rabaty masz obsadzone a korekty to normalna rzecz... ja dopiero co obsadzałam wjazdową a już korekty będę robić, ha ha
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anna_t 17:00, 20 lut 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ewa jak tniesz budleje i kiedy?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 19:51, 20 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Grunt,że rabaty masz obsadzone a korekty to normalna rzecz... ja dopiero co obsadzałam wjazdową a już korekty będę robić, ha ha

Hehe, wjazdowa masz idealną ale rozumiem chęc zmian, mam to samo. Ledwo wsadzę a już bym tetrisikowała
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies