Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Lulilaj 18:20, 15 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Piękne ozdoby...moj eMus niestety nie zakupowy...
Fajnie wychodzi Ci to projektowanie. Mini rabatka bardzo fajnie wygląda
Ja wpadlam w jakiś dolek ogrodowy...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 18:53, 15 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Świeżą ? Ja mam świerka serbskiego i zastanawiam się kiedy ubierać ,żeby jak najdłużej wytrzymał . Jest w donicy ,jak przeżyje ,to do ogrodu go wysadzę
Jaki plan na ubieranie ? Misz-masz ,czy czerwień ? ......moja zawsze była misz-maszowa ,a w ty roku biało srebrna będzie
Edit . Moje hakone jedne w słońcu ,a inne w półcieniu ..... ale tegoroczne. Wiec nie wiem ,gdzie im lepiej ....okaże sie ,...


Tak świeża co roku, jeden dzień w garażu i jutro do domu. Ubieramy na kolorowo, dziecięco. Moje dzieciaczki 6 latka i 36 latek nie mogli by mieć choinki mono lub duo chromatycznej. Jak to powiedział mój eM choinka musi mieć duszę

Moje hakone rośnie w słońcu, będę musiała sporo podlewać.
____________________
eVka 18:57, 15 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)
Piękne ozdoby...moj eMus niestety nie zakupowy...
Fajnie wychodzi Ci to projektowanie. Mini rabatka bardzo fajnie wygląda
Ja wpadlam w jakiś dolek ogrodowy...

Dziękuję Asiu mój za to szopoholik.... super, że rabata się podoba. Ż bym tylko trafiła na dorodne danice takie jak pod domem wielkie i tanie.
Czemu masz dołek ogrodowy? Może przez spinę przedświąteczną? Ja w tym roku luzuję, nie będzie idealnie to trudno. Najważniejsze to klimat, rodzina, porządek i 10 ciast niekoniecznie...
Buziaki
____________________
eVka 15:25, 16 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wczoraj kupiłam gałązki i ozdoby do kolejnego świątecznego stroiku, mój pierwszy na gąbce florystycznej:
____________________
eVka 15:27, 16 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
I dodałam lampki do innych w:

____________________
Lulilaj 15:36, 16 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
No, piękne stroiki
Ja przed domem nie mam nic. Jakoś brak mi pomysłów a kompozycje w donicach bardzo mi się podobaja może jeszcze do Świąt coś mi się urodzi...

Z dolka na razie się wykaraskałam . Faktycznie ostatnio trochę mam na głowie ale jak to mówią co nas nie zabije...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Magleska 18:50, 16 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
Zdolniacha ja jeszcze nic nowego nie zrobiłam ,nawet druga strona okna jeszcze nie skończona,brak czasu ,a wieczorem już padam na pysk .....
Śliczne ozdoby.......wszystkie ......choinka ubrana ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 19:01, 16 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)
No, piękne stroiki
Ja przed domem nie mam nic. Jakoś brak mi pomysłów a kompozycje w donicach bardzo mi się podobaja może jeszcze do Świąt coś mi się urodzi...

Z dolka na razie się wykaraskałam . Faktycznie ostatnio trochę mam na głowie ale jak to mówią co nas nie zabije...

Ja pierwszy rok Tak zrobię dom, wcześniej coś było ale skromnie. Chyba się starzeję...

Cieszę się, że u Ciebie lepiej. To taki dziwny czas, radosny ale stresujący...
____________________
eVka 19:56, 16 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Zdolniacha ja jeszcze nic nowego nie zrobiłam ,nawet druga strona okna jeszcze nie skończona,brak czasu ,a wieczorem już padam na pysk .....
Śliczne ozdoby.......wszystkie ......choinka ubrana ?

Dziękuję Magda, akurat stroik mega prosty, dziecko by zrobiło.
Ja też jeszcze jutro będę stroić okna od ulicy i będziemy zakładać lampki na choinki przed domem.
Choinka trakcie ubierania
____________________
DorKa 14:35, 18 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ale masz pięknie przed domem.Ja ciągle szukam wymówek,że nie ma sensu ozdabiać kiedy dookoła taki rozgardiasz, a to schody nie zrobione i cała reszta w rozsypce... Motywujesz mnie kochana
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies