Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Kasya 11:03, 11 gru 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41820
effka napisał(a)
Świątecznie



ładnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
DorKa 12:17, 11 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
iwka napisał(a)
mi też się dekoracje podobają ja mam zawsze problem z donicami przy drzwiach, nie wiem dlaczego ale mój pies sobie upodobał to miejsce na podnoszenie nogi no i nie mogą tu stać


Przynajmniej masz wpływ gdzie będzie to robił Postawisz gdzieś w ustronne miejsce i po kłopocie. A sunia zostawia taki krajobraz księżycowy,że hej.Może jest też sposób na przekonanie dziewuchy do załatwiania się w wyznaczonym miejscu ...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 14:01, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Nadrobiłam zaległości
Widzę, że rabata już zaplanowanaBędzie gąszcz
Podobają mi się zimowo powiązane trawy. Zdobią ogród.
Żurawkom jest dobrze u Ciebie. Urosły chyba dwa razy

Dekoracje świąteczne już są więc powoli wypatrujemy pierwszej gwiazdki a tak na poważnie czasami przeraża mnie, że ten czas biegnie tak szybko ...

____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 15:32, 11 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Pieknie Ewcia Właśnie mi uzmysłowiłaś,że stoi u mnie pod domem donica taka wysoka nieużywana bez sensu.. A takie cuda można zrobić W weekend sie zabieram . Zmotywowałyście mnie Choć jak oglądam prognozę to kusi mnie,żeby w ogródku jeszcze podłubać..

A zdjęcia z ogrodu to wyglądają jak po wiosennych roztopach a nie zimowe

p.s bardzo podoba mi się ta wysepka z trawami Taka nowoczesna.

Dzięki Dorka Kilka gałązek, coś czerwonego i gotowe. Nie wczuwałam się zbytnio
Pogoda i u nas zapowiadają niezłą. Dziś 9 stopni ja już zamknęłam sezon, nic nie robię w ogrodzie.

Ta wysepk z trawami to wyszła samoistnie między dwoma tarasami o różnych poziomach bo tam stare dwie tuje rosną, którę ostatnio regeneruje, bo już brzydkie były.
____________________
eVka 15:33, 11 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
mi też się dekoracje podobają ja mam zawsze problem z donicami przy drzwiach, nie wiem dlaczego ale mój pies sobie upodobał to miejsce na podnoszenie nogi no i nie mogą tu stać

Ciesze się Oj to rzeczywicie z pieskiem i dekoracjami przy wejściu ciężko cóż za zapachy i widoki gości by witały hehe
____________________
eVka 15:33, 11 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasya napisał(a)


ładnie

Dziękuję Macham
____________________
eVka 15:36, 11 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)
Nadrobiłam zaległości
Widzę, że rabata już zaplanowanaBędzie gąszcz
Podobają mi się zimowo powiązane trawy. Zdobią ogród.
Żurawkom jest dobrze u Ciebie. Urosły chyba dwa razy

Dekoracje świąteczne już są więc powoli wypatrujemy pierwszej gwiazdki a tak na poważnie czasami przeraża mnie, że ten czas biegnie tak szybko ...


Czas na rybach leci
Rabata zaplanowana wstępnie, tylko eM jak się dowiedział, że znów wydatki na rośliny od wiosny to się wkurzył na mnie, więc będę musiała powolutku robić, co by go nie denerwować
Na wiosnę też łazienkę robimy i ogrodzenie więc wesoło będzie...

Żurawki rzeczywiśie wielgaśne, tfu tfu coby nie zapeszyć.
a jak wiązałam pampasówkę nieźle się pociełam ostrymi liśćmi, zresztą miskanty też ślady na dłoniach zostawiły.
____________________
eVka 15:44, 11 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A i zgapiłam od Magdy z ogrodu z wilkiem pomysł na wiązanie trytytkami traw, extra, szybko, łatwo i wygodnie tylko pampasówa wielgaśna w obwodzie i nie dało rady, musiałam sznurkiem związać i to w dwóch miejscach.


____________________
Magleska 20:32, 11 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Ja zgapiłam od Kindzi hihi ....ogrodowisko to kopalnia wiedzy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 21:28, 11 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ja zgapiłam od Kindzi hihi ....ogrodowisko to kopalnia wiedzy

A widzisz, myślałam że to twój autorski pomysł ale i tak dziękuję bo wiązanie kokardek nie dla mnie.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies