Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Magleska 19:26, 13 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Ewa i już prawie po Świętach
kanciki zrobiłaś na pewno trawniczek i rabaty od razu nabrały świeżości
mało Cię ostatnio ….ja od jutra zaczynam maraton pracowy ,więc też pewnie dużo mniej się będę udzielać
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 19:29, 13 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
nicol21 napisał(a)
Ogródek i warzywnik świetnie się już prezentują.
Dobrze, że sąsiedzi mają białe elewacje a nie jakieś krzykliwe mocno kontrastowe kolory . Grunt żeby ludzie byli fajni.

Nikola, dzięki Dzisiaj z rodzinką biegaliśmy ze spryskiwaczami po ogrodzie i dyngysowaliśmy się i zauważylismy, że rzodkiewki, selery, sałaty już wychodzą malutkie siewki widać. Super

Domki bardzo gustowne, minimalistyczne, jednego sąsiada znamy, przemiły młody człowiek, drugi dom jeszcze nie ma właściciela, deweloper nie sprzedał ale pewnie lada dzień ktoś kupi. Oby fajny
Sąsiedzi ogrodzenie robią, pełne i wysokie więc będziemy skutecznie odgrodzeni, uff.
Buziaki!
____________________
eVka 19:31, 13 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
Ewcia zdrowych!

Zdrowych kochana! Ciekawa jestem co w Twoim ogrodzie, zaraz przybiegnę
____________________
eVka 19:32, 13 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
Ewcia zdrowych!

Zdrowych kochana! Ciekawa jestem co w Twoim ogrodzie, zaraz przybiegnę
____________________
eVka 19:37, 13 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa i już prawie po Świętach
kanciki zrobiłaś na pewno trawniczek i rabaty od razu nabrały świeżości
mało Cię ostatnio ….ja od jutra zaczynam maraton pracowy ,więc też pewnie dużo mniej się będę udzielać
Buziaki

Madziu, widzisz od kiedy pracuje w domu zdalnie wbrew pozorom mam dużo mniej czasu Muszę jednocześnie ogarnąć dom, obiad, prace, lekcje zdalne córy, zadania domowe i ogród. Na O. i wasze cudne ogrody zostaje mało czasu. Dzisiaj sobie obiecałam, że troszkę poczytam
Może jutro też, bo lekcji nie ma, przerwa świąteczna. To w przerwach w pracy małe wędrówki po ogrodach poczynię.

Kanciki nadały sznyt rabatom i trawnikowi, choć trawnik jak zawsze nawiozłam w łaty... nierówno, muszę jutro dosypać nawozu w jasne miejsca. Nigdy się nie nauczę równo nawozić. Nie wiem jak to się robi, muszę jakieś filmy pooglądać z instruktażem chyba...
Byłam u Ciebie ostatnio, pooglądałam fotki ale nic nie napisałam. Jakoś tak weny nie mam Smutny czas... Nawet zdjęć ogrodu jakoś szczególnie nie chce mi się robic.
No nic, nie zanudzam już. Buziole
____________________
Wiolka5_7 19:49, 13 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
U mnie przeszła burza 15 minutowa...i lało jak z cebra... cieszę się bardzo naleciało sporo deszczówki do studni... jutro mam plan napełnić 2 beczki po 1000 l ,żeby mieć pod ręką
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
SlonecznyOgrod 19:56, 13 kwi 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Hej Ewa
Widok za płotem nie taki zły, domki ładne, nic Ci nie szpecą no jedynie prywatności Ci zabiorą. U góry z okien będą Cię podziwiać ale drzewa juz rosną więc nie długo
Buziaki kochana
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 20:11, 13 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie przeszła burza 15 minutowa...i lało jak z cebra... cieszę się bardzo naleciało sporo deszczówki do studni... jutro mam plan napełnić 2 beczki po 1000 l ,żeby mieć pod ręką

Elegancko! Ja mimo Świąt i chęci na piękna pogodę, żeby również i dziś spędzić je w ogrodzie, na widok deszczu odtańczyłam taniec radości! Trawa w oczach się zieleniła a kwiaty nabierały wigoru.
Takie podręczne beczki są bardzo wygodne, ja mam małe po 210l i je uwielbiam, konewka, kranik i można podlewać.
____________________
eVka 20:16, 13 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Hej Ewa
Widok za płotem nie taki zły, domki ładne, nic Ci nie szpecą no jedynie prywatności Ci zabiorą. U góry z okien będą Cię podziwiać ale drzewa juz rosną więc nie długo
Buziaki kochana

Tak, to prawda, nie jest źle, aczkolwiek leżąc na leżakach i patrząc na te domy dziwnie się czuję... Pewnie to kwestia przyzwyczajenia. W lecie nie będzie problemy bo drzewa i wielkie miskanty zarosną cały parter. Górę śliwy zasłonią dopiero za kilka lat.
Buziaki Daria
____________________
Wiolka5_7 20:48, 13 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
effka napisał(a)

Elegancko! Ja mimo Świąt i chęci na piękna pogodę, żeby również i dziś spędzić je w ogrodzie, na widok deszczu odtańczyłam taniec radości! Trawa w oczach się zieleniła a kwiaty nabierały wigoru.
Takie podręczne beczki są bardzo wygodne, ja mam małe po 210l i je uwielbiam, konewka, kranik i można podlewać.


Ja też tańczyłam z radości
Oj teraz to roślinki ruszą z kopyta...
To prawda beczki są super i studnia też
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies