Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 15:13, 18 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Buziak ślę zaczniemy niedługo nasz ulubiony czas łopata ,kopanie ,przesadzanie ,przycinanie ,dosadzanie
Najlepszego na ten Rok i mało roboty w pracy zawodowej

Dziękuję MAdziu. Ostatnio zupełnei nie zaglądam na O. Nadal totalny brak czasu i zmęczenie zimowe. Nie myślę o ogrodzie, mam nadzieję że jak poczuję pierwsze promyi wiosennego słońca ożyję i zacznę pisać
Wszystkim buziaki ślę i czekamy!!!!
____________________
DorKa 15:22, 22 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
do wiosny mamy jeszcze 57 dni i 8 godzin! Trzymaj się
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 17:27, 22 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
do wiosny mamy jeszcze 57 dni i 8 godzin! Trzymaj się

Dziękuję Dorka, trzyma się mocno, dzisiaj zamiatałam liście i korę z obejścia domu i poczułam przez moment wiosnę (u nas zero śniegu i słońce) i normalnie aż mi się żyć zachciało!!!
Zaczęłam od razu przeglądać ofertę mojego ukochanego sklepu z roślinami i wypatrzyłam parę perełek, listy zakupowe roślinne na wiosnę robić. Ehhhh
Buziaczki
____________________
DorKa 07:52, 23 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Dziękuję Dorka, trzyma się mocno, dzisiaj zamiatałam liście i korę z obejścia domu i poczułam przez moment wiosnę (u nas zero śniegu i słońce) i normalnie aż mi się żyć zachciało!!!
Zaczęłam od razu przeglądać ofertę mojego ukochanego sklepu z roślinami i wypatrzyłam parę perełek, listy zakupowe roślinne na wiosnę robić. Ehhhh
Buziaczki


ehhh, właśnie Ja też pilnuję się mocno ,żeby zakupów nie zaczynać choć e- sklepy kuszą przedsprzedażą Będę dzielna, będę dzielna...
Ale zrobienie listy zdecydowanie niezbędne. Przynajmniej unikniemy choć trochę niepotrzebnych chciejstw. Podkreślam , trochę
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 13:37, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
Cześć śpiochu pobudka ,trzeba zacząć planować chociaż Ty już prawie cały ogród zrobiłaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 14:21, 23 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
Cześć śpiochu pobudka ,trzeba zacząć planować chociaż Ty już prawie cały ogród zrobiłaś


To trzeba wstać ,żeby zacząć odpoczywać
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 19:34, 01 lut 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczynki no śpię śpię, ogrodowo totalnie!!! Aż mi wstyd, że nie zaglądam na O. Szykuje mi się pracowita i kosztowna wiosna, robimy ogrodzenie całej posesji, instalujemy nowy system ogrzewania, planuję nową łazienkę, bo moja już 10 lat ma i rozpada się. Nie wiem czy mi siły i pieniędzy na ogród wystarczy ale znając mnie na pewno coś będę kopać.

____________________
eVka 19:36, 01 lut 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aha chciałam tylko zareklamować extra domki z Pepco za 15zł większe i 10 zł mniejsze (w sklepie J...k są po 45 zł...).
____________________
DorKa 07:39, 02 lut 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Aha chciałam tylko zareklamować extra domki z Pepco za 15zł większe i 10 zł mniejsze (w sklepie J...k są po 45 zł...).

Piękne są dzięki za inf. Po pracy lecę do pepco
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:42, 02 lut 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Dziewczynki no śpię śpię, ogrodowo totalnie!!! Aż mi wstyd, że nie zaglądam na O. Szykuje mi się pracowita i kosztowna wiosna, robimy ogrodzenie całej posesji, instalujemy nowy system ogrzewania, planuję nową łazienkę, bo moja już 10 lat ma i rozpada się. Nie wiem czy mi siły i pieniędzy na ogród wystarczy ale znając mnie na pewno coś będę kopać.



Pracowity sezon Wam się szykuję. Teraz to najważniejsze sobie w głowie poukładać,że ogród nie ucieknie. Nie da rady Ewcia wszystkiego za jednym zamachem ogarnąć. Zostaw ogród na deser, jak cała reszta będzie gotowa Wisienka na torcie Buźka i trzymaj się. Wiosna za 46 dni i 16 godzin
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies