Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 10:11, 11 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aha ciągle zastanawiam się co posadzić jako przesłonę grila zostawiam miejsce i będę szukać drzewek.

Fotki z rozpoczęcia sezonu wstawię na dniach, obiecuję. Teraz łyso niemiłosiernie, więc za dużo focić nie ma co
____________________
Magleska 22:38, 11 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
łyso ,nie łyso ....ale jakas fotka wiosenna by sie przydała
działasz już ...fajnie
pewnie ....jak już pokażesz efekt końcowy ,to szczękę trzeba będzie zbierać z podłogi hihi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 09:03, 12 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
łyso ,nie łyso ....ale jakas fotka wiosenna by sie przydała
działasz już ...fajnie
pewnie ....jak już pokażesz efekt końcowy ,to szczękę trzeba będzie zbierać z podłogi hihi

oj tak na pewno hehe. Wczoraj obkupiłam się niemiłosiernie w roślinki przez neta. Kupiłam stipy, miskany, liatry, szałwie omszone, seslerie. Jak dojdą pochwalę się zakupami
____________________
Kasiolaaa 19:37, 12 kwi 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Chwal sie chwal jestem ciekawa zakupow
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 23:17, 13 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Chwal sie chwal jestem ciekawa zakupow

Kasiu na pewno się pochwalę Dostawa ma być w połowie tygodnia.

Dzisiaj udało mi się kupić bukszpany w formie kul i spore stożki, sosnę bośniacką szczepioną oraz trzy młodziutkie 2 metrowe brzozy pożyteczna jacquemonta, ponoć jak podrosną również mają śnieżnobiałą korę.
Kulki i stożki posadziłam na nowej rabacie, a brzozy na rabacie z szlachetnymi odmianami sosen.
Tyle roboty, że znów zdjęć nie cyknęłam. Obiecuję poprawę .

Muszę jeszcze jutro posadzić wrzośce i tą małą sosenkę szczepioną.
No i ciągle przekonuje ziemię pod trawnik. To najnudniejsza robota.
____________________
Magleska 06:23, 14 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
dalej fotek nie ma ......wiem ....,chcesz wszystko zrobić , posadzić i tylko końcowy efekt pokażesz .....
zakupy fajne
ja oprócz platana i runianki i cisów ....nic nie kupuje więcej w tym sezonie ....,mam pełno roślin z rewolucji przedogródka i umbrowej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 07:17, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Jezu roboty co niemiara ale efekt bedzie powalajacy wobec tego tez czekam na foteczki
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 21:17, 14 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dzisiaj znów od rana w ziemi tyrałam, miałam sądzić Ale przycinanie lawendy i wrzosów zajęło mi sporo czasumie, potem strzyglam kule buksowe bo im czuprynki porosły na wiosnę trzmieliny no i dzień zleciał.
Potem goście byli i po robocie. Ale wiecie, moment jak widzisz lubianych przez siebie gości i myślisz: "szit, wolałabym jednak zamiast grilla wsadzić te nowe buksy" nie oznacza przypadkiem, że mam świra?

A te brzozy, które kupiłam wczoraj po czytaniu się w metki okazały się Doorenbosami, więc mi się fuksnęlo, bo szukałam ich całą jesień a znalazłam przypadkiem w ogrodniczym dwie ulice dalej. Madzia masz rację co do fotek, chce pokazać nową rabatę na gotowo
____________________
eVka 21:19, 14 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Jezu roboty co niemiara ale efekt bedzie powalajacy wobec tego tez czekam na foteczki

Kasiu, rabatka zgapiona z pinta, nic oryginalnego ale bardzo Ci dziękuję za wiarę w moje zdolności!
____________________
Lulilaj 21:51, 15 kwi 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
effka napisał(a)

A te brzozy, które kupiłam wczoraj po czytaniu się w metki okazały się Doorenbosami, więc mi się fuksnęlo, bo szukałam ich całą jesień a znalazłam przypadkiem w ogrodniczym dwie ulice dalej.


Samo życie macham wiosennie
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies