Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Margerytka40 19:37, 20 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
effka napisał(a)

Kasiu, świetny pomysł, przepuszczalna ziemia to podstawa, no i słońce, sypnij jej też dolomitu przed sadzeniem.

Różanka Twojego imienia deszczowa...



Efcia ta róża z pierwszej foty to co za jedna? Cudna jest. Taki mój kolor na różankę
A w ogóle to śliczny różany busz. I hortka dębolistna wymiata. A ja dzisiaj trafiłam na Burgundy i kupiłam i teraz jak paczę na Twoją to się cieszę bardzo, że się skusiłam choć dłuuugo się zastanawiałam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
violaskom 19:46, 20 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
effka napisał(a)


Słońca w salonie przez wielką jodłę i świerk jak na lekarstwo, cierpią domowe rośliny ale i tak wolę być w ogrodzie, więc gęstwina zostanie


Ale ładnie zestawione rośliny. Jaka to trawka pod hostami?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
eVka 20:07, 20 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zuzka25 napisał(a)
Pięknie u Ciebie. Cudne odcienie zieleni na cienistej rabacie

Dziekuje Ci Odcienie zieleni na cienistej mnie zachwycają, stoję i sie gapię Hosty wybierane były przypadkowo, te które po prostu mi sie podobaly i jakoś nawet fajnie to wyszło.
____________________
eVka 20:39, 20 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Efcia ta róża z pierwszej foty to co za jedna? Cudna jest. Taki mój kolor na różankę
A w ogóle to śliczny różany busz. I hortka dębolistna wymiata. A ja dzisiaj trafiłam na Burgundy i kupiłam i teraz jak paczę na Twoją to się cieszę bardzo, że się skusiłam choć dłuuugo się zastanawiałam

Niestety, to jedna z trzech starych róż parkowych, ktore sadziła jeszcze moja mama, jedna jest wlasnie taka pomarańczowo-łososiowa, duga czerwona a trzeciw żółta. Szał kolorów Jak fajnie, że podoba Ci sie moja różanka, bo jest zupelnie nie w stylu rabat na O. ale przecież Ty też lubisz róże

Bardzo polecam hortki dębolistne, są bezobsługowe i zachwycają bordowymi liśćmi późnym latem i jesienią.

O, kupiłaś wiśnię Burgundy, lece oglądać Ona jest super, pieknie kwitnie na mocny róż i ma piekne liście


____________________
eVka 20:40, 20 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
violaskom napisał(a)

Ale ładnie zestawione rośliny. Jaka to trawka pod hostami?

Dziękuję Ci bardzo Trawka to carex the Beatles. Fajnie wygląda w lecie ale wiosną i jesienią nie jest ładna, nie polecam.
____________________
Margerytka40 20:50, 20 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Efcia hortkę Burgundy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 21:15, 20 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Efcia hortkę Burgundy

Hahaha, ale ja zakręt, wlasnie szukałam u Ciebie przed chwila drzewa i nie znalazłam. Nie znałam odmiany dębolistnej Burgundy, piekna jest, wygooglowałam ją sobie Super zakup.
____________________
eVka 21:18, 20 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Moja córcia włożyła pąk róży Wollerton Old Hall do oczka, zrovila zdjęcia i powiedziała, że mam pokazać koleżankom z Ogrodowiska wygląda zjawiskowo, więc pokazuję



____________________
Margerytka40 21:21, 20 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Niczym lilia wodna
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Johanka77 21:27, 20 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No proszę! Nenufary!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies