Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 21:34, 13 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
U nas Effka też wczoraj była cudowna pogoda. Dziś słońce jakieś niemrawe, ale ciepło jest. W ogóle cały tydzień ma być taki ładny, super.
Czytam o remontach i skuwaniu płytek. Czyli kolano już w formie
Ogród prześliczny, fantastycznie wszystko zarosło. Chyba będę robić taką obwódkę z tawuły jak twoja, ślicznie wygląda.

Iwonko, cały tydzień ma być piękny, do czwartku, potem mocne ochłodzenie i deszcze.
Tak, kolano już dużo lepiej, nie mam odwagi jeszcze kucać czy biegać ale nie jest źle.
Dziękuję Ci bardzo, dzisiaj po skoszeniu trawnika nie mogłam się napatrzeć na ogród, wpadłam w samozachwyt (chyba jestem nienormalna , bo przecież Polacy ciągle są z siebie niezadowololeni i narzekają).
Tawuły w formie prostopadłościanu wyglądają dużo lepiej niż kule i jakoś bardziej pasują do hortek.
Buziaczki!
____________________
eVka 21:35, 13 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)


Płytki na prostej powierzchni to nie filozofia. Spadek w prysznicu i obudowa Geberit troszkę mnie zniechęciły od samodzielnego kładzenia płytek w łazience. To już troszkę inna sprawa.

W tym roku popełniliśmy z mężem taras drewniany

Niby nie filozofia ale dociąć je trzeba, dobrze wymierzyć, fugi etc, podziwiam. My tylko burzymy, całą resztę znawcom zostawiamy.
____________________
ajka 00:17, 14 wrz 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4011
effka napisał(a)

Ooo świetny wybór, hakonki wszędzie pasują, uwielbiam je, są bezproblemowe, piękne i rosną wielkie (pamiętaj o tym) niektóre moje hakone mają już metr średnicy...

Wpadnę na pewno


Dzięki. Zostawiłam im po 80 cm zgodnie z tym co wyczytałam w internecie. A po jakim czasie osiągnęły takie rozmiary?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Johanka77 22:13, 15 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)


A tu hakonki Beni Kaze

Mamusie


I córki




Hahaha! Też mam w tym roku Matki i Córki Beni Kaze I wyglądają identycznie

Ślicznie Ewa!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:15, 15 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)



Już lekko jesiennie się robi



Ależ tu jest pięknie!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
KasiaBawaria 09:48, 16 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A jakie tu trawy te najnizsze?
____________________
Zapraszam na kawe
AnnaCh 10:18, 16 wrz 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa, ślicznie masz Już tak gęsto, dorośle
____________________
Ania - Malutki pod lasem
SlonecznyOgrod 21:55, 16 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Pięknie masz Ewa, trawniczek dywanowy, Memory boskie...

Ale czekam też na metamorfozę Twojej łazienki, pokażesz no nie?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 14:12, 18 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)


Dzięki. Zostawiłam im po 80 cm zgodnie z tym co wyczytałam w internecie. A po jakim czasie osiągnęły takie rozmiary?

Bardzo szybko, te moje mają 2 lata.
____________________
eVka 14:12, 18 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Ależ tu jest pięknie!

Dzięki Johanka! Już nie moge się doczekac aż dorównają matkom Będzie łan hakonkowy!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies