Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 00:24, 12 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa
remoncik łazienki ....teraz masz dość ,ale zobaczysz po zakończeniu ,że będziesz zadowolona

ogród boski busz masz niesamowity ,ale gustowny i śliczny

Madziu, ciężko jest, dzisiaj skuwałam kafelki i demontowałam płyty gk, dziesiatki taczek gruzu. Ale ja uwielbiam taką robotę, odmiana od siedzenia 8 godzin przy biurku w pracy
Projekt łazienki robiłam sama, ciekawa jestem jaki bedzie efekt

Dziękuję za pochwały ogrodu, buszzzzz gąszcz, kocham, uwielbiam!
____________________
Wiolka5_7 08:55, 12 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Ewcia szacun,że sama robisz taką ciężką robotę powiem Ci,że ja też lubię takie męskie prace...

Remonty nie są fajne,ten cały bałagan i w ogóle ,ale za to jaka radosc z efektu końcowego

Powodzenia, miłej pracy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dorii 11:25, 12 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ja też lubię takie prace. Nawet płytki kładłam sama w wiatrołapów i w kuchni nad blatem. Łazienki się nie odważyłam całej robić.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 14:14, 12 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Ewcia szacun,że sama robisz taką ciężką robotę powiem Ci,że ja też lubię takie męskie prace...

Remonty nie są fajne,ten cały bałagan i w ogóle ,ale za to jaka radosc z efektu końcowego

Powodzenia, miłej pracy

Wiolu, skończyłam wszystko demontować przed północą, dzisiaj z samego rana sprzątanie, nie dawno skończyłam bo od godz. 13 impreza urodzinowa mojej córy
Od poniedziałku kolejna ekipa wchodzi i będą robić łazienkę, poprzednia robiła instalację gazową.

Dziękuję!!!
____________________
eVka 14:16, 12 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)
Ja też lubię takie prace. Nawet płytki kładłam sama w wiatrołapów i w kuchni nad blatem. Łazienki się nie odważyłam całej robić.

Woooe, naprawdę sama kładłaś płytki, podziwiam. Ja tylko skuwałam płytki i demontowałam regipsy. Całą resztę będzie robić firma. No jeszcze meble łazienkowe sami złożymy, bo to Ikea
____________________
eVka 14:22, 12 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nie wiem jak u was ale we Wrocławiu dzisiaj upał jak w środku lata, cudnie! Zasłużony odpoczynek

____________________
sarenka 14:49, 12 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ślicznie u Ciebie
U nas też dziś piękna pogoda. Aż nabrałam chęci na pracę ogrodowe tylko problem jest bo szukam kogoś kto by mi pomógł zaplanować jak obsadzić środek rabaty... Jakby co Ewa, to może Ty miałabyś pomysł?
____________________
Magda W samym sloncu
Iwonka 08:48, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
U nas Effka też wczoraj była cudowna pogoda. Dziś słońce jakieś niemrawe, ale ciepło jest. W ogóle cały tydzień ma być taki ładny, super.
Czytam o remontach i skuwaniu płytek. Czyli kolano już w formie
Ogród prześliczny, fantastycznie wszystko zarosło. Chyba będę robić taką obwódkę z tawuły jak twoja, ślicznie wygląda.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Dorii 12:05, 13 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
effka napisał(a)

Woooe, naprawdę sama kładłaś płytki, podziwiam. Ja tylko skuwałam płytki i demontowałam regipsy. Całą resztę będzie robić firma. No jeszcze meble łazienkowe sami złożymy, bo to Ikea


Płytki na prostej powierzchni to nie filozofia. Spadek w prysznicu i obudowa Geberit troszkę mnie zniechęciły od samodzielnego kładzenia płytek w łazience. To już troszkę inna sprawa.

W tym roku popełniliśmy z mężem taras drewniany
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 21:30, 13 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)
Ślicznie u Ciebie
U nas też dziś piękna pogoda. Aż nabrałam chęci na pracę ogrodowe tylko problem jest bo szukam kogoś kto by mi pomógł zaplanować jak obsadzić środek rabaty... Jakby co Ewa, to może Ty miałabyś pomysł?

Ja dzisiaj wieczorem trochę poplewilam, przedpłocie bardxo zarosło aż wstyd. Dwa kubły chwastów wyniosłam.
Wpadnę może jutro do Ciebie jak czas pozwoli.
Buziam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies