Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:26, 24 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)
Pięknie

Dzięki
____________________
eVka 14:27, 24 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Ewa

Rany jaki piękny busz

co to za żółta trawa ?......Elata ? ......nie przypala Ci jej na słońcu ?

Madziu, busz na maxa. Żółta trawka to elata i niestety zaczyna się pokładać i przypalać. Ona musi rosnąć w cieniu lub półcieniu, tam ma za dużo słońca. Na szczęście jak będzie zadaszenie tarasu będzie miała więcej cienia.
____________________
Kasia_CS 18:25, 24 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Olaboga, ależ Twój ogród dojrzał! Dość szybko było u Ciebie bujnie, ale teraz ledwie poznaję moja sporadyczna obecność na forum w zeszłym roku zebrała żniwo, że normalnie nowe miejsca z dobrze znanych ogrodów mi się porobiły

Ps. A ja wciąż się zbieram do zakupu Twojego kokonu, ale chyba po porodzie temat zamknę Gdzieś trzeba to dziecię karmić w miłym miejscu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 19:13, 24 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Olaboga, ależ Twój ogród dojrzał! Dość szybko było u Ciebie bujnie, ale teraz ledwie poznaję moja sporadyczna obecność na forum w zeszłym roku zebrała żniwo, że normalnie nowe miejsca z dobrze znanych ogrodów mi się porobiły

Ps. A ja wciąż się zbieram do zakupu Twojego kokonu, ale chyba po porodzie temat zamknę Gdzieś trzeba to dziecię karmić w miłym miejscu

Kasiu, ja po urlopie sama ledwo swój ogród poznałam Rośliny bardzo szybko przybierają na masie. Też ostatnio rzadko bywam na O. Stwierdziłam, że muszę więcej książek czytać i zamiast siedzieć na forum, siedzę z lekturą.

Akropol kokonu, właśnie w nim się wyleguję.

Pozdrowionka!

____________________
Nowa12 20:31, 24 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Super masz ten kącik czytelniczy. Aż chce się czytać .
Rabaty bujne są mega malownicze. Lucyfer też ma boski ten kolorek.
A powiedz jeszcze bo widzę że masz taki stojak na róże. On się nadaje do róży lekko pnącej? Przywiązujesz do niego różę? Pytam bo nie kupowałam jeszcze takiego a jedna z róż mi się mocno kładzie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 21:04, 24 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)
Super masz ten kącik czytelniczy. Aż chce się czytać .
Rabaty bujne są mega malownicze. Lucyfer też ma boski ten kolorek.
A powiedz jeszcze bo widzę że masz taki stojak na róże. On się nadaje do róży lekko pnącej? Przywiązujesz do niego różę? Pytam bo nie kupowałam jeszcze takiego a jedna z róż mi się mocno kładzie.

Kącik czytelniczy jest boski, właśnie wróciłam do domu, trochę czytałam, trochę drzemałm a trochę oglądałam Mai w ogrodzie. Pełen relaxxx

Lucyferek jest niesamowity, chciałabym żeby się namnożył.

Stojaka niestety nie polecam dla róż, jest za delikatny. Kiedyś wymienię na porządny stalowy ale one majątek kosztują.
____________________
eVka 14:53, 25 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pozdrawiam niedzielnie Popadało a teraz wyszło słonko, czas na błogie lenistwo

____________________
Dorii 15:18, 25 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Och, jak cudnie u ciebie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 15:47, 25 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)
Och, jak cudnie u ciebie

Dziękuję Dori. Muszę i powiedzieć, że masz zjawiskowy avatarek. Piękna dziewczyna z Ciebie

Kolejne zbliżenia

____________________
Kim 15:54, 25 lip 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Cudownie pięknie masz
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies