Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Brzozowadzie... 10:34, 11 cze 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ależ Ty masz już dorodne rośliny! Zadbane! Jak Ty to tak ogarniasz?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kawa 10:38, 11 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
pięknie Ewa
przetacznik mnie rozwalił cudny
no i gdzie ja go wcisnę

leżaczki superowe
drogie? u mnie żywcem nie ma na czym zalegnąć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 10:46, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
HannaR napisał(a)

Śliczny ten irysek.

Jest cudny, pierwszy mój irysek Bardzo cieszy.
____________________
eVka 10:49, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ależ Ty masz już dorodne rośliny! Zadbane! Jak Ty to tak ogarniasz?

Dzięuję Agatko Ja wiem czy ogarniam chastów nie widac za bardzo bo juz gęsto. Powiem Ci jak ogarniam Leżę wczoraj na nowych leżakach z eMkiem, pijemy mrożona kawkę, miło gawędzimy sobie aż tu nagle mym oczom ukazuje się chwast ....

(2 godziny później)

... cała rabata wyplewiona, kawa juz mega ciepła i roztopiona.

No więc tak to ogarniam, nie umiem odpoczywać po prostu, choć bardzo bym chciała
____________________
eVka 10:54, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
pięknie Ewa
przetacznik mnie rozwalił cudny
no i gdzie ja go wcisnę

leżaczki superowe
drogie? u mnie żywcem nie ma na czym zalegnąć

Kawuniu, dziękuję bardzo mi iło. Przetaczniki posadziłam trzy tycie krzaczki w trójkącie i wtym roku urosły mi w serce. Rozkoszne są

Leżaczki niedrogie (jak wszystko u mnie) po 285 zł (jak na leżaki to bardzo tanio) no i pasują mi do mebli ogrodowych. Bardzo wygodne. Wpisz w google: leżak fieldmann fdzn 8012.

Naparstnice dzisiaj o świcie wykopałam dla Ciebie i dla Gosi i wsadziłam do donicy z substratem, w jednej ok. 10-13 szt się zmieściło. Dzisiaj wysyłam.

____________________
Kawa 11:07, 11 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ceny porządnych lezaków powalają

dzięki za info
na napki czekam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 11:42, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
ceny porządnych lezaków powalają

dzięki za info
na napki czekam

Dokładnie, powiem Ci, że te wyglądaja porządnie. Niczego im nie brakuje. A nawet jakbym miała je wymienić za kilka lat to i tak wole nowe niż takie same z wyglądu a 2 razy droższe. Zalezało mi na takim designie.
____________________
Zakrecona 12:08, 11 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ale się wszystko bujnęło, dopiero teraz widzę jak tyle fotek wrzuciłaś. No pięknie, bajka po prostu, psze pani

Ty, przynajmniej podejście do tej kawki zrobiłaś, ja póki co mineralna z gwinta, pomiędzy wykopkami
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 12:21, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Ale się wszystko bujnęło, dopiero teraz widzę jak tyle fotek wrzuciłaś. No pięknie, bajka po prostu, psze pani

Ty, przynajmniej podejście do tej kawki zrobiłaś, ja póki co mineralna z gwinta, pomiędzy wykopkami

Dziękuję Bujnęło, bujnęło, widzę w tym roku mega różnicę w objętości kęp miskantów, bylin, róż etc. Wszystko rośnie w oczach.

No ja udaję, że wypoczywam, tzn. robię sobie kawkę, siadam, gazetka lub komórka albo oglądanie ogrodu, 15 minut góra i koniec odpoczynku. Zawsze się jakaś robota w ogrodzie znajdzie
____________________
sylwik69 13:15, 11 cze 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ewo wszystko bujnęło u Ciebie rośliny Cię kochają to widać! fajny zakup ,też o takich marzę...
Mam pytanie o Wasz wjazd żwirkowy... jak przygotowywaliście podłoże,jakie warstwy?z czego?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies