Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Gosiek33 06:10, 08 sie 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jona napisał(a)


Tu należałoby sprawę przemyśleć z tym ogarnianiem ogrodu w wolnym czasie. Może to doprowadza do frustracji, że w wolnym czasie człowiek się zaharowuje w ogrodzie, a on i tak rośnie po swojemu.
Może rację mają dzieci, one nie widzą badyla, podeschniętych krzaków, przerośniętych roślin lub tych zjedzonych przez ślimaki albo inne paskudztwa. Zobaczą natomiast ładny kwiatek, motyla, żabkę... I żeby była jasność, taka postawa wobec ogrodu nie jest dla mnie naturalna. Ciągle o niej zapominam i się frustruję różnymi brakami w swoim ogrodzie.
W każdym razie kwintesencją są te zdjęcia. Można nie mieć idealnie w ogrodzie i się w nim świetnie bawić .





w punkt
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ana_art 07:20, 08 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
anka_ napisał(a)
Aneczko dziękuję Wam serdecznie za gościnę. Osoby z takim niesamowitym powerem nie znałam wcześniej. Relacja i zdjęcia jutro, jak będę już w domu.

Muminki są cuuuuuuudowne.
a to fakt! Miałam to szczęście być u Ani chyba 4 lata temu ( Boże jak ten czas zapindala), a moje dzieci do dzisiaj pamiętają pozytywna Anie z Rzeszowa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:23, 08 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
anka_ cudowne zdjęcia Aniowego ogrodu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:24, 08 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ania lubię Ciebie za bezpośredniość i twoj wątek za przemyślenia, dyskusje...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 07:49, 08 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na szybko....

Ja lubię ogród za to, że mam możliwość poznawania tylu pozytywnych ludzi.. gdyby nie ogród to nie znałabym Was.. wirtualnie i realnie.. Tofam Was

I aby dalej tak było będę walczyć z plagami na ile czas pozwoli..bo chęci mam..

Ostatnio narzekam, bo mi czas ucieka... i to nie z powodu ogrodu.. już sama siebie słuchać nie mogę.. po prostu maruda!!! ale ze wszystkiego trzeba wyciągać wnioski na przyszłość..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 07:55, 08 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)
Na szybko....

Ja lubię ogród za to, że mam możliwość poznawania tylu pozytywnych ludzi.. gdyby nie ogród to nie znałabym Was.. wirtualnie i realnie.. Tofam Was

I aby dalej tak było będę walczyć z plagami na ile czas pozwoli..bo chęci mam..

Ostatnio narzekam, bo mi czas ucieka... i to nie z powodu ogrodu.. już sama siebie słuchać nie mogę.. po prostu maruda!!! ale ze wszystkiego trzeba wyciągać wnioski na przyszłość..

Ty i maruda to dwie sprzeczności! Buziole jak z Łomży do Rzeszowa .
A na marginesie poznaliśmy na żaglach fajnych ludzi z Rzeszowa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 07:56, 08 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
Ania lubię Ciebie za bezpośredniość i twoj wątek za przemyślenia, dyskusje...


A z kim mam dyskutować????? Z laikami w kwestiach ogrodowych!! Z mamą mogę.. ale ona daleko...Reszta??? Popatrzyliby na mnie jak na debila co bredzi.. kwiatek to kwiatek, krzaczek to krzaczek.. Gąsienica to gąsienica ... Po cholerę zmieniać to czy tamto.. po cholerę sadzić by potem przy tym latać. Ja jestem jak z kosmosu.. nawet najbliżsi tego nie rozumieją.. kreślą kółka na czole i maja nerwa na ogród bo zamiast zajmować się nimi noram w ogrodzie!!! Nawet jak robię totalne poniżej minimum to i tak zajmuje to czas.. sam trawnik to kilka godzin.

Wiec sobie narzekam tu... nie każdy rozumie o co mi chodzi, ale chociaż to czyta a ja mam wrażenie, że sobie moje frustracje wyplułam z siebie, że ktoś tam mnie rozumie .. a może ktoś coś mądrego wymyśli.. i tak sobie tu narzekam, narzekam, narzekam..

I tu chociaż ktoś doceni te moje noranie w ogrodzie.. pochwali (każdy kulturalny i głośno nie krytukuje ) i od razu lepiej ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 07:57, 08 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
Ty i maruda to dwie sprzeczności! Buziole jak z Łomży do Rzeszowa .
A na marginesie poznaliśmy na żaglach fajnych ludzi z Rzeszowa


To teraz masz więcej do odwiedzania w Rz... pora obrać kierunek Bieszczady. Jak Jola
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:01, 08 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)
"Muminkowa Dolina" czyli Ogród Małej Mi widziany obiektywem mojego aparatu.

Oczko i wieloryby- zdecydowanie No. 1. Tylko jak oddać wielkość tego co się widzi?... hm... ja na zdjęciach nie potrafię....



Aniu.. bardzo, bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Szkoda, że tak krótko... ale pierwsze koty za płoty.. Dzięki Kasi... bo to jej pomysł był ... teraz Twoja kolej na mobilizację Kasi i srrru do mnie

Takich gości to ja mogę mieć nawet codziennie .. bez spinki, jak najlepsze koleżanki

I dzięki za fotki, bo za mało pisma obrazkowego było..a tak TU nie uchodzi...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasya 08:05, 08 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42644
nie będę dublowac, pokaze tylko kilka ujęc moim okiem
a to moj ulubiony widoczek z tarasu, mozna siedziec i sie gapić


i ciurkadełko z którego korzystają ptaszki


i widok na część użytkową








____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies