Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

katel 12:29, 13 kwi 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Mi właśnie łubin zjadły - a ledwo się wychylił .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
adkawi 20:52, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Aniu zdjęcia robisz jak talala.
Tylko czekam jak do mnie dolecą twu twu na psa urok
____________________
Adrianna
agata19762 21:15, 13 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Jak nie urok to s....a
albo mróz albo nornice, karczowniki, ćmy opuchlaki i nie wiadomo co jeszcze...

Czasem odechciewa się wszystkiego.
jak jeszcze zdrowie nawala to już całkiem ręce opadają
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 22:39, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agata19762 napisał(a)
Jak nie urok to s....a
albo mróz albo nornice, karczowniki, ćmy opuchlaki i nie wiadomo co jeszcze...

Czasem odechciewa się wszystkiego.
jak jeszcze zdrowie nawala to już całkiem ręce opadają

Dlatego zima bardzo mi odpowiadała

Twoje prymulki.. jedyne które jeszcze są, bo inne opuchlaki zżarły
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:42, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
adkawi napisał(a)
Aniu zdjęcia robisz jak talala.
Tylko czekam jak do mnie dolecą twu twu na psa urok

Chciałabym pocieszyć, ale wiem, że dolecą, to co będę oszukiwać
Feromony przyszły, teraz powiesić pułapki.. ale tak zimno, że ćma jeszcze chyba też się obija

Ja dziś przekopałam jedna grządkę. i posiałam pietruszkę i marchewkę. Ogrodnik pełna gębą..ha, ha, ha
Tym razem na tasiemce, bo zawsze mam za gęsto..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
adkawi 22:50, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Aniu ,a niedawno posadziłam fajne 3 stożki buksów ech,najgorsze jest to ze nie będę miała ich czym zastąpić ,mam posadzone 6 sztuk w rzędzie i kulki no chyba że będę walczyć z tym dziadostwem,ale czy jest sens?.U nas z cisami kiepsko ,będę musiała szukać gdzieś dalej .A co z gościem od plantacji buksów masakra ..ma takie piękne ..Ja już tez posiałam ,ale normalnie,za to ogórki będą z taśmy .U nas przez 3 tygodnie susza dopiero dzisiaj posiąpiło ,dobre i trochę.Ciekawa jestem jakie będzie lato.
____________________
Adrianna
Mala_Mi 22:55, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
katel napisał(a)
Mi właśnie łubin zjadły - a ledwo się wychylił .


Ciężki los ogrodnika.. dlatego łubinów nie mam, bo je lubią różne robale, których ja nie lubię

Dlatego też wylatuje u mnie bergenia.. paskudnie rośnie.. nie będę się doktoryzować co zrobić aby było lepiej.. nawet ten jedyny fragment jako-tako mnie ni przekona bym ich nie wyciepała..


Posadzę trawy.. hochle sadzone w listopadzie żyją Hura



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anabuko1 22:56, 13 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Mala_Mi napisał(a)

Chciałabym pocieszyć, ale wiem, że dolecą, to co będę oszukiwać
Feromony przyszły, teraz powiesić pułapki.. ale tak zimno, że ćma jeszcze chyba też się obija

Ja dziś przekopałam jedna grządkę. i posiałam pietruszkę i marchewkę. Ogrodnik pełna gębą..ha, ha, ha
Tym razem na tasiemce, bo zawsze mam za gęsto..

Ale idelane wysiewy.
A ja tam sieje sama.Też często za gęsto ma.A często akuratnie.

Piękna wiosna .
I bergenie ładnie obfocone.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 23:01, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
adkawi napisał(a)
Aniu ,a niedawno posadziłam fajne 3 stożki buksów ech,najgorsze jest to ze nie będę miała ich czym zastąpić ,mam posadzone 6 sztuk w rzędzie i kulki no chyba że będę walczyć z tym dziadostwem,ale czy jest sens?.U nas z cisami kiepsko ,będę musiała szukać gdzieś dalej .A co z gościem od plantacji buksów masakra ..ma takie piękne ..Ja już tez posiałam ,ale normalnie,za to ogórki będą z taśmy .U nas przez 3 tygodnie susza dopiero dzisiaj posiąpiło ,dobre i trochę.Ciekawa jestem jakie będzie lato.


Kulki i stożki z cisa są równie fajne.. ale żywopłotków nie ma czym zstąpić

Ale nastawiam się że długo tak nie powalczę z ćmą.. bo to jest ohydne .. jak z horroru.... bleeee

I rabata w całości.. bo robię tylko fragmenty.. nie wiem dlaczego

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:04, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Ale idelane wysiewy.
A ja tam sieje sama.Też często za gęsto ma.A często akuratnie.

Piękna wiosna .
I bergenie ładnie obfocone.

Zawsze ma ma za gęsto i to tak o 2000% Nie mam kiedy przerwać , a potem to już nie wiem jak sie do tego zabrać.. taśma może rozwiąże problemy
Pooli przekwitają, wiśnia w blokach startowych,.,, to już pełnia wiosny.. tylko zimna jak cholera.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies