Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

sylwia_slomc... 22:06, 06 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Mala_Mi napisał(a)

To sobie przyjedz i wykop, francysie mają korzeń palowy, kieski do przesadzania.. jak sobie ukopiesz to twój By potem nie było że źle wykopane.. chociaż tobie to i trzonek drewniany od łopaty wyrośnie w ładne drzewo
Te też są siewki


A te to z jednej małej sadzoneczki.. przesadziłam je kiedyś chyba 8 lat temu.. i w starym miejscu z kawałka chyba korzenia wyrosła kolejna kępa


Tę wielka kępę przesadzałam 2 lata temu, i rok była mizerna za to w tym dała czadu.. i dalej zarasta mi RH. Znów trzeba przesadzić ,a już nie mam siły, to jest ogromne.

Nie zapraszaj bo jeszcze przyjade i czasu na robote jeszcze mniej Ci zostanie
Przecudnej urody te siewki masz, może upoluję gdzie bliżej, jak nie to masz mnie jak w banku z łopatą swoją cobym Twojej nie złamała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 09:21, 07 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie zapraszaj bo jeszcze przyjade i czasu na robote jeszcze mniej Ci zostanie
Przecudnej urody te siewki masz, może upoluję gdzie bliżej, jak nie to masz mnie jak w banku z łopatą swoją cobym Twojej nie złamała

Łopaty mam solidne więc nie bój żaby . Nie ułamiesz

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 10:16, 07 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czytam choc nie piszę ale z okazji zdjęc chłopaków nawet się odezwę. Uwielbiam zdjęcia chłopaków wolę nawet niz ogrodu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gosialuk 10:17, 07 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
No Aniu nie wiem. Ja u mamy jedną łopatę złamałam. Fajną miałaś wyprawę z Muminkami.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Mala_Mi 15:28, 07 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
Czytam choc nie piszę ale z okazji zdjęc chłopaków nawet się odezwę. Uwielbiam zdjęcia chłopaków wolę nawet niz ogrodu.


Dla Ciebie
Dostali prezent (nie ode menie ) i radocha na całego.. duzy ogród to było gdzie szaleć Do wyczerpania bateryjek .


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:34, 07 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosialuk napisał(a)
No Aniu nie wiem. Ja u mamy jedną łopatę złamałam. Fajną miałaś wyprawę z Muminkami.

Ja mam solidne łopaty, co najwyżej wbić się z tę suchą glinę nie da Oj nie da... porażka jak twardo

Ale cisy przycięłam bo już wnerwiały te poczochrańce.. aaaa i pojawiła się ćma bukszpanowa..
Przed


I po..krzywo ale się spieszyłam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 16:41, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ci zawodnicy są niezastąpieni na chandrę suchego ogrodu - nawet wode można lać ile wlezie

pozdrawiam ze stepu
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 16:45, 07 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya napisał(a)
W telefonie nie chce mi się duzo pisać....ale piekne masz te liliowce
Tej wody zazdroszczę

Jaki masz filtr do oczka ?

Są zabiedzone..te liliowce .. ale aura ich nie rozpieszcza, a ja tym bardziej.

Wodę mają dzieci.. ja niestety nie czasowa..

Filtr do oczka mam zdecydowanie za mały.. taki dwukomorowy, ale chyba dorobimy jaką beczkę z filtrami.. bo kupno gotowego tej wielkości to za dużo..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:51, 07 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)
Ci zawodnicy są niezastąpieni na chandrę suchego ogrodu - nawet wode można lać ile wlezie

pozdrawiam ze stepu


Trochę leję, a trawnik reanimujemy już od ponad tygodnia.. oczywiście ten reprezentacyjny, bo w sadzie to usycha
Coś się zachmurzyło, może coś podleje,, nawet i 15 minut by trochę dało wytchnąć roślinom.. próbuję policzyć kiedy ostatni raz padało... doszłam do 1 czerwca... wolę nie patrzeć jak przyjdzie rachunek.. jak mnie nie zobaczycie na forum to znaczy że dostałam.. co nie zmienia faktu, ze wszytko usycha. Dzielżany na amen uschły, cześć zawilców , paprocie .. nie jestem w stanie nawet wypatrzeć co już pada, bo nie zajrzę wszędzie, a jak mówiłam lać po wszystkim nie mogę., bo woda wodociągowa
Jak nie zgnije to uschnie.. dzikie łąki to niedługo nie będzie moda tylko konieczność ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:56, 07 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Podziwiam liliowce ale tylko u Was. Ja mam właśnie do liliowców jakiś uraz. Kojarzą mi się z uschniętymi liśćmi i sterczącymi łodygami,choć kwiat piękny to jakoś nie pragnę ich mieć

Ha, ha ha mnie dokładnie to samo w nich wkurza.. w zawsze skubałąm te liscie, ale nie mam czasu wiec w zeszłym roku upierniczyłam wszytko jak kosą .. raz dwa i na raz..
Wczoraj upierniczyłam róże.. te się zostały.. bo kwitną i chyba jako jedyne jeszcze zdobią..
Reszta tak szybko przekwitła że nawet zdjęć nie zdążyłam wstawić na forum .. a teraz już ich nie ma to nie wrzucam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies