Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 21:35, 26 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nie mam jakoś nastroju do pisania..... trudno się skupić na ogrodzie. Myśli galopują w tempie ekspresowym. Sama już nie wiem czym się bardziej martwic.. i tak ma wielu z nas. Teoretycznie byt zapewniony ma budżetówka i emeryci.. ale wartość pieniądza spadnie. Brak wpływów do kasy państwowej odbije się i na nich.. Firmy padną, już padają, a potem jeszcze wirus pozamiata resztę. A czego nie zrobi wirus to pozamykane szpitale, przychodnie..
A mi dziś się okazało ze przyszła egzekucja za podatek, który zapłaciłam na swój mikrorachunek ale nie napisałam że to VAT. Za to auto mi oddali, mogę je już nawet sprzedać. Szkoda że to bumek-złomek i wartości żadnej nie ma. Sądy nie pracują wiec nadal jestem przestępcą. W dodatku przestępca podatkowy, chyba już podwójny, bo za przekręcony liczniki i za niezapłacony VAT, co leży od miesiaca na koncie skarbówki. Na pytanie, że macie przecież kasę odpowiedzieli, że sądzili, ze to na poczet ewentualnych przyszłych podatków wpłacone, bo niechcący na formularzu został się wpis PIT. Nieważne, że jest jeno koto i jedna kasa na wszytko na koncie.
Sukces w ściganiu mafii vatowskiej został osiągnięty.
Przekręcam liczniki i wyłudzam VAT... Zostałam się goła i wesoła z kartą kryminalisty.
I nie piszcie mi , że sorki miałam pecha. O tym wiem sama doskonale.
Nawet ten cholerny ogród już nie cieszy
A było tak pięknie. Co prawda mrozik pozamiatał to i owo..
Kwarantanna przerwana, zaprosiłam rodzinę do siebie.. z moim pechem to może być ostania radosna rzecz.. zanim człowiek będzie zdychał w samotności.
Ależ mam nastrój... i choćbym miała zdechnąć to pójdę na wybory.. nawet na czworaka.. w podziękowaniu.

PS. Pracownicy skarbówki do których po kilku godzinach się dozwoliłam byli bardzo mili.. nic do nich nie mam, starali się jak mogli. Ale nie oni uchwalają przepisy /wytyczne czy cholera wie co. patrzcie co piszecie na przelewach na mikro-rachunek, bo owszem konto jest jedno ale reinterpretacji tysiące.




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:45, 26 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sporo osób pytało się mnie jak kwitnie parocja i czy kwitnie. W tym roku zakwitła


Wygląda podobnie jak klon Red Sunset


Klonik zachwyca o tej porze roku.. parocja ma tylko kilka gałązek z kwiatami.. za to klon aż czerwony




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
TAR 21:47, 26 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
oj Aniu, przedziabane. ciekawe jak mi zakwalifikowali, bo tez nie wiedzialam na ktory placic pita czy na ten po peselu czy na ten po vacie. i tez pojde na wybory nawet jakbym miala na wozku dojechac zasmarkana. a im wszystkim na pohybel.
3-m sie dzielnie. Ciemierniki boskie, tez sie nie poddaja mimo mrozu.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mala_Mi 21:47, 26 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ciemierniki mrozik zniosły dobrze..



I jeszcze klon

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anda 21:48, 26 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33457
Prześlicznie to wygląda.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mala_Mi 21:53, 26 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
TAR napisał(a)
oj Aniu, przedziabane. ciekawe jak mi zakwalifikowali, bo tez nie wiedzialam na ktory placic pita czy na ten po peselu czy na ten po vacie. i tez pojde na wybory nawet jakbym miala na wozku dojechac zasmarkana. a im wszystkim na pohybel.
3-m sie dzielnie. Ciemierniki boskie, tez sie nie poddaja mimo mrozu.

Wpłacasz na mikrorachunek, jedno konto na wszystko, tylko ważne jest na co opisujesz wpłatę.. myślałam że wszytko jedno bo i tak jedno konto. Wiec zabrali to co wpłaciłam i zabrali egzekucją z konta powiększoną o wszelkie koszty.. na którym mam tylko kredyt obrotowy. Dziś z bezsilności już ryczałam..ryczę Bareja by tego nie wymyślił.
Wrzucam foty nich się zostaną by kiedyś jak przetrwamy popatrzeć co miałam. Swoją pracą rąk stworzone..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:54, 26 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anda napisał(a)
Prześlicznie to wygląda.


Dzięki..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
TAR 22:00, 26 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
Mala_Mi napisał(a)

Wpłacasz na mikrorachunek, jedno konto na wszystko, tylko ważne jest na co opisujesz wpłatę.. myślałam że wszytko jedno bo i tak jedno konto.


no to ja wplacilam na dwa, pit po peselu a vat po vacie. oznaczylam prawidlowo deklaracje, babka w urzedzie sama nie wiedziala, na ktory mikro powinnam wplacic(sprzeczne i niejasne przepisy) powiedziala, ze jakby co to je przeksieguja na wlasiwy.
zeby tego co to wymyslil piorun trafil w ten madry łeb.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mira 22:00, 26 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)

Przekręcam liczniki i wyłudzam VAT... Zostałam się goła i wesoła z kartą kryminalisty.






No to do więzienia.
Tak sobie myślałam na fali załatwiania wielu spraw urzędowych kto ma dziś w miarę spokojnie, no i doszłam do wniosku że osadzeni - no przecież oni są izolowani bez żadnych dodatkowych zaostrzeń a i obiad na czas - ale mi się głupoty po głowie plątają .

Aniu nadejdzie dobry czas bo tak zawsze jest i mus uwierzyć że my w nim będziemy. Ogród niby cieszy i nie cieszy ale zawsze można wyjść i pogapić no.
Trzymaj się.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
TAR 22:05, 26 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
Pewnie, ze nadejdzie, jesteśmy skazani na sukces
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies