Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Gosialuk 23:20, 09 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Aniu rdesty ma szkółka przy drodze Rzeszów Kolbuszowa, po prawej stronie jeszcze przed Kolbuszową, wcześniej po lewej jest stacja paliw, a po prawej firma produkująca cegłę kratówkę.
Z zaproszenia na kawkę chętnie skorzystam, o ile nie boisz się wirusa. Niestety dopiero jak przestaniemy jeździć na działkę, bo teraz po pracy jeździmy tam codziennie, a w soboty i niedziele również. Chcemy maksymalnie wykorzystać wakacje.
Do ciebie zaglądam regularnie, ale widzę że też mało czasowa jesteś, więc głowy nie zawracam. A jeszcze ten wirus... Szkoda gadać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Mala_Mi 09:48, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosialuk napisał(a)
Aniu rdesty ma szkółka przy drodze Rzeszów Kolbuszowa, po prawej stronie jeszcze przed Kolbuszową, wcześniej po lewej jest stacja paliw, a po prawej firma produkująca cegłę kratówkę.
Z zaproszenia na kawkę chętnie skorzystam, o ile nie boisz się wirusa. Niestety dopiero jak przestaniemy jeździć na działkę, bo teraz po pracy jeździmy tam codziennie, a w soboty i niedziele również. Chcemy maksymalnie wykorzystać wakacje.
Do ciebie zaglądam regularnie, ale widzę że też mało czasowa jesteś, więc głowy nie zawracam. A jeszcze ten wirus... Szkoda gadać.


Dzięki, ostatnio tam nie zajeżdżam, bo ...nie mam miejsca na dobrocie, ale rdesty są fajne i bym reszce gdzieś je upchnęła. Muszę zrobić trochę rewolucji, mam nawet plany w głowie, tylko czasu brak.

Wirus na powietrzu w dystansie jest niegroźny Natomiast informuję wszem i wobec, że wierzę w wirusa. Znam przypadki jego działania i nikt mi swojej teorii spiskowej nie wciśnie. Wirus istnieje, robi spustoszenie w niektórych organizmach, a ja nie wiem jaki mam organizm i co sobie wirus w nim upatrzy. Wolę uważać, natomiast bez histerii Wylądować na kwarantannie tez nie mam ochoty.. wiec dystans, dystans ..ogród duży i sprzyja dystansom

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:00, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Urszulla napisał(a)



Rzadko zaglądam ale jak wlazłam to choć trochę pisma obrazkowego zobaczyłam u Ciebie nadszedł czas ułatwień i drzewo bym też ścięła żeby było łatwiej obierać... A z myślą o przyszłości kupiłabym niskopienne

Ta żółta róża pod oknem piękna i długo kwitnie. A przecież ma już kilka dobrych lat. Ze stipą tak zwiewnie

Mączniak na klonach to i ja mam, ale nigdy nie mam kiedy opryskać ..wiec stan taki istnieje.
Wełnowce miałam na storczykach i niestety tylko chemia je uratowała.

Drzewa przytnę i to mocno, jak katalpę uwaliliśmy na maksa Tylko ciągle rozbijamy się o brak czasu.

A jak czas to spędzam go z wnukami.. szybko rosną i niedługo pies z kulawą nogą nie zajrzy Pójdą swoja drogą..

Wrzucę trochę prywaty z wczoraj..

Niedługo skończy 5 lat, ale zastartował jako czterolatek Byłam mega dumna z obydwu Muminków. I jak zajmować się ogrodem?? Jak to też ciekawe widoki


A starszy to już pełna nonszalancja


Nie mniej przyjemne od ogrodu



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:07, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Aniu jaki Ty masz cudny kolorek budleji.
Ja mam jedną granatowa co już kwitnie. Może i ładna. Ale z daleka nie jest widoczna w ogrodzie. A druga jasno wrzosowa. Jeszcze nie kwitnie.
Jezowkowo,hortensjowo,daliowo też ładnie.
Um i te czerwone rybki hmm marzenie
Pozdrawiam

Faktem jest , że ta budleja jet najładniejsza z 3 które mam. Niestety przesadzana wiosna i jest dość marna

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basilikum 10:07, 10 sie 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gosiek33 napisał(a)


Gdybym nie czytała o klęsce urodzaju wiśni u Ciebie uwierzyłabym, innym, że wszystkie wiśnie zgniły lub zmumifikowane na drzewach wiszą


e tam zaraz zgnite. U mnie b koncem kwietnia mroz akurat jak kwitlaczeresnia wiec ten ja oczarowal i nie mam nic ani czeresni ani lisci, tylko suche ptyki. Ludzimy sie, ze na wiosne odbije ale coraz mniej w to wierze

Aniu rodzinne potyczki super
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 10:11, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
zawitka napisał(a)
Z dyskiem kłopot dlatego ja nagrywam zdjecia na przenośny dysk to nic nie przepadnie .

Padł dysk przenośny Jakbym miałam na komputerze to by nie padło, bo mam zdublowany dysk główny. Przenośny był jeden. I ten jeden się popsuł. Cena naprawy/odzysku z ponad tetra zdjęć będzie chyba ceną zaporową


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 10:34, 10 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Muminki rosną w oczach, świetni chłopcy masz z Kogo być dumna Ja się pochwalę, że mój starszy dzieć ukończył kurs nurka do 18 metrów głębokości Teraz ma ambicje na 45 m tego się bojam bo on z problemami sercowymi...ryzyko.....
Ściskamy całą Waszą Gromadkę i nie Jesteś sama ja też w wirusa wierzę, zwłaszcza, że brat mojego taty już przechorował, lekko nie było. Ja z astma i po przechodzonym zawale.....jakie mam z nim szanse wiadomo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 10:59, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Muminki rosną w oczach, świetni chłopcy masz z Kogo być dumna Ja się pochwalę, że mój starszy dzieć ukończył kurs nurka do 18 metrów głębokości Teraz ma ambicje na 45 m tego się bojam bo on z problemami sercowymi...ryzyko.....
Ściskamy całą Waszą Gromadkę i nie Jesteś sama ja też w wirusa wierzę, zwłaszcza, że brat mojego taty już przechorował, lekko nie było. Ja z astma i po przechodzonym zawale.....jakie mam z nim szanse wiadomo

Powiedzą że stary i z chorobami więc nic się nie stało.... Miłosierni katolicy..obrona życia poczętego... A chorych niech szlag trafia. Ale to nie to forum.

Dobrze że dzieci mają pasje. Brawo pierworodny.
A u mnie nowy zestaw dzikich kotów. .. moja ukochana Elviska zaginęła. Szkoda bo była brzydka źle bardzo przywiązana.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:03, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)

e tam zaraz zgnite. U mnie b koncem kwietnia mroz akurat jak kwitlaczeresnia wiec ten ja oczarowal i nie mam nic ani czeresni ani lisci, tylko suche ptyki. Ludzimy sie, ze na wiosne odbije ale coraz mniej w to wierze

Aniu rodzinne potyczki super

U mnie owoców na czereśnie było tak dużo że jak nigdy. Tylko wszystkie owoce zgniły. Szybciej zgniły nie zdążyłam nie urwać.
Nie mam żadnych fotek bo nie robię bo nie mam gdzie zrzucać... A poza tym ogród trochę mnie denerwuje. Odma ja nic nie robię więc wygląda jak wygląda.
Wywaliłam róże posadziłam dali e.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:06, 10 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anda napisał(a)
Cudnie, wzdycham sobie
Marsylia, zapomniałam o niej a bardzo by mi się przydała. Może w przyszłym roku.

Jakby przeżyła wysyłkę to mogę ci wysłać. Bo na osobisty odbiór to raczej nie mam co liczyć.,.. za daleko.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies