Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 21:45, 01 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
cd.




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:49, 01 sie 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ogródek sie znów zaniedbał... dysk na zdjecia padł.. na amen.. cała prywata od początku istnienia poszła .. może coś odzyskam, ale za ile??? Rodzina, ogród wszystkie wydarzenia z życia.. nic tylko się poryczeć. Wiec nawet i zdjęć nie robię bo nie mam gdzie ich zrucać. Muszę kupić nowy dysk, ale nie mam ochoty..

Marsylia najlepiej rośnie na płyciźnie.
A tak swoja drogą nowy filtr w oczku robi super robotę Woda czysta, a ja nie muszę się męczyć z czyszczeniem filtrów.






____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 22:39, 01 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Marsylii zazdraszczam, miałam raz jedną roślinkę, ale po zimie nie wyszła chyba ryby zjadłya teraz by na brzegu dużego oczka mogła szaleć do woli Cudne motylkowo bzyczkowo U nas dzisiaj ważka, motyle, a pszczoły i gołębie grzywacze na wyścigi do oczka przylatywały. A tu pić nie było jak bo my akurat odmulaliśmy, ech...
Ale teraz za to mają świeżą wode
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 05:51, 02 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Walcz o odzyskanie plików, nawet jeśli tylko część zdjęć jeszcze zobaczysz.

Pracowity czas dla motyli
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
hankaandrus_44 07:03, 02 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Po dwóch latach padniętego lapka, spece potrafili mi moje zdjęcia znaleźć, a koszt był tylko robocizny, bo części zabrali sobie. Jezeli robiłaś skanowanie, może jednak się uda?

Letnie fotki z bzykami- cudownie podpatrzone.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Anda 07:48, 02 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Cudnie, wzdycham sobie
Marsylia, zapomniałam o niej a bardzo by mi się przydała. Może w przyszłym roku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
zawitka 09:02, 02 sie 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Z dyskiem kłopot dlatego ja nagrywam zdjecia na przenośny dysk to nic nie przepadnie .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Urszulla 11:09, 02 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Mala_Mi napisał(a)


Róża sama poszła..

W basenie nie byłam ani razu i .. kiedyś to chociaż wskakiwałam posprzątać,,teraz i tego nie

Za to filtr w oczku pracuje.. i nie muszę już czyścić 2 razy dziennie filtrów .. naprawdę odetchnęłam z ulgą.. bajzel za skalniakiem ogromny, ale trudno.. nie widzę tego z okna Woda sie czyści, i była nawet cudowna, tylko wstawiałam lotosy i zmąciłam, a resztę nagrandziły ryby bo wskoczyły do pojemników i zrobiły zadymę ..






Rzadko zaglądam ale jak wlazłam to choć trochę pisma obrazkowego zobaczyłam u Ciebie nadszedł czas ułatwień i drzewo bym też ścięła żeby było łatwiej obierać... A z myślą o przyszłości kupiłabym niskopienne

Ta żółta róża pod oknem piękna i długo kwitnie. A przecież ma już kilka dobrych lat. Ze stipą tak zwiewnie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anabuko1 09:05, 09 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Mala_Mi napisał(a)
cd.





Aniu jaki Ty masz cudny kolorek budleji.
Ja mam jedną granatowa co już kwitnie. Może i ładna. Ale z daleka nie jest widoczna w ogrodzie. A druga jasno wrzosowa. Jeszcze nie kwitnie.
Jezowkowo,hortensjowo,daliowo też ładnie.
Um i te czerwone rybki hmm marzenie
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Urszulla 21:00, 09 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Fajnie że wpadłaś. Nie wrzuciłam fotek mojego klona crimson w fazie ataku. Mam wełnowce i najprawdopodobniej oprócz tego mączniaka. Miałaś ze swoim problemy? Nie mam fotek bo liście obrywałam i paliłam. Chyba że za tydzień znów będzie inwazja.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies