Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 09:00, 26 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
inka74 napisał(a)
Oo, w końcu wilk się pojawił dawno jej nie było bo to sunia, dobrze kojarzę? Wymiziaj mordkę

Piękne masz dekoracje jesienne. Ja jeszcze nic nie mam. Nie mam weny. Podeślij trochę swojej

Rozplenice rzeczywiście końcówki przysuszają gdy wody mniej. Wykopania i dzielenia współczuję. Wczoraj słownie 1 przenosiłam w odrobinę inne miejsce i się zmordowałam.


Iwonka
wczoraj nie miałam weny do pracy w ogrodzie .....pojechałam do szkółki na spacer i po wrzosy ,które padły w czasie mojej nieobecności w domu .....a wróciłam z wrzosami ,chryzamtemami,2 dyniami i 2 trawkami....więc nie miałam wyjścia -trzeba było coś poustawiać
jakoś z wiekiem coraz bardziej kolorowo lubię .....kiedyś wolałam stonowane ,bardziej monotonnie ,a teraz jak sroka -na bogato
dyniek mam za mało ,ale też wielkiego wyboru nie było ....

pogoda zepsuła moje dzisiejsze plany ....więc nadrabiam trochę zaległości forumowych i biorę się za sprzatanie w domu
Buziaki i miłego dnia
ps. morda psia wymiziana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 09:39, 26 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Ja dziś może pojadę. Miało parać a znowu upał się szykuje. Mam za sucho na przesadzanie. Jedna rabata mi została do zmiany. Leje wody masę a za chwilę znowu skorupa.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 10:06, 26 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Iwonka .....a u mnie leje i jest tak, jak nie lubię -szaro ,buro i ponuro ....
zaliczyłam lenia ....nawet sprzątać mi się nie chce -pies leży koło mnie .....

myślę intensywnie o nowym wątku ,ale żadna sensowna nazwa mi nie przychodzi do głowy....

jedz po ozdoby-w upale tak jak i w deszczu zle się cokolwiek robi w ogrodzie


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 10:27, 26 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie też pada... dobrze, już sucho było...
Astry piękne , uwielbiam je Uwielbiam jesień, nawet taką deszczową i szarą
Dobrego dnia
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
deszczowymaj 10:29, 26 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Madzia u Ciebie nudy ni ma
Tyle się dzieje i na rabatach i zakupy

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem astra ..nie mam ani jednego
Przydałby mi się jakiś wyższy .. pod katalpą mam dziurę ..tam sucho wszystko słabo rośnie.
Myślisz że aster dałby radę?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Waclaw 10:53, 26 wrz 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)



moje pelargonie w tym sezonie cały czas ładne -aż szkoda mi wymieniać na coś jesiennego

Miłego dnia


super!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 11:13, 26 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Madziu, ślicznie u Ciebie. Co za widoki

Prosa uwielbiam, są piękne i nie kapryszą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 13:04, 26 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Magleska napisał(a)
[b]



Co tu dużo mówić - przepiękny widoczek
____________________
Helen - Hortensjowo
Urszulla 14:24, 26 wrz 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Molinią jestem zachwycona. Mam jedną, ale źle posadzoną. Jako soliter być powina bo musi być zauważalna a nie wśród innych roślin. Będziesz zadowolona.

Prosa nie znam ale czytałam co Sylwia o nim napisałam. Może być fajne wśród roślin.
Mam śmiałka i jeszcze jedną...muszę sobie nazwę przypomnieć.
Miłego weekendu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
inka74 15:16, 26 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Upał zszedł, zachmurzyło się. Może przed deszczem uda mi się choć kilka doniczek ogarnąć i wsadzić. Na razie jak dobra żona postawiłam mężowi obiad pod nos
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies