Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:52, 23 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia Emuś by Ci zrobił konstrukcje szklarenki z kantówek( zdolny jest da radę- wiem czas...) a Ty już byś ja sobie obłożyła folia i obiła sama i wcześniej konstrukcje pomalowała. Na kotwach w ziemię i nie odfrunie nigdzie, będzie sporo taniej niż prawdziwa, a zbliżona wyglądem. My tak planujemy zrobić w przyszłym roku może.
Coś jak tu
https://pl.pinterest.com/pin/842947255255604495/
https://pl.pinterest.com/pin/9570217936500374/
albo taka gdzieś przy ogrodzeniu lub przyklejona do ściany
https://pl.pinterest.com/pin/40813940347980146/


Sylwuś piny świetne tylko wykonawcy brak -pojechał .....
może byście na tydzień wpadli -będę Wam gotowac i usługiwać ......
Wam by to szybciutko poszło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 21:54, 23 kwi 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Prace z rozmachem u Ciebie
Bez względu na jaką szklarnię się zdecydujesz - będziesz zadowolona bo ją wreszcie będziesz miała.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 22:01, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Magleska napisał(a)


Sylwuś piny świetne tylko wykonawcy brak -pojechał .....
może byście na tydzień wpadli -będę Wam gotowac i usługiwać ......
Wam by to szybciutko poszło

Madzia, ale wróci i jak wróci co by Się nie nudził....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 22:10, 23 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)


Daria grujeczniki teraz mają fajne młodziutkie listeczki .....a ja zaczęłam działania w warzywniku -doczekałam się kolejnych skrzyń -w wekend może coś uda mi się tam podziałać


widziałam Twoje nowe zakupy -boskie


Buziaki

Kurde... chciałabym takie grujeczniki, ciekawe czy mnie stać ...

O to eMa zmobilizowałaś do skrzyń, fajnie Teraz masz juz ich całkiem sporo, na prawdę dużo będzie pysznie i zdrowo

Mi też brakuje warzywnika, tyle bym chciała wszystkiego, nie wiem jak się pomieszczę, chyba łąkę zacznę przekopywać

Buziaki Fajnie, że jesteś
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:15, 23 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madziu co do szklarni... ja nie mam, ale uważam że lepiej poczekać a postawić taką porządną, dziewczyna na yt opowiadała o swojej, okienka się same otwierają jak jest za ciepło
Obejrzyj sobie , napal się, będziesz miała na długie lata, a foliak... będziesz płakać jak wichura ci całą podrze w strzępki- moi rodzice kiedyś mieli, folia też hałasowała na wietrze.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Roocika 22:21, 23 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Madziu, ale masz teraz duży warzywnik, super Zdawaj relacje z siewów i zbiorów
Ładny kwiecień u Ciebie.
Macham weekendowo
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Magleska 06:39, 24 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Waclaw napisał(a)
Prace z rozmachem u Ciebie
Bez względu na jaką szklarnię się zdecydujesz - będziesz zadowolona bo ją wreszcie będziesz miała.


Wacław powolutku do celu w tym sezonie zaplanowałam najwięcej prac poświęcić na dopieszczanie warzywnika .......

co do szklarni .....napewno tak będzie jak mówisz

sylwia_slomczewska napisał(a)

Madzia, ale wróci i jak wróci co by Się nie nudził....


Sylwia tylko u mnie to wszystko co chcę musi długieeeeej mocy urzędowej nabierać a ja bym chciała najlepiej na już



SlonecznyOgrod napisał(a)

Kurde... chciałabym takie grujeczniki, ciekawe czy mnie stać ...

O to eMa zmobilizowałaś do skrzyń, fajnie Teraz masz juz ich całkiem sporo, na prawdę dużo będzie pysznie i zdrowo

Mi też brakuje warzywnika, tyle bym chciała wszystkiego, nie wiem jak się pomieszczę, chyba łąkę zacznę przekopywać

Buziaki Fajnie, że jesteś


Daria -te moje kupowane były po ok 40 zł -tylko malutkie ....teraz mają 3 lata ,więc już nie są aż takie cieniutkie jak na początku ( przesadzane były też pewnie ze 3 razy )
w warzywniku myślę ,że w końcu się pomieszczę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:42, 24 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madziu co do szklarni... ja nie mam, ale uważam że lepiej poczekać a postawić taką porządną, dziewczyna na yt opowiadała o swojej, okienka się same otwierają jak jest za ciepło
Obejrzyj sobie , napal się, będziesz miała na długie lata, a foliak... będziesz płakać jak wichura ci całą podrze w strzępki- moi rodzice kiedyś mieli, folia też hałasowała na wietrze.


Daria

pewnie jest lepiej poczekać .....i chyba tak zrobię .....u nas wiatr hula i trochę mnie to powstrzymuje przed foliakiem ,a z drugiej strony te mniejsze foliaki to wydatek 3-4 stówek- a mam pełno własnych pomidorów,papryk i bakłażanów hmm .....

no nic .....pozastanawiam się jeszcze jakiś czas

Roocika napisał(a)
Madziu, ale masz teraz duży warzywnik, super Zdawaj relacje z siewów i zbiorów
Ładny kwiecień u Ciebie.
Macham weekendowo


Asia dziękuję
postaram się zdawać takie relacje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 09:17, 24 kwi 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)


Wacław powolutku do celu w tym sezonie zaplanowałam najwięcej prac poświęcić na dopieszczanie warzywnika .......

co do szklarni .....napewno tak będzie jak mówisz


Madziu, a co sypiesz do skrzyń?
Wiem, że ziemię ale do skrzyń potrzebna duża ilość ziemi i z ogrodu jej nie wystarczy. Do takiej ilości skrzyń jak u Ciebie to potrzebna co najmniej wywrotka ziemi do tego torf i kompost?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 20:51, 24 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Waclaw napisał(a)

Madziu, a co sypiesz do skrzyń?
Wiem, że ziemię ale do skrzyń potrzebna duża ilość ziemi i z ogrodu jej nie wystarczy. Do takiej ilości skrzyń jak u Ciebie to potrzebna co najmniej wywrotka ziemi do tego torf i kompost?


Wacław
na dno wysypałam całą zawartość kompostownika ....teraz dam kartony i mam zamówioną ziemię( 4 kubiki ) -taką mieszankę do warzyw-wymieszane z obornikiem ,piaskiem ,kompostem i ziemia z naszego terenu ( nie z worków ) taka mieszana przez człowieka ,u którego kupuję korę i właśnie ziemię

dziś padam na pysk ,dobrze ,że młody pomógł kamyczki wozić .....teraz jeszcze malowanie skrzyń -te deski na górze muszę trochę szlifnąć i dalsze działania ....



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies