Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

antracyt 21:08, 24 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Za idealnie proszę Pani, jak tak można
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Urszulla 22:07, 24 kwi 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Masz powera do nowych działań

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
inka74 22:14, 24 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15022
Warzywnik normalnie profesjonalny. Jestem pełna podziwu. W takie skrzynie to jednak dużo ziemi wchodzi. Pracuś z ciebie. Podziwiam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
basia3012 22:43, 24 kwi 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Madziu, podziwiam Twój ogród. Cudne fotki. Te jasne płyty robią super robotę przy zieleni trawnika. Jest tak bardzo elegancko, zadbanie. Na 6+.
A skrzynie na warzywka przepiękne.
Ja bym zbierała pieniążki na szklarenkę.
Wiem, że odwiedzasz mój ogród ale napisać coś każdemu nie sposób. Czas goni czas.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 00:13, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Pieronem się uwinęliście z tym kamieniem, ale dobrze synów mieć, mój też dziś pomagałJeden z fajniejszych warzywników na O
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasya 00:20, 25 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41914
Magleska napisał(a)


Wacław
na dno wysypałam całą zawartość kompostownika ....teraz dam kartony i mam zamówioną ziemię( 4 kubiki ) -taką mieszankę do warzyw-wymieszane z obornikiem ,piaskiem ,kompostem i ziemia z naszego terenu ( nie z worków ) taka mieszana przez człowieka ,u którego kupuję korę i właśnie ziemię

dziś padam na pysk ,dobrze ,że młody pomógł kamyczki wozić .....teraz jeszcze malowanie skrzyń -te deski na górze muszę trochę szlifnąć i dalsze działania ....




Ale ładnie ! No zachwyt !
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 06:57, 25 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Magleska napisał(a)


Wacław
na dno wysypałam całą zawartość kompostownika ....teraz dam kartony i mam zamówioną ziemię( 4 kubiki ) -taką mieszankę do warzyw-wymieszane z obornikiem ,piaskiem ,kompostem i ziemia z naszego terenu ( nie z worków ) taka mieszana przez człowieka ,u którego kupuję korę i właśnie ziemię

dziś padam na pysk ,dobrze ,że młody pomógł kamyczki wozić .....teraz jeszcze malowanie skrzyń -te deski na górze muszę trochę szlifnąć i dalsze działania ....




Robota znakomita

Dobrze rozumiem - napisałaś, że na dno wsypałaś ziemię kompostową i na to chcesz dać kartony? Dlaczego? Kartony dale się na chwasty, trawnik by do rabat nie weszły. Szkoda kompostu na dno
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Magleska 07:37, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
antracyt napisał(a)
Za idealnie proszę Pani, jak tak można


do ideału to jeszcze trochę pracy .....jak znam życie ,to jeszcze pewnie coś sobie powymyślam


Urszulla napisał(a)
Masz powera do nowych działań



Ula z pomocą rodzinki -sama nie dałabym rady

inka74 napisał(a)
Warzywnik normalnie profesjonalny. Jestem pełna podziwu. W takie skrzynie to jednak dużo ziemi wchodzi. Pracuś z ciebie. Podziwiam


Iwonka dziękuję jeszcze wymaga dopieszczenia ,ale w końcu się pomieszczę z warzywami i różnymi sadzonkami
Pracuś i kto to mówi -kolejny Pracuś więcej nas takich tutaj
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:40, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
basia3012 napisał(a)
Madziu, podziwiam Twój ogród. Cudne fotki. Te jasne płyty robią super robotę przy zieleni trawnika. Jest tak bardzo elegancko, zadbanie. Na 6+.
A skrzynie na warzywka przepiękne.
Ja bym zbierała pieniążki na szklarenkę.
Wiem, że odwiedzasz mój ogród ale napisać coś każdemu nie sposób. Czas goni czas.


Basiu dziękuję za pochwały

a z foliakiem chyba i tak nie mam wyjścia koszty skrzyń ,ziemi -to na foliak już nic nie zostało .....trzeba utworzyć skarbonkę i zbierać na szklarnię
umyśliło mi się ,że fajnie by wyglądała zamiast basenu ,więc liczę na to ,że w tym sezonie się on rozwali ,a ja będę miała pretekst i miejsce na zmiany
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:44, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pieronem się uwinęliście z tym kamieniem, ale dobrze synów mieć, mój też dziś pomagałJeden z fajniejszych warzywników na O


Sylwia gdyby nie młody ,to bym ducha wyzionęła przy tych kamyczkach -dobrze ,że pomógł -migusiem to poszło -on woził ,ja rozgrabiałam

Sylwia -dziękuję za pochwały -jeszcze mam tam na niego kilka pomysłów -powoli je będę w tym sezonie realizować

Kasya napisał(a)

Ale ładnie ! No zachwyt !


Kasiu dziękuję bardzo


Gosiek33 napisał(a)


Robota znakomita

Dobrze rozumiem - napisałaś, że na dno wsypałaś ziemię kompostową i na to chcesz dać kartony? Dlaczego? Kartony dale się na chwasty, trawnik by do rabat nie weszły. Szkoda kompostu na dno


Gosiu dziękuję

to taki nie całkiem jeszcze przerobiony kompost ,darni też trochę tam jest i patyczki drobne -wolę dać te kartony ,żeby chwasty mi nie wylazły za szybko ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies