Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 12:31, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
mikina34 napisał(a)
Z szybą w naszej "kozie" mam podobnie, niestety raz skusiłam się na dokładne umycie jej i od tamtej pory praktycznie cały czas jest brudna, oczyszcza się jako tako tylko wtedy gdy się naprawdę ostro pali. Ki czort mnie skusił

Ja palę tylko jak jest bardzo zimno ,powiedzmy tak od minus 5 ....inaczej mam za ciepło w domu na razie z braku używania szyba czysta
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:32, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Agania napisał(a)
Ja też już myślę o wiośnie i leciutkich zmianach w ogrodzie, a tu zima znowu
nas obudziła...ech
Też już w domu mam wiosnę w postaci hiacyntów, moje jeszcze w pąkach

Piękną domową zieloną kolekcję zgromadziłaś...uwielbiam paprotki
Adiantum posadziłam latem do ziemi przed tarasem i zapomniałam ją zabrać
do domu...biedna została na zmarnowanie, a może przeżyje...

Całuski zostawiam

Może przeżyje Agatko ....
Dziękuję za pochwały mojej zieleniny w domu
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:34, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Margerytka40 napisał(a)
O i u Ciebie też zimowo, zima tak celowo robi żebyśmy jeszcze nie rwały się z robotami ogrodowymi. Sprawdzałam to prognozy jeszcze różne.

Niestety ..... trochę śniegu stopniało ,ale to jeszcze nie jest pogoda na prace porządkowe - jestem zmarźluchem
Byle do wiosny już coraz bliżej ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:35, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Aurelllia napisał(a)
Sypnęło porządnie

Ano sypnęło ale powoli się topi na szczęście pomimo ,że lubię taką białą scenerię ,to chciałabym już wiosnę i tą wiosenną zieleń widzieć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:37, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Kasiolaaa napisał(a)
Sniego tyle az ploty biale wasza wilczyca to ma frajde haha

Kasiu już się topi na szczęście ..... teraz to dopiero psica będzie robić bałagan i błoto do domu przynosić ....
A u Ciebie widziałam prawie wiosna
Buziaki
Ps. Wracacie ,czy zostajecie tam dłużej ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:42, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
basia3012 napisał(a)
U nas Madziu podobnie. Krzaki się uginają od śniegu. Pięknie jest.
Wiesz Madziu zastanawiam się nad tym, że ja np lubię rośliny ale w ogrodzie. W domu średnio, jakoś nie mam serca i cierpliwości do domowych. Chyba, że prezent to muszę.
Pozdrawiam.

Ja tez Basiu tak średnio lubię opiekę nad domowymi ....ale to taki impuls był z tymi zakupami i teraz trzeba dbać

....to tak falami u mnie przychodzi .....nakupię ,jak padną ,to długo nie mam .....a teraz znowu mam póki nie padną

Ale jak jest tak buro za oknem ,to cieszy mnie ich zieleń
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:45, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
dana1s napisał(a)
Madziu widzę, że u Ciebie tez biało. W sumie cieszy mnie taki widok za oknem, w końcu luty mamy
Coraz więcej kwiecia masz w domu, ja już nie chcę domowych. Nie mam na to miejsca. Zauważyłam, że bez roślin mam dwa razy więcej miejsca Ale za to z roślinami przyjemniej, prawda?

Danusiu faktycznie jest przyjemniej jak coś zielonego w domu ,gdy za oknem wszystko drażni
po pięknej bieli zostało wspomnienie ,gdzieniegdzie jeszcze śnieg leży ,ale już mało i zrobiło się szaro ,buro i ponuro .....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:47, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
DorKa napisał(a)
widzę ,że i u Ciebie sypnęło i dobrze. Wytrzymamy jeszcze parę tygodni, nie więcej

Właśnie .....już niedługo wyruszymy do ogrodu
Widziałam ,że masz dylematy żywopłotowe ....hmmm nie wiem co doradzić ,to się nie odzywam
Mi bardziej szmaragdy się podobają. Ale te Twoje tujki już spore ..... nie wiem czy wymieniać ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:48, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Anitka napisał(a)


W słoju, ale zamkniętym powinna wytrzymać, bo tak to w lecie trzy razy w tygodniu trzeba podlewać.

3 razy w tygodniu ??? Kurczę ....słabo widzę jej los u mnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:49, 08 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Anitka napisał(a)


U mnie samo się czasami wypala i znów brudzi i mam taką szybę samoobsługową. Nie pamiętam kiedy czyściliśmy.

Czekam wiec cierpliwie jak coś wymiary przekroczy Chyba monstera będzie pierwsza Nieźle Cię zasypało.


Anitko ..... chyba bym nie wytrzymała wyczekać do tego samooczyszczenia .....co 2 tygodnie w sezonie musowo czyszczę sama taki typ
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies