Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Dorota123 22:37, 17 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia przeciagnij skalniak na tą skarpę, idealnie obejmie dom i bedzie pasowało, bo stworzym ładna całość, a skalniak masz cudny więc będzie miodzio
albo tak zrób jak po wyjeździe do Dorotki pokazywałam



całe skalnymi roślinami obsadzone zbocze
bez roboty, piekne zawsze
Sylwio muszę zrobić zdjęcie wiosną tej skarpie, wtedy wygląda zjawiskowo.

Magdo pięknie przebarwia Ci się ogród. Ciekawa jestem jaką podejmiesz decyzję ze swoją skarpą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nowa12 23:45, 18 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Madzia ty masz z rozplenic tylko Hamelny?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Iwonka 08:25, 19 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)
Wszystkie roślinki własne -nic a nic nie kupiłam wszystko z własnych podziałów ….na razie szału nie ma



Jak dla mnie szał jest Lubię takie "obwiślaki", jesienią wyglądają klimatycznie
Nie mogę sobie Madzia umiejscowić tej nowej rabaty. To coś w stylu Kondzia? Wiesz, pas trawy na środku a po bokach rabaty proste. Tak?
Podoba mi się bardzo
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Kasiolaaa 08:30, 19 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
jak szalu niema jak jest juz mam w glowie wyobrażenie jak ta rabata bedzie wygladala za rok Madziu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Urszulla 08:39, 19 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Rozmnażanie przez podział jest szybsze niż sadzonki. Przy sadzonkach potrzeba 2 lat na rozrost.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Waclaw 10:27, 19 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Kasiolaaa napisał(a)
jak szalu niema jak jest juz mam w glowie wyobrażenie jak ta rabata bedzie wygladala za rok Madziu


Kasia ma rację
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 19:34, 19 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Nowa12 napisał(a)
Madzia ty masz z rozplenic tylko Hamelny?

Agatka mam hameln ,little bunny ( nie wiem czy prawidłową nazwę napisałam ) i takie zwykle rozplenice nieodmianowe - one są wyższe
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:39, 19 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Iwonka napisał(a)


Jak dla mnie szał jest Lubię takie "obwiślaki", jesienią wyglądają klimatycznie
Nie mogę sobie Madzia umiejscowić tej nowej rabaty. To coś w stylu Kondzia? Wiesz, pas trawy na środku a po bokach rabaty proste. Tak?
Podoba mi się bardzo

Iwonka gdzie tam mi do Kondziowych rabat ....marzy mi się ,ale daleka droga jeszcze

Rabaty proste a chaos w środku ....jedynie chcę większe plamy jednakowych kwiatów mieć....
A ta rabata jest jakbyś stała plecami do domu i przed sobą widziała skrzynie warzywne ( których już tam nie mam hihi ) trawnik i skarpa znowu trawnik i nowa rabata ( to na nowej części jest ) nie wiem czy cokolwiek wiesz z tego co napisałam hihi
Buziaki
Dziś przenosiliśmy skrzynie obok domku ogrodnika .....już stoi ,ale jeszcze nie skończone
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:40, 19 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Kasiolaaa napisał(a)
jak szalu niema jak jest juz mam w glowie wyobrażenie jak ta rabata bedzie wygladala za rok Madziu


Kasiu dziękuję ,ze we mnie wierzysz a ja u Ciebie widziałam śliczne zakupy ,trawy ,jeżówki ....nie odezwałam się ,bo czekam na fotki po posadzeniu
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:41, 19 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Urszulla napisał(a)
Rozmnażanie przez podział jest szybsze niż sadzonki. Przy sadzonkach potrzeba 2 lat na rozrost.


Ula dobrze wiedzieć dzięki
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies