Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwik69 16:35, 18 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wieje chyba dziś wszędzie i gdyby nie to,że mam urlop tylko do czwartku,nikt by mnie dziś do ogrodu nie wygonił! Praca i ogród ciężko znaleźć siły,więc chcę wykorzystać ten psychiczny luz.Też zmarzłam niemiłosiernie
Podziwiam Twoją determinację z kamyczkami,ale to prawda na korze mniej widać macham wiosennie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
mrokasia 17:38, 18 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Wybierania tych kamyczków to Ci nie zazdroszczę... ale rzeczywiście pielęgnacja skalniaka będzie mniej upierdliwa.
Czytam, że chcesz wysypać kamyczki wokół skrzyń warzywnych - nie boisz się, że będą Ci sie tam chwasty siały? Zawsze coś tam ze skrzyń się wysypie, wpadnie między kamyczki a chwasty na to jak na lato .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kim 18:01, 18 lut 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Madziu łączę się w bólach kamyczkowych

Doskonale to rozumiem ,zmagam się z tym od jesieni ,udręką straszna
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Magleska 18:31, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
sylwik69 napisał(a)
Wieje chyba dziś wszędzie i gdyby nie to,że mam urlop tylko do czwartku,nikt by mnie dziś do ogrodu nie wygonił! Praca i ogród ciężko znaleźć siły,więc chcę wykorzystać ten psychiczny luz.Też zmarzłam niemiłosiernie
Podziwiam Twoją determinację z kamyczkami,ale to prawda na korze mniej widać macham wiosennie


Sylwia
... po prostu mam serdecznie dość tych kamyczków -musiałabym mieć same zimozielone nasadzenia ,żeby nie robił się śmietnik ....

….więc uznałam ,że codziennie, a raczej co kilka dni po kawałeczku będę je wybierać …..akurat potrzebuję sporo kamienia wokół domku obsypać -więc się nie zmarnuje …..
nie mam terminu wykonania w tym sezonie skończę


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:34, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
mrokasia napisał(a)
Wybierania tych kamyczków to Ci nie zazdroszczę... ale rzeczywiście pielęgnacja skalniaka będzie mniej upierdliwa.
Czytam, że chcesz wysypać kamyczki wokół skrzyń warzywnych - nie boisz się, że będą Ci sie tam chwasty siały? Zawsze coś tam ze skrzyń się wysypie, wpadnie między kamyczki a chwasty na to jak na lato .


Kasiu
te kamyczki na razie wysypuję wokół domku -jeśli coś zostanie, to spożytkuję przy skrzyniach -ale tam będą też płyty chodnikowe i tylko pomiędzy nimi kamyczki -tak jak miałam wcześniej na górze ….na pewno jakieś chwasty będą się wysiewać -przeżyję
tak całkiem bezobsługowo się nie da
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:35, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Kim napisał(a)
Madziu łączę się w bólach kamyczkowych

Doskonale to rozumiem ,zmagam się z tym od jesieni ,udręką straszna


Bożenko jesteśmy Kopciuszkami
powolutku wybierzemy ….i nigdy więcej -chyba ,że na rabatach zimozielonych bezobsługowych
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 19:42, 18 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15022
Magleska napisał(a)

Iwonka dokładnie tak i powiem Ci ,ze pomimo wiatrzyska te liście nadal się trzymają

czytałam gdzieś ,że Twój em zawetował zmiany ….szkoda ,bo plan był fajny

poczekam chwilę, może mu przejdzie ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Nowa12 19:51, 18 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nie spodziewałam się Madziu że będziesz likwidować żwirek. Zawsze kojarzyłaś mi się z kamiennymi rabatami . Ale z drugiej strony wcale ci się nie dziwię. Mój eM też chciał skarpę jako skalniak w kamieniach ale zawetowałam ten pomysł stanowczo. Mam raptem 4 maciupkie rabaty ze żwirkiem a co roku mnie wkurzają na maksa. Zobaczymy jak długo mi starczy cierpliwości. Ale wiem jedno nigdy więcej nie zrobiłabym w swoim ogrodzie żwirowych rabat.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 20:00, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Iwonka pewnie ,że przejdzie ….ugada się ,pomarudzi ,jak każdy facet ,a później powie rób co chcesz


Agatko ogólnie skalniak zostaje -wszystkie duże kamienie zostają ,ja tylko żwirek likwiduje ,bo wkurza mnie sprzątanie go ,pielenie w nim i dosadzanie roślin też

żwirek też zostaje jako uzupełnienie ścieżek -tam gdzie nie ma roślin ,pomiędzy płytami …..,wokół domku i skrzyń …..
więc jeszcze trochę tego kamieniołomu będzie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 21:15, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Madzia witaj w klubie Kopciuszka Cały zeszły sezon wybierałam żwirek, jak skończyłam to dosłownie kamień z serca Ogromnie niewdzięczna robota, ale bez niego mamy większe pole manewru. Mnie został tylko duży kamień do wywiezienia. Czekam na nowe taczki
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies