Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

eVka 12:31, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ślicznie ci ten zakątek wyszedł hakonki i danice to sprawdzony zestaw. Posadziłam
u siebie na podokiennej przy wejściu do domu i nie mogę sie napatrzeć
____________________
Kasia_CS 19:56, 26 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatko, jak miło mi Ciebie było poznać na żywca i fajna babeczka i ciasto pycha Udało się upolować cisy? odezwij się czy wróciłaś bezpiecznie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 22:55, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)


a masz patent jak psa tego nauczyć Rabatka wyszła ślicznie a zawilce dają czadu.Trawka to ID ?

Ha, psa nie mam, więc patentu nie opracowałam Tak, ID.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:56, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Nie ma co krytykować, nowy zakątek prezentuje się przeuroczo. Piękne te zawilce! Na hostę Praying hands też mam chrapkę.

A to się cieszę, bo się pod tymi brzozami uszarpałam. No piękna ta hosta. Liczę na nią w przyszłym sezonie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:58, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Od razu inaczej jak już coś ładnego na wyspach rośnie
tunele dla chłopców warto by jakoś choć tymczasowo podkreślić bo wiosną nim hosty i zawilce z ziemi wyjdą może być problem. Ja tak z babcią miałam na rabacie pod jabłonią wchodziła i deptała po roślinach, których nie widziała, teraz ścieżki podkreślone kilkoma kosteczkami wkopanymi w ziemie i problemu praktycznie nie ma

Już obmyślam jakieś tunele sznurkowe dla nich
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:58, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)
Ślicznie ci ten zakątek wyszedł hakonki i danice to sprawdzony zestaw. Posadziłam
u siebie na podokiennej przy wejściu do domu i nie mogę sie napatrzeć

A to się cieszę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 23:00, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
Agatko, jak miło mi Ciebie było poznać na żywca i fajna babeczka i ciasto pycha Udało się upolować cisy? odezwij się czy wróciłaś bezpiecznie

No Kasiu, fajnie się złożyło z tym zaproszeniem Izy Cisy kupiłam piękne, będę z nimi biegać jutro po ogrodzie, bo dziś od razu wpadłam w domowe sprawy, nawet do ogrodu nie weszłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 00:09, 27 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Już obmyślam jakieś tunele sznurkowe dla nich

Dobry pomysł
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sarenka 10:46, 27 wrz 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Podoba mi się bardzo u Ciebie coraz bardziej jestem na tak, zeby pod brzoza u nas dosypać ziemi i coś posadzić u Ciebie wygląda to super
____________________
Magda W samym sloncu
Brzozowadzie... 10:50, 27 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sarenka napisał(a)
Podoba mi się bardzo u Ciebie coraz bardziej jestem na tak, zeby pod brzoza u nas dosypać ziemi i coś posadzić u Ciebie wygląda to super

Megi, bardzo mi miło. Tylko od razu chciałam Cię uprzedzić, że pod brzozy nie wystarczy dorzucić ziemi. Tam ją trzeba uzupełnić o dużą ilość obornika przekompostowanego, kory przkompostowanej i samego kompostu lub ziemi liściowej. Sama zobaczysz, jak zaczniesz kopać. U mnie pod brzozami był poprostu szary niewartościowy pył. Gdybym go nie wzbogaciła, żadna roślina nie miałaby tam szans na przetrwanie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies