Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 14:09, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
A ile masz tych rodków? Może nie to że je pod płot wcisnąć, ale przesunąć takie duże odmiany do tyłu, między tymi pniami sosnowymi fajnie by wyglądały. Potrzebne zdjęcia tego miejsca z kilku stron, bo skupiłaś się na łączniku. A jak sadzilaś te rodki, to jaką miałaś koncepcję na tyły, za rodkami?

Że dosadzę tam Roseum Elegants, bo mi tam duży róż potrzebny Z przodu są białe i fiolet.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 14:13, 28 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O widzisz, teraz widać lepiej. No to trochę miejsca jest i one właśnie tak fajnie rozrzucone są, o ile dobrze widzę. O to mi chodziło. To na tyły może choiny kanadyjskie a pomiędzy rodkami hosty i paprocie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 14:16, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
To jeszcze widok od furtki. Przepraszam, że takie przepalone ale słońce prosto w oczy akurat świeci.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:19, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
O widzisz, teraz widać lepiej. No to trochę miejsca jest i one właśnie tak fajnie rozrzucone są, o ile dobrze widzę. O to mi chodziło. To na tyły może choiny kanadyjskie a pomiędzy rodkami hosty i paprocie?

Sadzone tak trochę na mijankę, zależy jak się spojrzy
Wiesz, myślałam o choinach, tylko tak jakoś mi nie pasowało - choiny pod choinami?... Chociaż może jak cięte w żywopłot, to dobrze by było...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 14:50, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Sadzone tak trochę na mijankę, zależy jak się spojrzy
Wiesz, myślałam o choinach, tylko tak jakoś mi nie pasowało - choiny pod choinami?... Chociaż może jak cięte w żywopłot, to dobrze by było...

Też właśnie się zastanawia czy choiny pod sosnami pasują...
____________________
Anda 14:59, 28 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33595
Wg mnie juz zadnych pleckow tam nie trzeba. Bylaby to juz ciasnota, tak patrzac na fotki. Skoncentrowalabym sie na poszyciu, czyli niskie nasadzenia wlasnie typu paprocie, hosty, ciemierniki (bo Toszka chyba pisala, ze u niej na kwasnym rosna ). Wiosna ladnie kwitnace niskie kwiatuszki, wlasnie ten bozy kwiat, moze jeszcze psi zab - Erythronium?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
wiklasia 15:04, 28 wrz 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Anda chyba wizja sernika coraz bardziej realna
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Toszka 15:06, 28 wrz 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
U mnie ciemierniki na zasadzie rosną. Na kwaśnej odmówiły współpracy
Za to na kwaśnej bardzo dobrze rosną mi wietlice jap., hosty, carexy, żurawki, naparstnice...i wszystko inne co chce z własnego wyboru

Agato, widziałas u mnie za rodkiem Morning Light. Możesz na razie też posadzić. Rozjaśni kąt, a za 5-6 lat jak rodki urosną to przesadzisz albo dasz anons w dziale "oddam".
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Brzozowadzie... 15:14, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
U mnie ciemierniki na zasadzie rosną. Na kwaśnej odmówiły współpracy
Za to na kwaśnej bardzo dobrze rosną mi wietlice jap., hosty, carexy, żurawki, naparstnice...i wszystko inne co chce z własnego wyboru

Agato, widziałas u mnie za rodkiem Morning Light. Możesz na razie też posadzić. Rozjaśni kąt, a za 5-6 lat jak rodki urosną to przesadzisz albo dasz anons w dziale "oddam".

O, a już zacierałam rączki, że te od Ciebie tu wcisnę A wiesz, że myślałam o ML? Bo po pierwsze nawiążą do frontowej po prawej, a po drugie tam rośnie dereń biało zielony. Będzie im dobrze razem. A w tą lukę po krzewuszkach chyba wysadzę ogrodówki z donic. Przymierzę, jak M wróci z pracy, bo sama nie dźwignę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:16, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Wg mnie juz zadnych pleckow tam nie trzeba. Bylaby to juz ciasnota, tak patrzac na fotki. Skoncentrowalabym sie na poszyciu, czyli niskie nasadzenia wlasnie typu paprocie, hosty, ciemierniki (bo Toszka chyba pisala, ze u niej na kwasnym rosna ). Wiosna ladnie kwitnace niskie kwiatuszki, wlasnie ten bozy kwiat, moze jeszcze psi zab - Erythronium?

Chyba tak zrobię.Tylko dam tam w plecki ML w jakiejś kępie.
Kobieto, Ty mi oczy otwierasz na jakieś nowe gatunki! Psi ząb zapisany
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies