Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

sarenka 10:56, 27 wrz 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Megi, bardzo mi miło. Tylko od razu chciałam Cię uprzedzić, że pod brzozy nie wystarczy dorzucić ziemi. Tam ją trzeba uzupełnić o dużą ilość obornika przekompostowanego, kory przkompostowanej i samego kompostu lub ziemi liściowej. Sama zobaczysz, jak zaczniesz kopać. U mnie pod brzozami był poprostu szary niewartościowy pył. Gdybym go nie wzbogaciła, żadna roślina nie miałaby tam szans na przetrwanie


U nas brzoza jest na końcu rabaty i mogłabym ja do tej rabaty przyłączyć,ale tam jakoś ona płytki rośnie ,korzenie na wierzchu i właśnie przez to zastanawiam się jak to przekopać. U Ciebie też tak płytko rosną?
____________________
Magda W samym sloncu
Brzozowadzie... 11:40, 27 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sarenka napisał(a)


U nas brzoza jest na końcu rabaty i mogłabym ja do tej rabaty przyłączyć,ale tam jakoś ona płytki rośnie ,korzenie na wierzchu i właśnie przez to zastanawiam się jak to przekopać. U Ciebie też tak płytko rosną?

Dokładnie tak Przekopywałam pomiędzy korzeniami, niektóre wycięłam Ciężka praca, w niektórych miejscach M. musiał mi pomóc.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 11:56, 27 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pokazuj te swoje kuliszcza
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 11:58, 27 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
Pokazuj te swoje kuliszcza

Kasiu, to już później może dam radę, czas na kawę mi się skończył
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
tulucy 14:55, 27 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Agatko bardzo miło było Cię poznać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Brzozowadzie... 14:58, 27 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
tulucy napisał(a)
Agatko bardzo miło było Cię poznać

Wzajemnie Łucja, kombinuję właśnie, jak Was teraz ściągnąć do mnie, że niby na oglądanie ogrodu, hahaha
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Toszka 14:58, 27 wrz 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Mój czas na kawę też się kończy i nadzieje na widok poduszeczek znikły...cóż, muszę uzbroić się w cierpliwość
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gruszka_na_w... 21:36, 27 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
I ciasteczka, i ludzie z piękna duszą, i cudne ogrody...ehhhh...szczęściary. Piękny dzień miałyście.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 22:03, 27 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
Mój czas na kawę też się kończy i nadzieje na widok poduszeczek znikły...cóż, muszę uzbroić się w cierpliwość

No niestety, dziś zdążyłam tylko wyrwać dwa krzaczory krzewuszki, która wkurzała mnie na froncie i poprzymierzać trawki od Ciebie. Ale natchnienie na mnie spłynęło i jutro zaczynam od rana
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:04, 27 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
I ciasteczka, i ludzie z piękna duszą, i cudne ogrody...ehhhh...szczęściary. Piękny dzień miałyście.

Tak Haniu, to był wyjątkowo dobry dzień
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies