Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Zana 19:44, 02 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agatko, spełnienia wszelkich, wszelkich marzeń Ci życzę, chłopaczyska niech rosną zdrowo i bezproblemowo, a Ty nas nadal zachwycaj cudnymi kadrami rabatek z Twojego tajemniczego ogrodu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 10:19, 03 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aldona40 napisał(a)
Witaj Agatko

Na ogrodowisku jestem już od kilku miesiecy, a zalogowałam się dopiero kilka dni temu ( to znaczy mąż mnie zalogował, bo mi to jakoś tak schodziło

Przeczytałam cały twój wątek. Masz śliczny ogród, a o domku nie wspomnę no też jest śliczny ( domek drewniany to moje marzenie, kto wie może kiedyś )

Życzę wszystkiego dorego w Nowym Roku

Pozdrawiam Aldona

Ja jeszcze nie mam swojego wątku, może coś na wiosnę?

Witam serdecznie w moim wątku i dziękuję za miłe słowa Bardzo polecam założenie wątku, jeśli Jesteś na etapie tworzenia ogrodu - im wcześniej tym lepiej, wsparcie Dziewczyn jest bezcenne
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:30, 03 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Agatko, noworocznie dziękuję losowi, że dane mi było spotkać tak dobrego rozmówcę, a Tobie życzę aby udało Ci się znaleźć siły i czas na wszystkie Twoje działania. Te ogrodowe też.

Bardzo dziękuję, Haniu Niech te sympatyczne konwersacje, nie tylko okołoogrodowe, uprzyjemniają nam również ten rozpoczynający się rok Pozdrawiam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:33, 03 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Agatko, spełnienia wszelkich, wszelkich marzeń Ci życzę, chłopaczyska niech rosną zdrowo i bezproblemowo, a Ty nas nadal zachwycaj cudnymi kadrami rabatek z Twojego tajemniczego ogrodu.

Anulko, wielkie dzięki za życzenia! Ile razy spoglądam na północną rabatę, tyle razy Twoje naparstnice przywołują mi ciepłe myśli o Tobie Wiesz, że one do tej pory mają zieloną rozetę liści?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 11:50, 03 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Anulko, wielkie dzięki za życzenia! Ile razy spoglądam na północną rabatę, tyle razy Twoje naparstnice przywołują mi ciepłe myśli o Tobie Wiesz, że one do tej pory mają zieloną rozetę liści?


Cała przyjemność po mojej stronie. Chętnie Cię jeszcze czymś obdaruję, jak będzie takowa okazja, ale za dużo dać Ci nie mogę, bo wtedy będziesz o mnie myślała nieustająco przebywając w ogrodzie, a co za dużo to niezdrowo.
Też mam kilka roślinek darowanych i podobnie jak Ty za każdym razem jak na nie spojrzę, to myślę o osobach, które mnie nimi obdarzyły.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 00:30, 04 sty 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kwitnącego Nowego Roku Brzozowa Dziewczyno!
Życzę zdrowia i spełnienia planów!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Brzozowadzie... 10:19, 04 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)


Cała przyjemność po mojej stronie. Chętnie Cię jeszcze czymś obdaruję, jak będzie takowa okazja, ale za dużo dać Ci nie mogę, bo wtedy będziesz o mnie myślała nieustająco przebywając w ogrodzie, a co za dużo to niezdrowo.
Też mam kilka roślinek darowanych i podobnie jak Ty za każdym razem jak na nie spojrzę, to myślę o osobach, które mnie nimi obdarzyły.


Czyli coś w tym jest, ja mam skojarzenia w ogrodzie zawsze z Darczyńcami Choć patrząc na frontową, zawsze ciepło myślę o Hani, a jak jakaś choroba, to o Toszce I, haha, wyobraziłam sobie Ciebie, wychylającą się zza każdego krzaka w moim ogrodzie... A, nie mając bladego pojęcia jak wyglądasz, puściłam wodze fantazji...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:20, 04 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Johanka77 napisał(a)
Kwitnącego Nowego Roku Brzozowa Dziewczyno!
Życzę zdrowia i spełnienia planów!

Dzięki Asiu! Odwzajemniam życzenia! Niech nam ogrody piękne będą!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
polinka 15:21, 05 sty 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Agatko w Nowym Roku
Zasypało ogród?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Brzozowadzie... 12:18, 07 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
polinka napisał(a)
Cześć Agatko w Nowym Roku
Zasypało ogród?

Witaj Polinko! Ogród zasypany, słońce skrzy się na nim cudnie...ale ja jestem natury niedźwiedzia i czekam na wiosnę W przeciwieństwie do moich chłopców, którzy teraz każdą wolną chwilę spędzają na śniegu.
Odpoczywam również po Świętach i Nowym Roku Miałam na stanie, łącznie z nami, 16 osób przez kilka dni. Było cudnie ale odpocząć musiałam
I powoli już zaczyna mnie ciągnąć do ogrodu po kilku miesiącach przerwy. Ciekawa jestem, które nowo posadzone rośliny, zwłaszcza trawy, dadzą radę. Wyszłam z założenia, że niczego nie osłaniam. Co nie da rady, to znaczy, że się nie nadaje dla nas. To ogród dla prawdziwych twardzieli Jak mróz nie da rady, to znaczy, że wytrzymają również tupot małych stóp, haha
pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i biegnę obejrzeć Twoje podsumowanie, bo już czeka otworzone
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies